12 مارس

لیفت قسمت خارجی ابرو

لیفت قسمت خارجی ابرو

بدون لیفت کامل پیشانی، ابروهای خود را لیفت کنید.

  • -مقدمه
  • -ابروی ایده آل
  • -لیفت قسمت خارجی ابرو چه می کند؟
  • -آیا به لیفت قسمت خارجی ابرو نیاز دارم؟
  • -برش برای لیفت قسمت خارجی ابرو
  • -بهبود بعد از لیفت قسمت خارجی ابرو

لیفت قسمت خارجی ابرو

مقدمه

با پیر شدن منطقه پیشانی و ابروها، متوجه می شوید که قوس طبیعی ابروهای شما صاف می شود یا به سمت پایین شیب پیدا می کند. به علاوه، کل ابرو در مقایسه با سال های قبل در موقعیت پایین تری قرار می گیرد. لیفت جانبی پیشانی برای بیمارانی مناسب است که افتادگی کم تا متوسط ابرو و پیشانی دارند.

لیفت قسمت خارجی ابرو

ابروی ایده آل از نظر زیبایی

در جوانی ابرو باید بالای سطح لبه فوقانی حدقه چشم قرار گیرد. بخش خارجی  ابرو بالاتر از بخش داخلی است چون قبل از اینکه در ناحیه  دنباله به سمت پایین نزول کند،شیب اندکی به سمت بالا دارد. پیری باعث می شود ابرو پایین بیاید، مخصوصا در بخش های خارجی که منجر به ایجاد ظاهر صاف بدون قوس برای ابروها می شود.

لیفت قسمت خارجی ابرو

لیفت قسمت خارجی ابرو چه می کند ؟

 لیفت قسمت خارجی ابرو روشی است که هدف آن لیفت بخش  خارجی ابرو و بازگرداندن زیبایی آن است. این روش نسبت به لیفت پیشانی جزئی تر است و مانند لیفت پیشانی کامل نمی باشد. در عوض بر بالا بردن قسمت خارجی ابرو و شقیقه تمرکز می کند. همچنین چین و چروک های بین چشم ها یا مرکز پیشانی را از بین نمی برد. چون روش مختصرتری است، بهبودی سریعتر است و تورم و کبودی کمتری وجود دارد.

لیفت قسمت خارجی ابرو

آیا به لیفت قسمت خارجی ابرو احتیاج دارم ؟

بیماری که شکایت اصلی او در ناحیه پیشانی و ابرو،  صاف شدگی یا پایین افتادگی متوسط یا خفیف ابرو می باشد، بهترین کاندید این روش است. بیشتر بیماران میانسال یا مسن تر هستند. بیماران باید سالم و سلامت باشند و مشکلات پزشکی مهم نداشته باشند. دکتر نداف در زمان مشاوره مطمئن می شود که شما کاندید مناسب برای این روش هستید.

لیفت قسمت خارجی ابرو

ملاحظات مهم در مورد لیفت قسمت خارجی ابرو :

برخی به لیفت قسمت خارجی ابرو ، مینی لیفت پیشانی نیز می گویند. لیفت قسمت خارجی ابرو باعث بالا رفتن زیاد ابرو و پیشانی مانند سایر روش ها نمی شود بلکه جایگزینی برای این روش ها در زمانی است که مشکل، افتادگی متوسط ابرو مخصوصا در قسمت خارجی  باشد.

لیفت-صورت

برش برای لیفت قسمت خارجی ابرو :

برش برای لیفت قسمت خارجی ابرو در امتداد خط موی پیشانی قرار می گیرد و تقریبا به 4-3 سانتی متر می رسد. این منطقه به خاطر اتصال طبیعی بین بخش دارای مو و بدون مو روی زخم را می پوشاند.

لیفت قسمت خارجی ابرو

بهبود بعد از جراحی لیفت قسمت خارجی ابرو :

بعد از رفتن به خانه، استراحت کنید. فعالیت های سبک مانند مطالعه یا تماشای تلویزیون و آماده کردن غذا را می توانید انجام دهید. ممکن است نوعی سفتی در پیشانی خود احساس کنید و شاید تورم و کبودی داشته باشید. درد نیز متوسط است و دکتر به شما داروی آرام بخش می دهد.

لیفت-صورت

پیگیری بعد از جراحی لیفت قسمت خارجی ابرو :

دکتر نداف یک هفته بعد از جراحی شما را ویزیت می کند و بخیه ها را می کشد. دکتر نداف به شما اجازه فعالیت می دهد اما ورزش سبک بعد از 2 هفته و فعالیت جدی بعد از 6-4 هفته ممکن است. مانند هر روش دیگری، لیفت قسمت خارجی ابرو نیز ریسک ها و مشکلاتی دارد. ریسک ها کم هستند اما وجود دارند. در زمان مشاوره، دکتر نداف ریسک ها و مشکلات عمده همراه با روش لیفت قسمت خارجی ابرو را توضیح می دهد.

 

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

یک × 4 =