دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

مراقبت بعد از پروتز سینه

دکتر مجید نداف کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مقاله جناب آقای دکتر مجید نداف کرمانی مراقبت بعد از پروتز سینه پرداختند که از شما دعوت میکنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید .
مدت زمان مطالعه این مقاله مقاله :
۳ دقیقه
آنچه می خوانید...

مراقبت بعد از پروتز سینه

پروتز سینه به منظور حجیم کردن بافت سینه ها انجام می شود که به افراد کمک می کند به شکل و اندازه ای مطلوب در سایز سینه های خود برسند. امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام ها جراحان پلاستیک موافقند که این جراحی جزو روش های محبوب و رایج است. در این جراحی پروتز را در زیر بافت های نرم سینه قرار می دهند تا به حجم مورد نظر در ناحیه سینه ها دست یابی پیدا کنند. پروتزهای سینه به دو نوع سالین و سیلیکون هستند. پروتز های سالینی به برش کوچکتری برای جایگذاری نیاز دارند در این نوع از پروتز ها بعد از تعبیه در بافت سینه با مایع( سرم) پر می شوند. پرتز های سیلیکونی حاوی ژل سیلیکون می باشند و نسبت به پرتزهای سالینی طبیعی تر به نظر می رسند و برای جایگذاری در بافت سینه نیاز به برش بزرگتری دارند.

مراقبت بعد از پروتز سینهاین جراحی بر پایه انتخاب اندازه مناسب پروتز،  نوع و مبتنی بر خواسته و نظر بیمار و همچنین معاینه بیمار توسط پزشک است. در جراحی پروتز سینه انتخاب جراح مناسب با تجربه بالا در نحوه  و نتیجه جراحی اهمیت زیادی دارد.

قبل از جراحی پروتز سینه در زمان مشاوره دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک ارزیابی کامل را انجام می دهند و در این زمینه پیشنهاداتی را می کنند تا شما را در این فرایند راهنمایی کنند. بعد از جراحی پروتز سینه نیاز به یک سری مراقبت ها می باشد تا در این جراحی بهترین نتیجه را دریافت کنیم و عوارض احتمالی ناشی از این جراحی به حداقل برسد. در زیر به برخی از مراقبت های بعد از پروتز سینه اشاره شده است

مراقبت های بعد از پروتز سینه

بعد از جراحی پروتز سینه برای عدم بروز عفونت و کاهش درد ناشی از جراحی داروهای تجویز شده باید بطور مرتب و کامل مصرف شوند.
توصیه می شود بعد از جراحی پروتز سینه به عنوان همراه یک نفر مراقب فرد بیمار باشد.
بعد از جراحی پروتز سینه بهتر است به مدت 3 هفته به پهلونخوابید و به پشت بخوابید زیرا ممکن است به پروتز ها فشار وارد شود ( روی شکمتان به هیچ وجه نخوابید.)
برای بهبود روند تورم و کبودی ناشی از جراحی می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید.
بعد از جراحی پروتز سینه استفاده از سوتین به مدت 1 ماه به صورت مرتب و شبانه روزی توصیه می شود زیرا این امر موجب می شود پروتز و سینه ها در بهترین حالت قرار گیرند.
1 الی 2 هفته پس از جراحی بیمار می تواند به فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهد.( در بعضی موارد بسته به روند التیام زخم فردی تا یک ماه نمی تواند به فعالیت های اجتماعی خود باز گرد.)
پس از جراحی پروتز سینه به مدت 3 هفته از استعمال دخانیات خودداری نمایید.
پس از جراجی پروتز سینه سعی کنید به عضلات قفسه سینه خود فشار زیادی وارد نکنید و از انجام دادن فعالیت های سنکین خوداری نمایید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

اشتراک گذاری این مقاله
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *