لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
جراحی شکم

افراد کاندید جراحی ابدومینوپلاستی

دکتر مجید نداف کرمانی / عمل جراحی شکم / افراد کاندید جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی برای چه کسانی مناسب است؟ برای چه افرادی انجام این جراحی ممنوع است؟ پاسخ این سوال ساده است. ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم برای فردی مناسب است که از سایز و اندازه ی شکم خود راضی نیست و دچار چاقی است. البته این جراحی منحصرا برای افرادی توصیه می شود که شکم آن ها به شدت بزرگ و آویزان است و پوست ناحیه زیر شکم آن ها شل و افتاده شده است اگر می خواهید تا با کاندیدای مناسب برای این عمل جراحی بیشتر آشنا شوید مقاله فوق را تا انتها بخوانید.

کاندیدای ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی

همانطور که بیان شد ابدومینوپلاستی روشی است که در آن جراح با برش در ناحیه زیر شکم پوست و چربی های اضافه این قسمت را بر می دارد. در این روش نیاز به ایجاد برش جراحی است و اسکار آن به صورت یک خط برش در زیر شکم دیده خواهد شد.

به منظور انجام این روش جراحی به طور معمول از بی هوشی عمومی استفاده می شود. در این عمل جراحی احتمال باقی ماندن جای اسکار محل جراحی وجود دارد ولی توجه داشته باشید که حتما عمل خود را زیر نظر یک جراح پلاستیک خوب انجام دهید تا احتمال بروز هرگونه مشکلی به صفر برسد.

اصلی ترین اسکار این عمل در زیر شکم یا در زیر اسکار سزارین واقع است. این برش می تواند در طول از دهانه استخوان ران به سمت استخوان لگن نیز گسترش یابد. که به طور عمومی کاملا بهبود یافته و در زیر خط بیکینی پنهان می شود. در حالت برهنه اسکار ممکن است قابل مشاهده باشد که این موضوع بستگی به میزان دوره بهبودی اسکار دارد.

برش دوم در اطراف ناف، در امتداد لبه آن ایجاد می شود، این اسکار به طور طبیعی تمایل به ترکیب شدن با پوست اطراف ناف را داشته و درون انحنای طبیعی ناف پنهان می شود.

دکتر مجید نداف کرمانی در طول جلسه مشاوره به طور کامل در رابطه با تمامی این موارد به طور کامل با شما صحبت خواهد کرد.

این جراحی برای چه کسانی مناسب است ؟

به طور کلی این جراحی برای افراد زیر مناسب بوده و توصیه می شود که با انجام آن از زیبایی و خوش اندامی لذت ببرند :

  • افرادی که دارای پوست اضافی یا پوست شل شده در ناحیه شکمی هستند که می تواند با توده چربی اضافی نیز همراه باشد یا نباشد.
  • افرادی که از وجود خطوطی در ناحیه شکم خورد آزرده خاطر هستند.
  • بیمارانی که کاهش وزنهای شدید و معنادار داشته اند به ویژه بیمارانی که تحت اعمال جراحی لاغری قرار گرفته اند، کاندیدای مناسبی برای این عمل هستند. برداشتن پوست اضافی و سفت کردن و کشیدن عضلات در این بیماران برایشان بسیار سودمند است.
  • افرادی که نسبت به انجام این عمل جراحی انتظارارت واقع بینانه ای دارند.
  • افرادی که قصد باردار شدن در آینده را ندارند.
  • افرادی که از سلامت کامل جسمانی برخوردار هستند.
  • افرادی که از ظاهر شکم خود ناراضی هستند.
  • افرادی که عضلات شکم آن ها به شدت شل شده است .
  • افرادی که دخانیات از جمله سیگار مصرف نمی کنند.

آیا سن نیز در انجام جراحی ابدومینوپلاستی مهم است؟

این یک باور کاملا غلط و اشتباه است که انجام جراحی ابدومینوپلاستی در افرادی که سن بالایی دارند به هیچ عنوان مناسب نیست چرا که انجام این عمل به جوانسازی و زیبایی اندام کمک بسیار زیادی خواهد کرد همچنین در بالا تر رفتن اعتماد به نفس آن ها نیز می تواند بسیار موثر باشد پس با توجه به تمامی توضیحات گفته شده سن فاکتور بسیار مهمی برای این عمل محسوب نمی شود و تمامی افراد اعم از جوان تر ها یا افراد سن بالا امکان انجام ابدومینوپلاستی برای آن ها فراهم است.

در انتها باید اشاره کنیم که در این عمل جراحی داشتن سلامت کامل جسمانی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است.

تاثیر سن در روند بهبودی ابدومینوپلاستی

در خصوص روند بهبودی جراحی ابدومینوپلاستی باید اشاره کنیم که وضعیت جسمانی افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد پس اگر سلامت کامل جسمانی داشته باشید روند بهبودی شما بعد از عمل نیز به نسبت سریع تر خواهد بود.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده باید اشاره کنیم سن تاثیر خاصی در روند بهبودی ایجاد نخواهد کرد بلکه رعایت درست تمامی مراقبت های بعد از جراحی ابدومینوپلاستی و از همه مهم تر سلامت جسمانی از اهمیت بالاتری برخوردار است .

در صورت دریافت مشاوره از دکتر مجید نداف کرمانی فرم زیر را پر کنید.

نام
شماره تماس
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
هنگام ارسال فرم خطایی رخ داده است. لطفاً همه فیلدهای فرم را دوباره تأیید کنید.

آیا کاندیدای ابدومینوپلاستی امکان جراحی همزمان را دارند؟

در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که در صورت داشتن سلامت کامل جسمانی امکان انجام جراحی های همزمان با ابدومینوپلاستی فرآهم می باشد.

به عنوان مثال هستند خانم هایی که از ظاهر سین های خود ناراضی هستند از همین رو بعد از مشورت با پزشک و داشتن شرایط لازم می توانند همزمان با ابدو جراحی زیبایی سینه نظیر لیفت سینه، ماموپلاستی و … را نیز انجام دهند.

چه زمانی انجام جراحی ابدومینوپلاستی پیشنهاد نمی شود؟

افرادی که قصد باردار شدن در آینده را دارند بهتر است تا از انجام این عمل جراحی صرف نظر کنند و انجام آن را به بعد از بارداری خود موکول نمایند، چرا که در طی انجام جراحی عضلات عمومی شکم کاملا سفت می شود در نتیجه باردار شدن بعد از عمل منجر به شل شدگی این ناحیه می شود که به منظور برطرف کردن آن خیلی از افراد تصمیم به انجام عمل های ترمیمی می گرند.

علاوه بر این موضوع لازم است تا حتما وزن خود را در حالت طبیعی نگه دارید و زمانی که قصد کاهش وزن دارید به هیچ عنوان انجام جراحی برای شما پیشنهاد نمی شود.

خلاصه مطلب

توجه داشته باشید که انجام جراحی ابدومینوپلاستی در رفع و برطرف کردن پوست های اضافه ناحیه شکم می تواند بسیار مفید باشد ولی لازم است تا حتما با توجه توضیحات گفته شده توسط پزشک بررسی شود. در انتها از طریق مشاوره با یک جراح پلاستیک خوب در تهران و متناسب بودن وضعیت جسمانی می توانید بهترین نتیجه را از عمل انجام شده دریافت نمایید جهت دریافت مشاوره از دکتر مجید نداف کرمانی می توانید با شماره های 09105898005 ، 02122134997 تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.