لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
لیفت شکم

لیفت شکم

از جمله روش هایی که برای زیبایی و نیز افزایش تناسب اندام انجام می شود لیفت شکم می باشد. لیفت شکم به طور کلی به روش جراحی و غیر جراحی انجام می شود که هرکدام در شرایط خاصی کاربرد دارد و و مزایا و محدویت های مخصوص به خود را دارند.

دکتر نداف کرمانی جراح زیبایی شکم در تهران در خصوص لیفت شکم و روش های آن بیشتر توضیح خواهند داد.

در ادامه این نوشتار مهم ترین بخش هایی که خواهد آمد از این قرار است:

  • لیفت شکم در چه افرادی قابل انجام است؟
  • انواع روش های لیفت شکم
  • روش جراحی لیفت شکم بهتر است یا روش غیر جراحی؟
  • انواع روش های لیفت شکم کدام است؟
لیفت شکم

انواع روش های لیفت شکم

روش هایی که در لیفت شکم به کار گرفته می شود دو دسته اند یکی جراحی دومی غیر جراحی.

روند لیفت شکم به روش جراحی

در این روش برشی به شکل خطی افقی زیر ناحیه شکم ایجاد می شود. از همین ناحیه پوست کشیده می شود و در انتها بخیه های لازم زده می شود.

اما نکته ای که وجود دارد این است که در این روش ممکن است که محل ناف تغییر کند. اما نباید نگران این موضوع باشید زیرا که پزشکان با تمهیداتی می توانند ناف را روی شکم شما بازسازی کنند.

اما باید توجه داشته باشید که این روش ممکن است مشکلاتی به همراه داشته باشد. از جمله اینکه محل بخیه در این روش روی پوست باقی می ماند. البته راهکاری که می توان برای از بین بردن محل بخیه ارائه کرد این است که از لیزر های مختلفی به منظور کاهش جای بخیه استفاده شود.

روند لیفت شکم بدون جراحی

در این روش اتفاقی که رخ می دهد این است که بدون اینکه برشی بر روی پوست ایجاد شود پوست کشیده می شود و با نخ های لیفتینگ پوست بخیه می خورد.

این روش درمواردی بکار گرفته می شود که پوست اضافی و شل شده کم باشد و نیازی به برش نداشته باشد.

بنابراین نمی توان گفت کدام یک از روش های لیفت شکم بهتر است. زیرا که هر کدام در شرایط خاصی انجام می شوند و باید بر طبق شرایط جسمانی خود یکی از آن ها را بر گزینید.

کاندیدا های مناسب برای انجام لیفت شکم

لیفت شکم به منظور بهبود وضعیت ظاهری و زیبا تر کردن نواحی شکمی افراد چه در زنان و چه در مردان بکار گرفته می شود.

کاربرد های لیفت شکم از این قرارند:

رفع شلی و افتادگی شکم

زنانی که بعد از زایمان با شل شدگی و افتادگی بیش از حد در ناحیه شکمی خود مواجه اند می توانند تحت عمل لیفت شکم قرار بگیرند. بنابر این یکی از نتایج مثبت لیفت شکم این است که افتادگی های شکم از بین می روند شکم صاف تر و زیبا تر می شود.

رفع چین و چروک های پوستی در ناحیه شکمی

بسیاری از افراد به دلیل اینکه وزن بالایی دارند بعد از مدتی که کاهش وزن دارند چروک ها و خطوطی را بر روی شکم خود مشاهده می کنند. در این صورت می توانند با کمک گرفتن از روش لیفت تمامی مشکلات ناحیه پوستی را از بین ببرند.

هزینه انجام لیفت شکم چقدر است؟

هزینه ای که برای افراد مختلف به منظور لیفت تعیین می شود بسیار متغیر است. زیرا که پزشکان ابتدائا باید معاینات لازم را داشته باشند و تمامی وضعیت های جسمی افراد را مورد بررسی قرار دهند در نهایت بسته به اینکه تا چه حد روند لیفت شکم پیچیده خواهد بود یا اینکه روند ساده ای دارد هزینه تعیین می گردد.

علاوه بر معیارهای فردی در تعیین هزینه لیفت شکم باید به میزان تخصص پزشک جراح نیز توجه کنید. در صورتی که پزشک از تخصص بالایی در زمینه لیفت شکم برخوردار باشد قطعا هزینه قدری بالاتر خواهد رفت.

واقعیتی که وجود دارد این است که بلاشک میزان بالای تخصص، مهارت، تجربه پزشک می تواند بهترین نتیجه درمانی را برای افراد رقم بزند.

دکتر مجید نداف کرمانی جراح لیفت شکم در زمینه انجام کلیه جراحی های زیبایی  بدن مشغول به فعالیت هستند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص ” لیفت شکم می توانید با ایشان در تماس باشید. در صورت تمایل می توانید با شماره مطب ایشان تماس بگیرید. شماره مطب : 22134934 و 22134997 . همچنین می توانید با پیج اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.

از همین رو هزینه زیاد لیفت شکم در صورتی که پزشک شما تخصص بیشتری داشته باشد با کاهش میزان استرس و اضطراب شما قابل توجیه خواهد بود.

نتیجه گیری

در پایان به عنوان سخن پایانی از ذکر این نکته گذر نخواهیم کرد که انواع جراحی های زیبایی مستقیما با بدن و زیبایی شما در ارتباط است. در صورتی که کوچکترین مشکلی برای شما پدید آید می تواند زمینه ساز پیامد های غیر قابل جبران باشد. بنابر این توصیه ما این است که در قبال زیبایی و سلامت بدنی خود محتاطانه و مسئولانه برخورد کنید و در انتخاب پزشک جراح برای لیفت شکم نهایت دقت را داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.