11 فوریه

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو یک روش درمانی کارآمد برای جوانسازی پوست می باشد که در جوانسازی چهره بسیار تاثیر می گذارد و بهترین روش به منظور بالا رفتن بخش های مناسب ابرو و رفع افتادگی ابروها می باشد. لیفت ابرو علاوه بر رفع افتادگی ابروها تا حدی چین و چروک اطراف چشم را برطرف می کند و بسیاری از نشانه های پیری که موجب نارضایتی در افراد می شود در این جراحی برطرف می شود. بعد از جراحی لیفت ابرو حالت صورت افراد کمتر خسته، عصبانی و ناراحت به نظر خواهد رسید . در و اقع لیفت ابرو منجر به رفع افتادگی ، چین و چروک و رفع دفورمیته ابرو و پیشانی شده  است. جراحی لیفت ابرو می تواند به روش های متفاوتی مانند: لیفت ابرو به کمک آندوسکوپی، جراحی باز و تزریق ژل و بوتاکس صورت گیرد.

لیفت ابرو

لیفت ابرو به کمک آندوسکوپی: لیفت آندوسکوپی ابرو یک روش مدرن برای لیفت ابرو است که این جراحی از طریق برش کوچک در زیر موهای ابرو توسط وسیله به خصوصی که حاوی آندوسکوپ و دوربین است انجام می شود. در نهایت برش کوچک ایجاد شده توسط بخیه بسته می شود و به مرور زمان به کل محو خواهد شد. در لیفت آندوسکوپی ابرو جراح بدون اینکه نیازی به ایجاد شکاف های بزرگ در صورت داشته باشد به راحتی توسط همان شکاف ریز می تواند به عضلات مورد نظر خود دسترسی یابد. لیفت ابرو در روش آندوسکوپی عوارض کمتری و نتیجه بهتری در پی دارد که به منظور کشش ابرو به سمت بالا می توان ماهیچه ها را حذف نمود. در این جراحی به بی هوشی نیازی نیست و می توان با بی حسی موضعی این جراحی را انجام داد. می توان همزمان با انجام عمل لیفت ابرو، جراحی هایی چون جراحی پلک یا  بلفارو پلاستی و لیفت صورت را انجام داد.

لیفت ابرو به کمک جراحی باز : اگر بیمار در کنار لیفت ابرو خواستار لیفت پیشانی هم باشد می تواند از روش های جراحی باز برای این کار استفاده نمود به گونه ای که جراح متخصص می تواند با ایجاد شکافی در سر و زیر موها دستکاری ها لازم را برای لیفت ابرو و پیشانی انجام دهد.

لیفت ابرو به کمک تزریق بوتاکس : تزریق ناچیزی ازبوتاکس در بالای ابرو در افرادی که دچار افتادگی جزئی در ناحیه ابرو شده اند می تواند باعث لیفت و کشیدگی آن گردد. انتخاب جراح متبحر و باتجربه در این امر بسیار مهم می باشد، زیرا اگر ناحیه انتخابی برای تزریق نادرست باشد عوارض جبران ناپذیری مانند افتادگی پلک را در بر خواهد داشت .

کاندیدای مناسب برای لیفت ابرو

  • افرادی که چین های عمودی در بین دو ابرو آن ها ایجاد شده است
  • افرادی که ظاهر آن ها به دلیل افتادگی ابرو خسته، عصبانی و ناراحت به نظر می رسد
  • افرادی که ابروهای آن ها به سمت پایین کشیده شده است و قوس زیبایی ندارد
  • افرادی که افتادگی ابرو های آن ها موجب پوست اضافی بروی پلک ها شده است.
  • افرادی که بخش کناره های خارجی ابرویشان نسبت به حالت استاندارد پایین تر می باشد.
  • افرادی که افزایش سن موجب تحلیل رفتن عضلات ناحیه ابرو آن ها شده است و این امر موجب افتادگی ابروهای آن ها شده است.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

16 + پانزده =