تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰
اهمیت گن لیپوماتیک

اهمیت گن لیپوماتیک

اهمیت گن لیپوماتیک

یکی از روش های از بین بردن چاقی های موضعی لیپوماتیک است این روش کاملا ایمن و بدون خطر و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA)) می باشد که نتایج بسیار درخشانی را به همراه آورده است. بسیاری از افراد با ورزش های طولانی نتوانسته اند چربی های بعضی از نواحی بدن خود را از بین ببرند که با استفاده از لیپوماتیک می توان چربی های اضافی و انباشته شده در این نواحی را از بین برد.

در این روش لوله کانولا از طریق شکافی که توسط جراح ایجاد می شود وارد بافت چربی می شود و با سه حرکت سریع چرخشی لرزشی و ارتعاشی چربی های انباشته شده و اضافی را تخریب می کند و از بدن خارج می کند. در لیپوماتیک چربی ها سوزانده نمی شوند و بافت چربی تخریب نمی شود در نتیجه می توان از چربی های خارج شده برای حجیم سازی نواحی مختلف بدن استفاده نمود.

اهمیت گن لیپوماتیک

مراقبت بعد از لیپوماتیک

برای گرفتن بهترین نتیجه بعد از لیپوماتیک باید دقت نمایید مراقبت های بعد از آن را به بهترین نحو انجام دهید زیرا بسیاری از افراد به دلیل اهمیت ندادن به مراقبت ها پس از لیپوماتیک و بد نشستن نتیجه مطلوبی از انجام دادن لیپوماتیک دریافت نکرده اند. یکی از مراقبت های که پس از لیپوماتیک باید بطور کامل رعایت شود و از اهمیت بسیار بالای برخوردار است استفاده از گن پس از لیپوماتیک می باشد که در این قسمت توضیحاتی در رابطه با گن های لیپوماتیک داده می شود.

بین پوست و ماهیچه ها پس از تخلیه چربی فضای خالی بوجود می آید که به مرور زمان پوست باید به ماهیچه جوش بخورد و این فضای خالی از بین برود استفاده از گن های لیپوماتیک می توانند این روند را سریعتر پیش ببرند .

در برخی موارد ممکن است مایعاتی که قبل از انجام لیپوماتیک به چربی تزریق شده اند  توسط دستگاه مکش خارج نشوند و مانع از ترمیم پوست و ماهیچه شوند گن های لیپوماتیک با فشاری که وارد می کنند موجب می شوند ترشحات باقی مانده از طریق شکاف های ایجاد شده از بدن خارج شوند.

استفاده از گن های لیپوماتیک توسط پزشکان بسیار توصیه می شود زیرا استفاده از گن لیپوماتیک از به وجود آمدن التهاب های احتمالی و همچنین سلولیت جلوگیری می کند و در گرفتن بهترین نتیجه بعد از لیپوماتیک بسیار موثر می باشند.

در برخی از موارد استفاده از گن بعد از لیپوماتیک می تواند گردش خون را افزایش دهد که این امر مانع از افت فشار خون و سرگیجه می شود.

در انتخاب گن بعد از لیپوماتیک باید بسیار دقت کنید و گن را در سایز مناسب انتخاب نمایید زیرا استفاده از گن های شل بعد از لیپوماتیک می تواند عوارض دیگری را به همراه آورد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.