دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

اهمیت گن لیپوماتیک

دکتر مجید نداف کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مقاله جناب آقای دکتر مجید نداف کرمانی اهمیت گن لیپوماتیک پرداختند که از شما دعوت میکنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید .
آنچه می خوانید...

اهمیت گن لیپوماتیک

یکی از روش های از بین بردن چاقی های موضعی لیپوماتیک است این روش کاملا ایمن و بدون خطر و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA)) می باشد که نتایج بسیار درخشانی را به همراه آورده است. بسیاری از افراد با ورزش های طولانی نتوانسته اند چربی های بعضی از نواحی بدن خود را از بین ببرند که با استفاده از لیپوماتیک می توان چربی های اضافی و انباشته شده در این نواحی را از بین برد.

در این روش لوله کانولا از طریق شکافی که توسط جراح ایجاد می شود وارد بافت چربی می شود و با سه حرکت سریع چرخشی لرزشی و ارتعاشی چربی های انباشته شده و اضافی را تخریب می کند و از بدن خارج می کند. در لیپوماتیک چربی ها سوزانده نمی شوند و بافت چربی تخریب نمی شود در نتیجه می توان از چربی های خارج شده برای حجیم سازی نواحی مختلف بدن استفاده نمود.

اهمیت گن لیپوماتیک

مراقبت بعد از لیپوماتیک

برای گرفتن بهترین نتیجه بعد از لیپوماتیک باید دقت نمایید مراقبت های بعد از آن را به بهترین نحو انجام دهید زیرا بسیاری از افراد به دلیل اهمیت ندادن به مراقبت ها پس از لیپوماتیک و بد نشستن نتیجه مطلوبی از انجام دادن لیپوماتیک دریافت نکرده اند. یکی از مراقبت های که پس از لیپوماتیک باید بطور کامل رعایت شود و از اهمیت بسیار بالای برخوردار است استفاده از گن پس از لیپوماتیک می باشد که در این قسمت توضیحاتی در رابطه با گن های لیپوماتیک داده می شود.

بین پوست و ماهیچه ها پس از تخلیه چربی فضای خالی بوجود می آید که به مرور زمان پوست باید به ماهیچه جوش بخورد و این فضای خالی از بین برود استفاده از گن های لیپوماتیک می توانند این روند را سریعتر پیش ببرند .

در برخی موارد ممکن است مایعاتی که قبل از انجام لیپوماتیک به چربی تزریق شده اند  توسط دستگاه مکش خارج نشوند و مانع از ترمیم پوست و ماهیچه شوند گن های لیپوماتیک با فشاری که وارد می کنند موجب می شوند ترشحات باقی مانده از طریق شکاف های ایجاد شده از بدن خارج شوند.

استفاده از گن های لیپوماتیک توسط پزشکان بسیار توصیه می شود زیرا استفاده از گن لیپوماتیک از به وجود آمدن التهاب های احتمالی و همچنین سلولیت جلوگیری می کند و در گرفتن بهترین نتیجه بعد از لیپوماتیک بسیار موثر می باشند.

در برخی از موارد استفاده از گن بعد از لیپوماتیک می تواند گردش خون را افزایش دهد که این امر مانع از افت فشار خون و سرگیجه می شود.

در انتخاب گن بعد از لیپوماتیک باید بسیار دقت کنید و گن را در سایز مناسب انتخاب نمایید زیرا استفاده از گن های شل بعد از لیپوماتیک می تواند عوارض دیگری را به همراه آورد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

اشتراک گذاری این مقاله
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *