08 نوامبر

کاندیدای مناسب برای لیفت صورت

کاندیدای مناسب برای لیفت صورت

با افزایش سن دو ماده اصلی و قوام دهنده پوست (کلاژن و الاستین) در پوست کاهش پیدا می کند که این امر موجب می شود پوست حالت آویزان پیدا کند ، درواقع یکی از نشانه های پیری افتادگی و آویزانی پوست صورت می باشد، که موجب می شود چهره فرد اخم آلود بنظر برسد، در نتیجه از جذابیت و زیبایی چهره فرد کاسته شود .

کاندیدای مناسب برای لیفت صورت

کاندیدای مناسب برای لیفت صورت

با از دست رفتن کلاژن و الاستین پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و علاوه بر اینکه باعث می شود چین و چروکی بروی پوست ایجاد شود پوست افتاده و آویزان می شود . تمامی مشکلات گفته شده با جراحی لیفت صورت بطور کامل برطرف می شود . برش هایی در نواحی که جراح تعیین می کند زده می شود تا با استفاده از برش ایجاد شده پوست به سمت بالا کشیده شود و افتادگی پوست به همراه چین و چروک روی پوست از بین برود . روش مورد استفاده در جراحی با توجه به میزان افتادگی پوست تعیین می شود در صورتی که افتادگی جزئی باشد بدون اینکه برشی ایجاد شود با استفاده از نخ می توان افتادگی جزئی را برطرف کرد . افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند باید دارای شرایط لازم باشند که در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با کاندیدای مناسب برای لیفت صورت پرداخته می شود .

قبل از جراحی آزمایشاتی برای بیمار در نظر گرفته می شود بعد از بررسی این آزمایشات و معاینات لازم، پزشک تعیین می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی می باشید یا خیر ؟

یکی از شرایط لازم برای جراحی لیفت صورت این می باشد که فرد از لحاظ جسمانی کاملا سالم باشد بدین منظور که هیچ بیماری خاصی نداشته باشد .

افرادی که بین 40 تا 60 سال دارند و از افتادگی پوست صورت خود رنج می برند در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند و از لحاظ جسمانی کاملا سالم باشند کاندیدای مناسبی برای این جراحی می باشند و با انجام این جراحی می توانند جوانی از دست رفته خود را باز گردانند.

افتادگی گونه باعث می شود که چهره خسته تر بنظر برسد به طور کامل با جراحی لیفت صورت این افتادگی برطرف می شود .

انتظارات واقع بینانه از جراحی لیفت صورت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد فردی که خواهان انجام این جراحی است باید انتظارات منطقی از این جراحی داشته باشد .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

چهارده − 10 =

Call Now Button