12 مارس

هزینه لیفت صورت

هزینه لیفت صورت

هزینه لیفت صورت به تعداد قسمت هایی است که درمان روی آن صورت می گیرد، در نتیجه هزینه لیفت صورت نیز متغیر می باشد و بسته به میزان نخ و جنس آن دارد. امروزه با روش های ایجاد شده در زمینه جوانسازی پوست صورت، راههای گوناگونی به وجود آمده است. از جمله: تزریق بوتاکس، تزریق چربی، تزریق ژل، لیزر درمانی و…

یکی از روش های بی خطر و ایمن در جهت جوانسازی پوست صورت ، لیفت صورت می باشد که هیچ گونه درد و زخمی را در پی ندارد و فاقد هر گونه عوارض جانبی می باشد.

برای دستیابی به صورتی جوان و زیبا باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق مراجعه شود، تا این پروسه با موفقیت صورت گیرد.

لیفت صورت مناسب افرادی است که در چهره پوستی شل و افتاده دارند و خواهان جراحی نیستند. این فرآیند که بدون نیاز به بیهوشی عمومی و با بی حسی موضعی صورت می گیرد، باعث کلاژن سازی و تحریک آن در زیر پوست می نماید.

علل افتادگی و شل شدن پوست صورت

  • افزایش سن
  • علل وراثتی و ژنتیک
  • جنس
  • قرار گرفتن در معرض مستقیم نورخورشید
  • شرایط محیطی
  • اشعه های خطرناک
  • استفاده از مواد شیمیایی

گاهی فوق تخصص جراحی پلاستیک  با تجربه در کنار لیفت صورت، لیفت ابرو را نیز انجام می دهد که هیچ گونه دردی ندارد و نتایج آن بسیار مطلوب می باشد. البته بسته به مراجعه کردن به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک باتجربه دارد. اغلب لیفت صورت را با نخ انجام می دهند که ما در این مقاله انواع لیفت صورت با نخ را معرفی می نماییم. از جمله:

لیفت صورت با نخ پلی دی اکسان (PDO)

PDO یا (POLYDIOXAN ONE) این نخ ها هیچ گونه عفونت و یا التهابی را به همراه ندارد و به محض نفوذ به پوست اقدام به فیبروبلاست می نماید. این عارضه باعث تحریک کلاژن و فعالیت آن می نماید. این پروسه 4 تا 5 ماه نیاز به دوره درمانی دارد. ولی از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.

 لیفت صورت با نخ سیلوئت

نخ سیلوئت یکی دیگر از نخ هایی ایمن برای لیفتینگ صورت  می باشد. این نوع نخ تا 2 سال ماندگاری دارد. نخ سیلوئت برای افرادی که پوست ضخیم و کلفتی دارند، مناسب ترین گزینه می باشد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

12 + دو =