04 مه

لیفت لب

لیفت لب ، کوچک کردن لب و بزرگ کردن لب

لیفت لب :

در جوانی، لب بالایی زمانی که دهان به طور جزیی باز است، تقریبا 2 میلی متر بالاتر از دندان بالایی قرار دارد. لب ها در زمان جوانی پر و جلو آمده هستند. وقتی شخص پیر می شود، لب بالایی نیز پیر می شود و بلند تر می شود و دندان بالایی زیر لب پنهان می گردد. به علاوه، لب به سمت داخل دهان برمی گردد و جلوآمدگی طبیعی خود را از دست می دهد.  نشانه های پیری لب بالا، باریکی،بلندی و مشخص نبودن دندان است. لیفت لب به اصلاح ظاهر لب بالایی کمک می کند و آن را به موقعیت قبلی خود برمی گرداند و بالا می کشد و جلوآمدگی طبیعی را برمی گرداند و باعث دیده شدن دندان می شود. لیفت گوشه لب نیز نوعی  لیف لب است. این روش برای بیمارانی انجام می شود که گوشه لب آنها به سمت پایین متمایل است  و می توان آن را به طرف بالا کشید.

کوچک کردن لب:

برخی از بیماران احساس می کنند لب های آنها بسیار کلفت هستند و می خواهند آنها را کوچک کنند. کوچک کردن لب در این بیماران نسبتا ساده و موفقیت آمیز است.

لیفت-لب

بزرگ کردن لب  با ژل یا تزریق چربی:

بزرگ کردن لب، لب ها را کلفت تر و پرتر نشان می دهد. رایج ترین روش برای بزرگ کردن لب، پرکننده های بافت نرم مانند JUVEDERM  یا رستیلان است. گزینه رایج دیگر برای نتایج دائمی تر، تزریق چربی است.

اکثر بیماران در عرض 5-2 روز به سر کار برمی گردند. می توانید یک هفته بعد از جراحی ورزش سبک را شروع کنید. از فعالیت سنگین تا 4 هفته بعد از جراحی اجتناب کنید.

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

One thought on “لیفت لب

  1. سحر حیدریان - نوامبر 9, 2016 در 5:49 ب.ظ

    سلام
    ببخشید من میخواستم عمل لیفت سانترال لب بالا انجام بدم. می خواستم شرایط عمل بدونم. من چون شهرستان زندگی می کنم و سر کار می روم . فقط ۱بار می تونم بیام تهران. اگه می شه لطف بفرمایید قبل از عمل چه ازمایش هایی باید بدم و اینکه من اگه بیام تهران می تونین تو همون چندروز عملم کنین یا حتما واسه معاینه چندبار باید بیام تهران?
    اگه عکس هم لازم دارید. من ی تونم از صورتم عکس بگیرم و واستون بفرستم.

    پاسخ

پاسخ

بیست − چهارده =