01 اکتبر

لیپوساکشن چانه و گردن

لیپوساکشن چانه و گردن :

لیپوساکشن گردن و چانه چه کار می کند؟    
لیپوساکشن چانه و گردن باعث می شود گردن باریک تر و جوانتر به نظر برسد. این روش برای بیمارانی مناسب است که چربی اضافی در گردن دارند و کیفیت پوستشان خوب است. این عمل کارهای زیر را انجام می دهد:

  1. -برداشتن بافت چربی از ناحیه گردن و چانه دوتایی
  2. -کمک به مشخص تر شدن  زاویه زیر چانه
  3. -کمک به مشخص تر شدن حدود فک و گردن

بهترین کاندید برای لیپوساکشن چانه و گردن

این روش بیشتر برای کسانی مناسب است که چربی اضافی در گردن دارند و پوست گردن آنها شل و اویزان نیست. اگر پوست شل باشد، لیفت گردن مناسب تر است. اگر بیماران علاوه بر چربی اضافه در گردن دچار طنابی شکل شدن عضله در گردن نیز باشند، باید مینی لیفت گردن انجام دهند.

لیپوساکشن چانه
بهترین کاندیداها

  • -بیماران جوانتر (50-30 سال)
  • -پوست خوب در منطقه گردن
  • -چربی اضافی در گردن

برش لیپوساکشن چانه و گردن تقریبا 3 میلی متر طول در چین زیر چانه دارد.
اکثریت بیماران در عرض 5-3 روز سرکار خود برمی گردند. می توانید هفته اول ورزش سبک انجام دهید. از فعالیت سنگین تا 3 هفته بعد از جراحی اجتناب کنید.

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

هفت + یازده =