20 مارس

هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس

گاهی پوست انسان تحت علل و عوامل مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا عوامل

محیطی و بیرونی دستخوش تغییراتی می شود و پوست صورت شادابی و نشاط خود را از دست می

دهد.

هزینه تزریق بوتاکس

امروزه افراد به خصوص خانم های جوان به منظور زیباسازی و جوانسازی پوست صورت سراغ روش های گوناگونی از جمله: تزریق ژل، تزریق فیلر، لیفت صورت، تزریق چربی، لیزر و… می روند.

اما یکی از روش های زیباسازی و جوانسازی پوست صورت تزریق بوتاکس می باشد. بوتاکس از نوعی سم بنام بوتالینیوم ساخته شده است که  در ۸ زمینه پزشکی برای درمان بیماری کاربرد دارد. اما یکی از پر استعمال ترین آنها در زمینه برطرف نمودن چین و چروک پوست صورت می باشد. از این روش برای سطح پیشانی، خطوط اخم، رفع چین و چروک زیر چشم استفاده می شود. گاهی فوق تخصص جراحی پلاستیک خبره و حاذق در کنار تزریق بوتاکس از روش لیفتینگ یا لیفت صورت به منظور جلوگیری از افتادگی پوست، استفاده می نماید که هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد و روشی مطمئن و ایمن به حساب می آید. تزریق بوتاکس باید در مطب مجهز ، فوق تخصص جراحی پلاستیک  با تجربه صورت گیرد. گاهی  فوق تخصص جراحی پلاستیک با مشورت فرد از بی حسی موضعی برای کاهش درد سوزن استفاده می کند. بهتر است که فرد بعد از تزریق از کمپرس یخ برای جلوگیری از سوزش در ناحیه تزریق شده استفاده نماید.

یکی از علل ایجاد چین و چروک در صورت افزایش سن می باشد، که افراد خواهان جبران و پیشگیری از این عارضه هستند.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به میزان خطوط ایجاد شده متفاوت و متغیر می باشد.

نتایج حاصل از این پروسه بسته به مهارت و تجربگی فوق تخصص جراحی پلاستیک دارد.

هدف از تزریق بوتاکس: جوانسازی پوست صورت، کاهش تعرق زیر بغل، عدم ایجاد اسپاسم های عضلانی می باشد، که باید ذکر کرد روشی غیر جراحی و غیر تهاجمی به حساب می آید.

مزایای تزریق بوتاکس

  • رفع نمودن چین و چروک اطراف بینی، چشم، خطوط پیشانی، ابرو
  • بهبود عدم قرینگی پلک ها یا ابروها
  • اصلاح فرورفتگی های چانه
  • جلوگیری از تعرق زیر بغل
  • اصلاح حفره های بینی
  • درمان سردردهای میگرنی

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

14 − 3 =