لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.

لاغری سریع شکم

لاغری سریع شکم

امروزه افراد بسیاری با معضل چاقی شکم مواجه هستند ، در این مقاله در رابطه با برخی از روش های لاغری سریع شکم توضیحاتی داده شده است ، این روش ها کاملا ایمن می باشند و می توان با استفاده از ان ها نتایج بسیار مطلوبی را دریافت کرد .

لیزر لیپولیز

این روش یک روش غیر تهاجمی می باشد که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکاست و به سرعت می توان نتایج آن را مشاهد کرد در این روش چربی با لیزر تخریب می شود و بصورت مایع از بدن استخراج می شود .

لیپوماتیک

بهترین روش برای لاغری سریع شکم لیپوماتیک می باشد، امروزه بدلیل اینکه عارضه ای این روش ندارد از محبوبیت بسیار خاصی برخودار است و افراد بسیاری خواهان استفاده از این روش می باشند ، لازم است قبل از انجام لیپوماتیک آزمایشاتی گرفته شود و مصرف برخی از داروها قطع گردد . علاوه بر لاغری شکم می توان با استفاده از لیپوماتیک چربی های سایر نواحی دیگر بدن را استخراج کرد، به همین علت است که این روش بعنوان لاغری موضعی شناخته شده است در این روش از لوله کانولا برای تخریب چربی ها استفاده میشود . بعد از لیپوماتیک برای مدت 1 تا 2 ماه باید از گن مخصوص استفاده شود .

کرایولیپولیز

یکی از روش هایی که می توان برای لاغری سریع شکم استفاده کرد کرایولیپولیز می باشد ، در این روش برای از بین بردن چربی های اضافی شکم از فریز کردن چربی استفاده می نمایند . این روش برای افرادی که حجم چربی انباشته شده در شکمشان کم می باشد گزینه مناسبی می باشد .

ابدومینوپلاستی

یکی دیگر از روش هایی که برای لاغری سریع شکم مورد استفاده قرار می گیرد ، ابدومینوپلاستی می باشد که نسبت به روش های دیگر تهاجمی تر می باشد و برای افرادی که شکم های افتاده و آویزان دارند مورد استفاده قرار می گیرد . در این روش برش هایی توسط جراح زده می شود و بعد از استخراج چربی پوست شکم به سمت بالا لیفت داده می شود

هزینه

هریک از این روش ها هزینه های متفاوتی دارند، بعنوان مثال هزینه روش لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی یکسان نمی باشد ، علاوه بر این موضوع در هر شهر این هزینه ها متغیر می باشد . به همین علت نمی توان هزینه دقیق را برای لاغری سریع شکم مطرح کرد، در ابتدا باید مراجعه حضوری با پزشک داشته باشید تا بعد از  بررسی میزان چربی های انباشته شده در ناحیه شکم شما روش مناسبی را برای شما انتخاب نماید . دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک برای لاغری سریع شکم شما بهترین روش را انتخاب می نماید تا بتوانید نتایج مطلوبی را بدست اورید و از شر چربی های انباشته شده در ناحه شکم خود بطور دائم خلاصی پیدا کنید  و از داشتن یک شکم صاف و سفت بالاترین لذت را ببرید . مشاوره های لازم را می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت دریافت نمایید

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.