17 مه

سوالات متداول درباره لیپوماتیک

سوالات متداول درباره لیپوماتیک

برخی از مراجعین دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک برای از بین بردن چاقی های موضعی خود خواستار انجام لیپوماتیک هستند و سوالاتی را دررابطه با نحوه انجام این کار و مراقبت های بعد از آن مطرح می کنند.

در این مقاله در ابتدا توضیحی در رابطه با نحوه انجام این روش داده می شود تا در صورتی که برای رفع چاقی های موضعی خود خواستار استفاده از این روش هستید اطلاعات لازم در این زمینه بدست آورید و با آگاهی کافی اقدام به انجام این کار نمایید و پس از آن سوالات متداول در رابطه با لیپوماتیک مطرح می شود تا در این مقاله پاسخ آن را دریافت نمایید.

سوالات متداول در لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از ایمن ترین و موثرترین روش ها برای ازبین بردن چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن است که امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام ها افراد بسیاری که از چاقی های موضعی خود رنج می برند خواستار انجام این روش می باشند. ابتدا در لیپوماتیک فرد تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد در این روش از لوله بسیار نازک و باریکی به نام کانولا استفاده می شود این لوله از طریق شکاف بسیار ریزی که توسط جراح در ناحیه مورد نظر ایجاد می شود وارد بافت چربی می شود و با حرکت های سریع چرخشی و ارتعاشی چربی های انباشته شده در آن ناحیه را تخریب می کند و از بدن خارج می کند در این روش بدلیل اینکه چربی های اضافی سوزانده نمی شوند و فقط با وارد کردن ضربه توسط لوله کانولا تخریب می شوند و به بافت آن ها آسیبی وارد نمی شود می توان برای حجیم سازی نواحی مختلف بدن خود استفاده کرد.

سوالات متداول لیپوماتیک

با استفاده از لیپوماتیک می توان چربی های کدام قسمت از بدن را از بین برد؟

با استفاده از این روش می توان چربی های انباشته شده در پهلوها، باسن، شکم، بازو، پاها و غبغب را از بین برد و ظاهر زیبایی را در این قسمت ها ایجاد کرد.

ماندگاری لیپوماتیک چقدر است؟

استفاده از این روش برای از بین بردن چربی های اضافی بسیار موثر است اما میزان ماندگاری آن کاملا به خود فرد بستگی دارد پس از انجام لیپوماتیک فرد باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشد و همچنین فعالیت بدنی خود را بیشتر کند تا چربی ها بازگشت پیدا نکنند.

با استفاده از این روش چقدر وزن کم می شود؟

استفاده از این روش بیشتر برای تغییر سایز انجام می شود.

استفاده از گن بعد از لیپوماتیک ضروری می باشد؟

بله. زیرا پس از انجام لیپوماتیک فضای کافی بین پوست و عضله ایجاد می شود که با استفاده از گن لیپوماتیک فضای خالی بین این دو قسمت زود تر برطرف می شود.

تا چه زمانی باید از گن لیپوماتیک استفاده شود؟

مدت زمان استفاده از گن در هر فردی متفاوت است و برای استفاده نکردن از آن باید با پزشک خود مشورت نمایید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

13 + هفده =