16 آگوست

سوالات متداول در لیفت صورت

سوالات متداول در لیفت صورت

افتادگی و آویزان شدن پوست صورت از آثار پیری می باشد که افراد میانسال بسیاری با این مشکل مواجه هستند و دنبال روش هایی برای رفع دائمی افتادگی پوست صورت خود هستند. همچنین یکی دیگر از نشانه های پیری چین و چروک ریزو درشت موجود بروی پوست صورت است که این خطوط و چین چروک ظاهر بسیار ناپسندی را بروی صورت ایجاد کرده اند و موجب کاهش اعتماد به نفس و جذابیت چهره زنان و مردان گردیده است . با تزریق بوتاکس، تزریق ژل و تزریق چربی می توان این چین و چروک را از بین برد اما تمامی این روش ها موقتی می باشند و بعد از گذشت مدتی دو مرتبه چین و چروک نمایان می شود . جراحی لیفت صورت بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک صورت و افتادگی پوست صورت می باشد اما این روش کمی تهاجمی می باشد و بیشتر در افرادی که علاوه بر چین و چروک، میزان افتادگی پوست صورتشان وسیع است مورد استفاده قرار می گیرد ، در صورتی که چین و چروک موجود بروی صورت شما همراه با افتادگی و آویزانی پوست صورت نیست بهترین گزینه همان استفاده از فیلر و پر کننده ها می باشد.

سوالات متداول در لیفت صورت

سوالات متداول در لیفت صورت

قبل از جراحی لیفت صورت در زمان مشاوره دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بررسی و معاینات دقیق بهترین روش را برای از بین بردن چین و چروک صورت شما و افتادگی پوست در نظر می گیرند . در این جلسه مشاوره سوالات متداولی در رابطه با جراحی لیفت صورت از دکتر نداف کرمانی پرسیده می شود که در این قسمت به این سوالات پاسخ داده می شود.

بهتر است جراحی لیفت صورت در چه سنی انجام گیرد ؟

بهترین کاندیدا برای جراحی لیفت صورت کسانی هستند که سن بالای 35 سال دارند و دچار افتادگی و آویزانی پوست صورت شده اند. ممکن است در سنین پایین پوست صورت حالت افتاده و شلی پیدا کند که با تایید پزشک می توان جراحی لیفت صورت را انجام داد. بطور کل کاندیدای این جراحی افراد میانسالی می باشند که افزایش سن موجب افتادگی و آویزانی پوست صورت آن ها شده است.

امروزه کرم ها یی مطرح شده اند که برای رفع افتادگی پوست مورد استفاده قرار می گیرد ، آیا این کرم ها موثر هستند؟

استفاده از این کرم ها توصیه نمی شود زیرا نفوذ این کرم ها فقط در بخش هایی از پوست می باشد که در رفع افتادگی و آویزانی پوست صورت تاثیری ندارند.

بهترین کاندیدا برای انجام این جراحی چه کسانی می باشند؟

تمامی افرادی که دچار افتادگی و آویزانی پوست صورت هستند و از سلامت جسمانی کاملا سالمی برخوردار هستند کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی می باشند.

از چه تکنیکی در این جراحی استفاده می شود؟

در جراحی لیفت صورت معمولا به منظور رفع افتادگی و آویزانی پوست صورت برش هایی در بخش پوست، عضلات و کاسه سر ایجاد می شود تا پوست به سمت بالا لیفت داده شود.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

5 × 4 =