04 آوریل

جراحی زیبایی لیفت ران

جراحی زیبایی لیفت ران و مینی لیفت ران

  • بهترین کاندیدا ها برای جراحی مینی لیفت ران

بیمارانی که تنها در یک سوم ابتدایی قسمت داخلی ران خود دچار شلی و افتادگی پوست هستند، بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار کوتاه یا مینی لیف ران می باشند. در بیشتر موارد شل شدگی پوست این بیماران به دلیل افزایش سن، کاهش متوسط وزن و اترات نامطلوب خورشید بر روی پوست است.در این مقاله جراحی زیبایی لیفت ران را توضیح خواهیم داد.

  • بهترین کاندیدا ها برای جراحی لیفت ران

بیمارانی که کاهش وزن شدید داشته اند( مانند بیمارانی که تحت جراحی چاقی قرار گرفته اند) بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار عمودی یا جراحی لیفت ران هستند. چرا که شل شدگی و افتادگی پوست ران این بیماران در کل طول ران می باشد.

جراحی زیبایی لیفت ران

  • برش های جراحی در لیفت ران و مینی لیفت ران

جراحی زیبایی لیفت ران به کمک دو تکنیک قابل اجراست که هرکدام از این تکنیک ها برش مخصوص به خود را دارند:

اسکار افقی ( کوتاه) برای جراحی مینی لیفت ران : این اسکار بر روی کشاله ران در محل تلاقی ران با لگن قرار می گیرد.

اسکار عمودی یا طولی برای جراحی لیفت ران: این اسکار در امتداد طول قسمت داخلی ران قرار دارد. شروع این اسکار از محل اتصال قسمت داخلی ران با لگن بوده و معمولا تا زانو و یا کمی بالاتر از زانو امتداد می باید.

توصیه ما این است که بیماران پس از انجام این عمل در منزل به استراحت بپردازند و به جز فعالیت های سبک روزانه ( کتاب خواندن، تلویزیون دیدن ، استحمام کردن و…) از انجام فعالیت های سنگین تر در دو هفته بعد از عمل جراحی بپرهیزند.

 

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

20 − 17 =