15 ژانویه

دکتر خوب برای لیپوماتیک

دکتر خوب برای لیپوماتیک

افرد بسیاری امروزه با مشکل چاقی های موضعی مواجه هستند و خواهان این موضوع هستند که با لیپوماتیک مشکل خود را بطور کامل برطرف نمایند و بدنبال یک دکتر خوب برای لیپوماتیک می باشند . لیپوماتیک روشی است که امروز در اکثر مراکز زیبایی اندام ارائه می شود ، اما برای دریافت یک نتیجه بسیار خوب از این روش باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را در زمینه لیپوماتیک داشته باشد . با انجام لیپوماتیک می توانید به اندام ایده آل خود دست یابی نمایید ، این روش امرزوه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و روش کاملا مطمئنی است ، مکانیزم دستگاه مورد استفاده در این روش به این گونه می باشد که با حرکات فیزیکی لوله ای به نام کانولا بدون تداخل حرارتی بافت چربی تخریب می شود و با استفاده از قدرت مکش چربی های تخریب شده از بدن خارج می شود .

مزایای لاغری با لیپوماتیک

مزایای لاغری با لیپوماتیکلیپوماتیک

افردی که با مشکل چاقی موضعی مواجه هستند لیپوماتیک بهترین گزینه می باشد ، زیرا این روش هیچ گونه عارضه ای را در برندارد و می توان از چربی های استخراج شده بعد از پاسکازی استفاده کرد .

از چربی استخراج شده با استفاده از روش لیپوماتیک می توان برای از بین بردن چین و چروک ، جوانسازی پوست پشت دست، افزایش حجم گونه، لب و سینه استفاده کرد .

برخی از نواحی بدن مانند بازو، ران ، پشت ساق پا و باسن با رزش کردن چربی های خود را از دست نمی دهند ، چربی های تجمع شده در این نواحی باعث برهم خوردن تناسب اندام می شود که به راحتی می توان با لیپوماتیک این چربی ها را استخراج کرد و با ایجاد فرم زیبایی در این نواحی تناسب اندام ایده آلی را بوجود آورد .

لیپوماتیک مزایای بسیار فراوانی دارد بعنوان مثال دستگاه لیپوماتیک مجهز به یک سنسوری می باشد که اجازه نمی دهد لوله کانولا به سایر بافت ها برخوردی داشته باشد .

نتیجه گیری

اگر برای لاغری موضعی خواهان انجام لیپوماتیک هستید بدنبال یک دکتر خوب برای لیپوماتیک باشید، تا نتایج بسیار خوبی را از این روش دریافت نمایید . دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه لیپوماتیک و لاغری موضعی تجربه بسیار فراوانی دارند ، از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

چهارده + نه =

Call Now Button