03 فوریه

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

برخی از مراجعین دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند از وضعیت بینی خود راضی می باشند و فقط خواهان اصلاح افتادگی نوک بینی خود می باشند

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

با انجام جراحی نوک بینی می توانید فرم دلخواه خود را در این ناحیه از بینی خود ایجاد نمایید این جراحی به نسبت جراحی ساده ای می باشد که با بکار گیری تکنیک و روش های ویژه ای انجام می گیرد، جراحی بینی علاوه بر دقت و توجه نیازمند هنر و تجربه  جراح نیز دارد بنابرین در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایید . برای انتخاب جراح می توانید نمونه کار های پزشک را مشاهده نمایید ، با انجام این جراحی و رفع افتادگی بینی می توانید فرم دلخواهی را در بینی خود ایجاد نمایید و زیبایی و جذابیت چهره را دو چندان کنید .

 جراحی پره های بینی

با انجام این جراحی تغییری در فرم، اندازه و ظاهر تیغه بینی ایجاد نمی شود بلکه با بکارگیری تکنیک های مختلفی فقط پره های بینی و سوراخ های بینی جمع و کوچکتر می شود ، این جراحی برای افرادی مناسب می باشد که از اندازه تیغه بینی خود راضی می باشند اما پره های بینی بسیار بزرگی دارند .

نتیجه گیری

با انجام این جراحی و سربالا و صاف کردن نوک بینی می توانید فرم دلخواه خود را در بینی ایجاد نمایید، اگر نوک بینی افتاده ای دارید و تمایل به انجام این جراحی می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت از مشاوره های دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک بهره مند شوید .

افرادی که بینی های استخوانی با غضروف قوی دارند گزینه مناسب تری برای انجام این جراحی هستند و می توانند نتایج بسیار بهتری را دریافت نمایند .

در افرادی که بینی های گوشتی با نوک افتاده ای دارند انجام این جراحی بدلیل نرم و پهن بودن پره های بینی و غضروف ضعیف کمی سخت تر می باشد بنابرین این افراد باید در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایند. برای انجام این جراحی در بینی های گوشتی نیاز به تکنیک و روش هایی است که باید با دقت بسیار بالایی صورت گیرد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

چهار × 4 =

Call Now Button