28 ژوئن

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

بسیاری از افراد از داشتن شکم بزرگ و بد فرم رنج می برند با انجام لیپوماتیک شکم که یک روش کاملا ایمن و بی ضرر است می توان به یک شکم صاف و زیبا دسترسی پیدا کرد. ازبین بردن چربی های شکم و پهلو بسیار سخت و دشوار است که با لیپومتیک شکم می توان از شر این چربی ها رهایی پیدا کرد و ظاهر زیبایی را در اندام های بدن ایجاد کرد.

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

 لیپوماتیک یک روش دائمی برای حذف چربی های انباشته شده در شکم است در این روش سلول های چربی سوزانده نمی شوند بلکه تخریب می شوند و از بدن استخراج می شوند. لیپوماتیک شکم برای افرادی که توانایی ورزش کردن و یا گرفتن رژیم های طاقت فرسا را ندارند و چربی های انباشته شده در ناحیه شکم، آن ها را بسیار آزرده خاطر کرده است و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی اندام آن ها گردیده است بسیار توصیه می شود.

لیپوماتیک یک روش کاملا ایمن و بی ضرر است که عارضه ای بر جای نمی گذارد با استفاده از این روش امکان تزریق چربی های شکم بعد از پاکسازی به سایر اعضای بدن وجود دارد.

اقدامات لازم قبل ازلیپوماتیک شکم

قبل از جراحی لیپوماتیک شکم باید اقدامات لازم را انجام دهید. قبل از جراحی لیپوماتیک دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک یک جلسه مشاوره برقرار می کنند که در این جلسه باید به تمامی مواردی که دکتر نداف کرمانی ارائه می کنند توجه نمایید و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی  لیپوماتیک خود داشته باشید و خود را برای یک جراحی موفق آماده کنید . لازم است در این جلسه مشاوره از داشتن سابقه بیماری هایی مانند: فشار خون بالا، دیابت کنترل نشده، بیماری های مزمن مانند سرطان، بیماری های همراه با ضعف سیستم ایمنی و بیماری های قلبی عروقی مانند سکته قلب و یا مغزی پزشک را مطلع سازید. همچنین در صورت داشتن جراحی هایی پیشین پزشک خود را مطلع سازید. تمامی اطلاعاتی که شما در زمان مشاوره در اختیار دکتر نداف کرمانی قرار می دهید می تواند کمک بسیار بزرگی در روند جراحی لیپوماتیک شما داشته باشد. در صورت مصرف داروهای خاص باید پزشک خود را درزمان مشاوره مطلع سازید. درزمان مشاوره دکتر نداف کرمانی در رابطه با تغییرات وزنی شما سوالات را مطرح می کنند که در این حالت باید گزارش تغییرات وزنی خود را در اختیار دکتر نداف کرمانی قرار دهید تا ایشان بتوانند تصمیم صحیحی برای شما جراحی بگیرند.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

5 − چهار =

Call Now Button