فصل مناسب جراحی بینی

فصل مناسب جراحی بینی

بهترین فصل برای جراحی زیبایی بینی کدام فصل می باشد؟
عمل بینی در تابستان بهتر است یا در زمستان؟
آیا جراحی زیبایی بینی به فصل خاصی مرتبط می شود؟

تا کنون پیش آمده از خود بپرسید که بهترین زمان و فصل جراحی زیبایی بینی چه وقت است؟ اصلا آیا جراحی زیبایی بینی به فصل خاصی بستگی دارد؟ جراح بینی برای این پروسه فصل خاصی را در نظر می گیرد؟ سوالات زیادی است که متقاضیان خواهان دانستن و آگاهی یافتن از آن هستند که ما در این مقاله به پاسخ برخی از ابهامات می پردازیم.

باید متذکر شویم که متقاضیان خواهان جراحی زیبایی بینی اند اغلب گمان می کنند که مناسب ترین فصل تابستان است و باید این پروسه را در آن فصل انجام داد، در حالی که باید متذکر شویم که جراحی زیبایی بینی را می توان در هر فصلی اعمال نمود خواه در فصل تابستان و خواه در فصل های دیگر چون هیچ گونه منافاتی با جراحی ندارد و بهترین گزینه مشاوره با جراح بینی باتجربه و حاذق می باشد که هر چه صلاح بداند باید انجام داده شود.

فصل مناسب جراحی بینی

از جمله پرسش هایی که بسیار پرسیده شده است این می باشد که جراحی بینی در فصل سرد بهتر است یا فصل گرم؟

جراح بینی تاکید می کند که هر فصلی مزایا و معایب خودش را دارد و هیچ ارتباطی به گرما و سرما ندارد زیرا برخی ممکن است که در فصل سرما رفت و آمد برایشان راحت تر باشد و برخی در فصل گرما، در نتیجه مراجعه به پزشک و اجرای جراحی زیبایی بینی هیچ گونه ارتباطی به فصل گرما و سرما ندارد. شایان ذکر است که بگوییم تنها مزیتی که فصل سرما دارد در این است که تعرق و گرما در فصل زمستان کمتر خواهد بود و گچ بر روی بینی بهتر قرار می گیرد اما این بدان معنا نمی باشد که در فصل تابستان عکس این موضوع صدق کند. از جمله مسائلی که می توان در فصل زمستان به آن اشاره نمود عامل سرماخوردگی است و در فصل بهار می توان به آلرژی های متفاوتی که فرد به آن واگیر می شود را اشاره نمود. تاکید جراح بینی در این است که به منظور دستیابی به نتایج عالی و ایده آل بهتر است که دوره نقاهت را در خانه به خوبی استراحت نماید و از تمام دستورالعمل های جراح بینی تبعیت کند.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

تیم فنی

پاسخ

10 − چهار =

Call Now Button