لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.

لیفت سینه با نخ

یکی از متداول ترین روش ها برای بالا کشیدن سینه در خانم ها لیفت سینه با نخ است که ما در این نوشته قصد داریم تا تنها در مورد این روش درمانی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ یک روش درمانی به روش باز و کم تهاجمی می باشد.  نخ های که پزشک برای لیفت سینه یا ماستوپکسی استفاده می کند کاملا به بدن سازگاری داشته و هیچ نوع حساسیت یا مشکلی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد. این نوع نخ ها را می توان برای لیفت صورت و ابرو نیز استفاده کرد.

انجام لیفت سینه با نخ یک روش ایمن و مناسب برای خانم ها محسوب می شود ولی به این معنی نیست که تمامی خانم ها بتوانند آن را انجام دهند و تاثیرات مثبتی در سینه آن ها داشته باشد استفاده از این روش برای خانم هایی که مشکلات خفیفی در سینه های خود دارند بسیار مناسب است.

در مورد نحوه انجام لیفت سینه با نخ باید گفت که برای انجام کار ابتدا جراح می بایست فرد را تحت بی حسی موضعی قرار دهد و بعد لازم است تا نواحی مورد نظر را علامتگذاری کند، لیفت سینه با نخ نیاز به دقت بالای متخصص زیبایی دارد، سوراخ های مورد نیاز در نواحی علامتگذاری شده ایجاد می شود ولی لازم است حتما با دقت و حساسیت بالایی انجام شود تا هیچ نوع حساسیت یا عفونتی را در فرد ایجاد نکند.

لیفت سینه با نخ

کاندیدای مناسب برای انجام لیفت سینه با نخ

انجام لیفتینگ سینه با نخ به تمامی خانم هایی که سینه هایی بزرگی دارند پیشنهاد می شود ولی لازم است تا برخی از معیارها و شرایط اولیه برای انجام جراحی را داشته باشد. که این موضوع بعد از انجام بررسی های اولیه توسط پزشک مشخص خواهد شد. در ادامه به برخی از کاندیدای  مناسب برای انجام لیفت سینه با نخ اشاره خواهیم کرد که به شرح زیر هستند:  

 • داشتن سلامت کامل جسمانی و بدنی و نداشتن هیچ نوع بیماری
 • افرادی که به علت بارداری یا شیردهی دچار افتادگی سینه شده اند.
 • خانم هایی که به علت کاهش وزن دچار افتادگی سینه شده اند.
 • خانم هایی که سینه های آن ها چروکیده شده و سفتی اولیه خود را از دست داده است.
 • خانم هایی که انتظارات واقع بینانه نسبت به انجام این جراحی دارند.

مراقبت ها بعد از لیفتینگ سینه با نخ

توجه داشته باشید که بعد از انجام لیفت سینه با نخ لازم است حتما نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه مطلوبی را از عمل سینه خود دریافت کند از همه مهم تر ماندگاری آن نیز به نسبت افزایش می یابد. از جمله نکات و مراقبت هایی که بعد از لیفت سینه با نخ می بایست رعایت شود عبارتند از:

 • در صورت تجویز دارو لازم است حتما تمامی آن ها به موقع و سر وقت مصرف شوند.
 • هیچ نوع دارویی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.
 • از ماساژ دادن سینه های خود به شدت اجتناب کنید.
 • در زمان استراحت یا خواب به هیچ عنوان نباید به سینه ها فشاری وارد شود.
 • از مصرف سیگار و الکل برای چند هفته بعد از جراحی به شدت اجتناب کنید.
 • از رفتن به استخر یا وان بعد از عمل به شدت خودداری کنید.

آیا لیفت سینه با نخ یک روش ماندگار است؟

در جواب این سوال باید گفت که نتایج لیفت سینه با نخ در ابتدا به خود فرد بستگی دارد از همه مهم تر عوامل مختلفی در میزان ماندگاری این جراحی تاثیر دارد.

به عنوان مثال بعضی از خانم ها هستند که لیفت سینه ها با نخ در آن ها نتایج ماندگاری را به همراه دارد ولی در مقابل ممکن است بعضی از خانم ها بعد از گذشت مدتی سینه های آن ها به حالت اولیه خود بازگردد از همین رو انجام عمل اصلاحی پیشنهاد می شود.

توجه داشته باشید رعایت رژیم غذایی، سن، ژنتیک نیز در میزان ماندگاری این روش می تواند بسیار تاثیر داشته باشد. پس در انتهای این بخش باید بگوییم که لیفت سینه با نخ یک روش کاملا ماندگار است ولی به این شرط که تمامی توصیه های پزشک خود را رعایت کنید.

سوالات متداول

کلام آخر

ما در این نوشتار قصد داشتیم تا تنها در مورد یکی از روش لیفت سینه با نخ اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم ولی توجه داشته باشید هر کدام از انواع جراحی های پلاستیک می بایست توسط جراح پلاستیک خوب در تهران انجام داده شود تا نتایج مطلوب و خوبی را برای فرد به همراه داشته باشد از همه مهم تر عوارض بعد از جراحی نیز کمتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.