09 دسامبر

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

یکی از کاندیدای جراحی زیبایی بینی افرادی می باشند که دارای بینی گوشتی با ظاهر پهن هستند، یکی از عواملی که می تواند در موفقیت آمیز بودن این جراحی تاثیر گذار باشد انتخاب جراح با تجربه است، از سوالات متداولی که کاندیدای جراحی بینی گوشتی مطرح می کنند این است که بهترین جراح بینی گوشتی باید دارای چه معیارهایی باشد، در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با معیارهای بهترین جراح بینی گوشتی پرداخته می شود تا اشخاصی که بینی گوشتی دارند و خواهان انجام جراحی زیبایی بینی خود می باشند ، با آشنایی با این معیارها بتوانند نتایج خوبی را دریافت نمایند .

جراحی بینی

معیار های بهترین جراح بینی گوشتی

یکی از مهمترین معیارها در زمینه جراحی بینی گوشتی تخصص و تبحر پزشک در جراحی است، پزشکی که در جراحی بینی های گوشتی تجربه بالا و مهارت کافی را داشته باشد می تواند بهترین فرم را در بینی ایجاد نماید.

علاوه بر تبحر و تجربه کافی، داشتن هنر در زمان جراحی از دیگر معیار های یک جراح بینی خوب می باشد زیرا جراحی بینی علاوه بر تخصص نیازمند هنر است تا بتوان بهترین نتایج را از آن بدست آورد .

از معیارهای دیگر بهترین جراح بینی گوشتی می توان به داشتن سوابق درخشان جراح بینی اشاره کرد ، حتما قبل از جراحی نمونه کارهای مربوط به جراحی بینی گوشتی جراح را مشاهده نمایید، تا بتوانید انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید .

جراحی بینی گوشتی

بینی که پوست ضخیم، غضروف ضعیف و بافت چربی زیادی دارد ، بینی گوشتی می نامند که با ظاهر پهن و بزرگی که دارد موجب برهم خوردن زیبایی و جذابیت چهره فرد می گردد . با جراحی بینی گوشتی میتوان فرم زیبا و طبیعی در بینی ایجاد کرد و تناسب لازم را بین بینی و سایر اجزای دیگر صورت ایجاد کرد . اقداماتی که توسط پزشک در حین جراحی صورت می گیرد بروی غضروف و استخوان بینی می باشد و هیچ گونه تغییری در پوست روی بینی ایجاد نمی شود . از اقدامات دیگری که می توان به آن اشاره کرد تقویت غضروف می باشد که به منظور استحکام بخشیدن به بینی و جلوگیری از افتادگی نوک بینی انجام میگرید .

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد یکی از مشکل ترین جراحی های زیبایی بینی مربوط به بینی هایی می باشد که گوشتی هستند و غضروف های ضعیف دارند ، در نتیجه افرادی که دارای این نوع از بینی ها هستند در انتخاب جراح خود باید بسیار دقت نمایند .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

هفت + یک =