06 ژانویه

لاغری  سریع بدون جراحی

لاغری  سریع بدون جراحی

در برخی از افراد رسیدن به اندام تناسبی ایده آل با استفاده از روش هایی مانند رژیم گرفتن و انجام تمرین های سخت ورزشی امکان پذیر نمی باشد . چربی هایی که انباشته شده اند در قسمت ران ، پهلو، شکم و باسن در اکثر مواقع با رژیم و ورزش کردن از بین نمی روند ، با لاغری سریع بدون جراحی به راحتی می توان در یک جلسه چربی هایی که انباشته شده در این نواحی را از بین برد .

لاغری  سریع بدون جراحی

لاغری  سریع بدون جراحی

برای لاغری سریع بدون جراحی روش های مختلفی ارائه شده است که با توجه به شرایط هر فرد بهترین روش انتخاب می شود تا بتوان نتایج ایده الی را بدست آورد ، یکی از بهترین روش ها برای لاغری سریع بدون جراحی لیپوماتیک است، دستگاه مورد استفاده در این روش یک دستگاه بسیار ایمن و مطمئن می باشد که مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفته است . با استفاده از این روش لاغری سریع بدون جراحی می توان به شکل بی خطر و موثر چربی های تجمع شده در نواحی مختلف بدن را از بین برد .

در لیپوماتیک با حرکات ارتعاشی لوله کانولا چربی های اضافی به صورت ذرات ریز در می آیند و با نیروی مکش لوله کانولا از بدن خارج می شوند. توسط یک شکاف ریز لوله کانولا وارد ناحیه مورد نظر می شود به همین علت است که کبودی و تورم مختصری بعد از لیپوماتیک مشاهده می شود .

لیزر لیپولیز

با استفاده از لیزر لیپولیز می توان بطور قابل توجهی چربی های اضافی بدن را استخراج کرد ، در این روش لاغری سریع با استفاده از لیزر چربی ها به ذارات کوچکتری در می آیند و از بدن استخراج می شوند ، در این روش نمی توان از چربی استخراج شده استفاده کرد.

لیپوساکشن

یکی از رایج ترین روش های لاغری لیپوساکشن می باشد ، این روش همانند لیپوماتیک می باشد با این تفاوت که چربی های استخراج شده با استفاده از این روش قابل استفاده نمی باشد .

نتیجه گیری

تمامی روش هایی که نام برده شد روش های بسیار تاثیر گذار و ایمنی می باشند که می توانند با از بین بردن چربی های اضافی زیبایی و تناسب اندام را به همراه آورند .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

1 × دو =