دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

رابطه جنسی و جراحی بینی

آمیزش بعد از جراحی بینی
آنچه می خوانید...

رابطه جنسی و جراحی بینی

آیا رابطه جنسی بر جراحی بینی تاثیر می گذارد؟
تا چه مدت بعد از جراحی بینی نباید مقاربت نمود؟
آیا آمیزش بعد از جراحی زیبایی بینی ضرر دارد؟

امروزه جراحی زیبایی بینی از رواج زیادی برخوردار شده است به طوری که اگر به اطراف بنگریم خواهیم دید که در هر خانواده ای یک یا دو نفر از اعضا این عمل بی خطر و کم ریسک را به نحواحسن انجام داده اند. اما برای این که بعد از جراحی مشکلات و کم ترین عوارض ایجاد شود، باید مراقبت های بعد از آن را طبق دستورالعمل جراح یا فوق تخصص جراحی پلاستیک اجرا کنند. از جمله پرسش هایی که اغلب برای متقاضیان بعد از عمل ایجاد می شود، رابطه زناشویی و رابطه جنسی بعد از عمل بینی است که باید تا چند هفته صورت نگیرد و در صورت داشتن رابطه چگونه باید اجرا شود؟ آیا رابطه باعث بدفرم شدن بینی خواهد شد؟ رابطه چگونه به بینی فشار وارد می نماید؟ پرسش های زیادی وجود دارد که برای متقاضی پیش می آید که خواهان دانستن آن هستند.

آمیزش بعد از جراحی بینی

توصیه جراح بینی بر این است که اقدامات قبل و بعد عمل را کامل از دکتر جویا شوند تا  بعد از عمل جای ابهام و پیچیدگی هیچ سوالی در ذهن متقاضی نمانده باشد. جراح بینی بسیار بر این نکته تاکید می کند که باید 3 تا 4 هفته رابطه ای صورت نگیرد و در صورت داشتن رابطه باید به گونه ای باشد که هیچ فشار و ضربه ای به بینی ایجاد نکند. چون در صورت فشار باعث تورم و خونریزی از بینی خواهد شد که عارضه ای پارگی عروق ریز مخاط را به همراه خواهد داشت.

جراح بینی یا فوق تخصص جراحی پلاستیک به این دلیل به رابطه زناشویی بعد از جراحی بینی تاکید نمی کند تا زمانی که زخم های درونی بهبود پیدا نماید، و در صورت ضربه دیدن بینی به دلیل این که استخوان هنوز قوام خود را به دست نیاورده است، ممکن است با ضربه یا فشار باعث جابجایی استخوان بینی شود که این عارضه باعث می شود که بینی نیاز به جراحی ترمیمی پیدا نماید. شایان ذکر است که بگوییم چه در جراحی بینی گوشتی و چه در جراحی بینی استخوانی باید این مورد رعایت شود تا هیچ گونه مشکلی بعد از عمل ایجاد نشود.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *