11 اکتبر

کوچک کردن سینه در مردان ( ژینکوماستی )

کوچک کردن سینه در مردان ( ژینکوماستی )

چه کسانی کاندید کوچک کردن سینه هستند (در مردان)؟
اگر بیمار مرد با سینه بزرگ هستید که ناشی از رشد بافت های غده ای باشد یا انباشت چربی، ممکن است به جراحی ژینکوماستی برای کوچک کردن سینه خود علاقه داشته باشید. بیماران مرد با شرایط زیر می توانند از این عمل استفاده کنند:
مردانی که بافت سینه اضافی زیر نوک سینه دارند.

  • -مردانی که بافت سینه یا بافت چربی اضافی دارند، بدون اینکه پوست اضافی داشته باشند.
  • -مردانی که بافت چربی فراوان همراه با پوست اضافی و افتادگی سینه دارند.

کوچک کردن سینه آقایان
برش مورد نیاز برای کوچک کردن سینه مردان

علت بیماری و میزان بزرگی سینه در انتخاب نوع عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان مهم است. اگر سینه از بافت چربی تشکیل شده باشد،با لیپوساکشن که با برش های ریز انجام می شود، درمان می شود. اگر بافت غده ای نیز وجود داشته باشد، برش کوچک در امتداد لبه پایینی هاله اطراف نوک سینه و برداشتن بافت غده ای سینه لازم است. اگر پوست اضافی وجود داشته باشد، لازم است برداشته شود. برش ها از یک برش ساده تا برش های طولانی تر فرق می کنند.

می توانید ورزش سبک را 2-1 هفته بعد از جراحی شروع کنید.

از فعالیت شدید تا6-4 هفته بعد از جراحی خودداری کنید.

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

چهارده + چهارده =