05 جولای

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه قبل از جراحی پروتز سینه باید تمامی اطلاعات لازم  را مانند نحوه انجام این جراحی ، مراقبت های لازم بعد از انجام جراحی پروتز سینه و عوارض احتمالی که ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه رخ دهد را در اختیار شما قرار دهد.

اولین اقدامی که قبل از جراحی پروتز سینه باید صورت گیرد انتخاب جراح با تجربه و مهارت بالا است زیرا جراح با تجربه با بکارگیری تکنیک ها و روش های مختلف در نتیجه جراحی پروتز سینه بسیار تاثیر گذار است.

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

قبل از جراحی پروتز سینه توسط دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک معاینات و بررسی های لازم صورت می گیرد و سوالاتی از جانب دکتر پرسیده می شود که باید با دقت کافی به این سوالات پاسخ داده شود در صورتی که جراحی پروتز سینه برای شما عوارض داشته باشد دکتر نداف کرمانی شما را از انجام این جراحی منع می کند.

مشاهده نمونه کارهای پزشک در انتخاب پزشک مناسب و با تجربه قبل از جراحی پروتز سینه شما را می تواند کمک نماید دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی پروتز سینه از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند برای مشاهده نمونه کارهای جراحی پروتز سینه دکتر نداف کرمانی می توانید به اینستاگرام و کانال تلگرام مراجعه نمایید.

در جراحی پروتز سینه از برش ها و پروتز های مختلفی استفاده می شود که جراح پروتز سینه تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با این موارد باید در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما با دید بازی تصمیم به انجام این جراحی بگیرد.

در رابطه با برش های لازم در جراحی پروتز سینه و نحوه انجام این جراحی دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمان مشاوره توضیحات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

پروتز سینه به دو نوع سیلیکونی و آب نمکی تقسیم می شود که دکتر نداف کرمانی با بررسی بافت سینه های شما بهترین نوع پروتز را انتخاب می نماید البته نظر و انتظار فرد از نتیجه جراحی پروتز سینه در انتخاب نوع پروتز تاثیر گذار است در انتخاب نوع پروتز سینه باید دید منطقی داشته باشید به گونه ای که اگر بافت سینه های شما کوچک و یا پهنای قفسه سینه کوچکی دارید نباید پروتز هایی با سایز بزرگ انتخاب نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع پروتز سینه می توانید به مقاله انواع پروتز سینه مراجعه نمایید تا در این زمینه آگاهی کافی را بدست آورید.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

چهار × 2 =