لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
آمیزش بعد از جراحی بینی

رابطه جنسی و جراحی بینی

دکتر مجید نداف کرمانی / جراحی بینی / رابطه جنسی و جراحی بینی
آیا رابطه جنسی بر جراحی بینی تاثیر می گذارد؟
تا چه مدت بعد از جراحی بینی نباید مقاربت نمود؟
آیا آمیزش بعد از جراحی زیبایی بینی ضرر دارد؟

امروزه جراحی زیبایی بینی از رواج زیادی برخوردار شده است به طوری که اگر به اطراف بنگریم خواهیم دید که در هر خانواده ای یک یا دو نفر از اعضا این عمل بی خطر و کم ریسک را به نحواحسن انجام داده اند. اما برای این که بعد از جراحی مشکلات و کم ترین عوارض ایجاد شود، باید مراقبت های بعد از آن را طبق دستورالعمل جراح یا فوق تخصص جراحی پلاستیک اجرا کنند. از جمله پرسش هایی که اغلب برای متقاضیان بعد از عمل ایجاد می شود، رابطه زناشویی و رابطه جنسی بعد از عمل بینی است که باید تا چند هفته صورت نگیرد و در صورت داشتن رابطه چگونه باید اجرا شود؟ آیا رابطه باعث بدفرم شدن بینی خواهد شد؟ رابطه چگونه به بینی فشار وارد می نماید؟ پرسش های زیادی وجود دارد که برای متقاضی پیش می آید که خواهان دانستن آن هستند.

آمیزش بعد از جراحی بینی

توصیه جراح بینی بر این است که اقدامات قبل و بعد عمل را کامل از دکتر جویا شوند تا  بعد از عمل جای ابهام و پیچیدگی هیچ سوالی در ذهن متقاضی نمانده باشد. جراح بینی بسیار بر این نکته تاکید می کند که باید 3 تا 4 هفته رابطه ای صورت نگیرد و در صورت داشتن رابطه باید به گونه ای باشد که هیچ فشار و ضربه ای به بینی ایجاد نکند. چون در صورت فشار باعث تورم و خونریزی از بینی خواهد شد که عارضه ای پارگی عروق ریز مخاط را به همراه خواهد داشت.

جراح بینی یا فوق تخصص جراحی پلاستیک به این دلیل به رابطه زناشویی بعد از جراحی بینی تاکید نمی کند تا زمانی که زخم های درونی بهبود پیدا نماید، و در صورت ضربه دیدن بینی به دلیل این که استخوان هنوز قوام خود را به دست نیاورده است، ممکن است با ضربه یا فشار باعث جابجایی استخوان بینی شود که این عارضه باعث می شود که بینی نیاز به جراحی ترمیمی پیدا نماید. شایان ذکر است که بگوییم چه در جراحی بینی گوشتی و چه در جراحی بینی استخوانی باید این مورد رعایت شود تا هیچ گونه مشکلی بعد از عمل ایجاد نشود.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.