تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰

سوالات متداول در پروتز سینه

بسیاری از خانم ها برای حجیم کردن و برجسته کردن بافت سینه های خود خواستار عمل پروتز سینه هستند و قبل از انجام این کار در زمان مشاوره سوالات متداولی را مطرح می کنند در این مقاله ما قصد داریم پاسخ این سوالات را مطرح کنیم.

 

در جراحی پروتز سینه برش در کدام قسمت ها ایجاد می شود؟

برای جایگذاری پروتز سینه می توان برش لازم را در زیر سینه، دور هاله سینه، زیر بغل و دور ناف ایجاد کرد. در صورتی که لیفت و پروتز سینه بطور همزمان انجام شود برش دور هاله سینه بهترین گزینه است.این تصمیم گیری به عده بهترین جراح پروتز سینه است که بتواند ایده آل ترین نتیجه را ارائه دهد.

برای قرار دادن پروتز در سینه ها، انواع برش پروتز سینه وجود دارد ، رایج ترین نوع برشی که برای جایگذاری پروتز مورد استفاده قرار می گیرد برش زیر سینه است .زیرا در این برش دسترسی بسیار آسان است و جراح به راحتی می تواند پروتز را در بافت سینه قرار دهد.

ایجاد برش در دور ناف بسیار نادر است و در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام این جراحی عوارضی به همراه می آورد؟

انجام جراحی پروتز سینه عوارضی را در صورتی که جراحی با موفقیت کامل انجام شود به همراه نمی آورد انتخاب جراح در دریافت بهترین نتیجه پس از جراحی بسیار پر اهمیت است دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی پروتز سینه دارای سابقه بسیار درخشانی هستند. در صورتی که مراقبت های لازم بعد از جراحی پروتز سینه بطور کامل رعایت نشود می تواند عوارض را در بر داشته باشد، انجام مراقبت های بعد از پروتز سینه بسیار مهم است اما در صورت عدم توجه ممکن است که مشکلات زیر ایجاد شود :

جراحی پروتز سینه مانع از شیر دهی می شود؟

جراحی پروتز سینه مانع از شیر دهی نمی شود اما توصیه می شود پروتز سینه در زیر دیواره عضلانی قفسه سینه جایگذاری شود تا مشکلی برای شیر دادن به نوزاد در آینده ایجاد نشود. ارتباطی بین پروتز سینه و شیردهی وجود ندارد.

آیا ممکن است مواد پروتز به داخل شیر مادر نشت کند؟

خیر. امکان نشت موارد پروتز به داخل شیر مادر وجود ندرد.

آیا پروتز سینه سرطان زا است؟

خیر. طبق تحقیقات انجام شده در این زمینه پروتز های سینه باعث ایجاد سرطان در انسان نمی شوند.بهترین سن پروتز سینه را نیز باید در نظر داشته باشید و قبل از آن نیز آزمایشات لازم را انجام دهید.

آیا تنها راه بزرگ کردن سینه پروتز سینه است؟

در صورتی که سینه های شما حالت افتاده و آویزان دارد جراحی لیفت سینه توسط بهترین جراح پلاستیک تهران به شما پیشنهاد داده می شود تا مشکل افتادگی سینه های شما برطرف شود. یکی دیگر از روش های حجیم کردن سینه ها تزریق چربی است که چربی ها از سایر اندام های بدن گرفته می شود و به بافت سینه تزریق می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.