لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
جراحی بینی و کم خونی

جراحی بینی و کم خونی

دکتر مجید نداف کرمانی / جراحی بینی / جراحی بینی و کم خونی

جراحی بینی و کم خونی

آیا کم خونی و یا تالاسمی در جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارد؟

امروزه جراحی زیبایی پلاستیک در بین افراد از استقبال زیادی برخوردار شده است به طوری که یکی از این جراحی ها را می توان در جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی بدانیم و اشاره نماییم.

امروزه با رایج شدن این عمل در هر خانواده یک تا دو نفر از اعضای آن این عمل ایمن را انجام می دهند، باید بگوییم که این عمل هیچ گونه عوارض جانبی را در پی ندارد، البته اگر به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه شود، بهترین و عالی ترین نتایج را برای متقاضی به همراه دارد.

از جمله دغدغه ای ذهنی برخی از متقاضیان این جراحی در این است که آیا افرادی که از کم خونی برخوردار می باشند و اغلب کم خونی آنان به تالاسمی نزدیک شده است نیز می توانند این عمل را انجام دهند یا خیر؟ آیا این عمل برایشان عوارضی را به همراه می آورد؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ای جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی و همچنین بیماری هایی که در افراد وجود دارد، بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذقی مراجعه شود که ما در این مقاله دکتر مجید نداف کرمانی را معرفی می نماییم. شماره مطب دکتر 22134934 می باشد.

باید بگوییم که اگر هموگلوبین خون متقاضی کمتر از 12 باشد آن فرد دچار کم خونی می باشد . در صورتی که غلظت خون فرد از 10 پایین تر باشد مجاز به انجام جراحی زیبایی بینی نمی باشد و جراح بینی این عمل را برایش تجویز نمی کند.

شایان ذکر است که بگوییم که هموگلوبین در آقایان و خانم ها به یک صورت محاسبه نمی شود، مثلا در آقایان باید بالای 13 و در خانم ها باید بالای 12 باشد، تا جراح این عمل را انجام دهد.

جراحی بینی و کم خونی

باید بگوییم که خانم ها و دختران به دلیل سیکل قاعدگی که در آنان رخ می دهد دچار کم خونی می شوند و این عارضه را باید با مصرف قرص و مکمل های آهن برطرف نمایند که اگر غلظت خون بین 10 تا 12 باشد جراح یا فوق تخصص جراحی پلاستیک این عمل را برایشان انجام خواهد داد و هیچ گونه خطری برای متقاضی در پی نخواهد داشت، و بهترین نتایج را برایشان به ارمغان می آورد.

از جمله مواردی که باعث افزایش میزان خون در بدن افراد می شود مصرف مولتی ویتامین خواه قبل و یا بعد از عمل خواهد بود تا جایگزین خون از دست رفته در بدن فرد باشد. متقاضی باید از تمام دستورالعمل های جراح بینی پیروی نماید، تا هیچ گونه عارضه ای برای فرد رخ ندهد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.