اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن

روش لیپوساکشن درد دارد؟
آیا لیپوساکشن عوارض جانبی حادی دارد؟
لیپوساکشن چه تفاوتی با لیپوماتیک دارد؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که لیپوساکشن یک عمل خطرناک و پر دردسر است، اما به جرات می توان گفت که این یک باور اشتباه رایج میان مردم است چرا که امروزه لیپوساکشن بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و در سراسر جهان فراگیر شده است.

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن شکم

کاربرد لیپوساکشن

در کل عمل لیپوساکشن برای زیبایی ظاهر بدن به کار می رود، لاغری و در نتیجه زیبایی بدن تاثیرات بسیاری بر سلامت بدن و سلامت روانی اشخاص دارد.

هنگامی که شخص چاق می شود و سلول های چربی در بدنش افزایش می یابد، می تواند از لیپوساکشن جهت از بین بردن سلول های چربی استفاده نماید. البته شایان ذکر است که لیپوساکشن فقط در بعضی مناطق کاربرد دارد (مثل کمر یا شکم یا ران) . تغییرات ظاهری بدن که بعد از لیپوساکشن ملاحظه می شود، تغییراتی طولانی مدت است که می توان گفت به زودی برگشت پذیر نیستند. بدیهی است که با افزایش وزن بیمار قسمت های لیپوساکشن شده دوباره چاق می شوند.

بیمار باید بداند که لیپوساکشن راه حل برای کاهش وزن به شمار نمی آید. بلکه لیپوساکشن جهت زیبایی بدن و از بین بردن چربی های اضافه شکم یا ران که پس از رژیم و ثبات وزن برجای مانده اند به کار می رود.

همچنین بیمار باید قبل از انجام لیپوساکشن شکم  با پزشک  یا فوق تخصص جراحی پلاستیک خود مشورت نموده و از نتایج آن کاملا آگاهی حاصل نماید. چرا که نتایج واقعی عمل لیپوساکشن باید با انتظارات خود بیمار مطابقت داشته باشد به عبارتی بیمار نباید انتظارات غیر منطقی از عمل داشته باشد.

کاندیدای مناسب انجام لیپوساکشن

مناسب ترین اشخاص برای انجام لیپوساکشن اشخاصی هستند که پوست آنها دارای انعطاف پذیری مناسبی باشد. اگر پوست شخص انعطاف پذیری مناسبی نداشته باشد از عمل لیپوماتیک استفاده می شود. شخص کاندید عمل باید دارای وزن ثابتی باشد و شاخص وزنی کمتر از 40 داشته باشد (به عبارتی چاقی مفرط نداشته باشد) . همچنین کاندید عمل لیپوساکشن باید کاملا سلامت باشد و هیچ گونه بیماری مزمن مثل دیابت یا بیماری های قلبی و عروقی یا بیماری های سیستم ایمنی نداشته باشد. همچنین سن بیمار باید بالاتر از 18 سال باشد.

قبل از انجام لیپوساکشن

قبل از انجام لیپوساکشن توصیه می شود که بیمار مجموعه ای از آزمایش ها را جهت تایید سلامت انجام دهد. همچنین بیمار باید موارد زیر را قبل از انجام لیپوساکشن رعایت نماید:

  • از مصرف قرص های رقیق کننده خون مثل آسپرین حداقل به مدت 2 هفته قبل از عمل خودداری شود.
  • از مصرف قرص های ضد بارداری حداقل به مدت دو هفته قبل از عمل خودداری شود.
  • از مصرف دخانیات حداقل یک هفته قبل از انجام عمل خودداری نمایید زیرا مصرف دخانیات باعث طولانی بودن دوره نقاهت عمل می شود.

هزینه لیپوساکشن شکم

هزینه لیپوساکشن چقدر می باشد؟

لیپوساکشن شکم و یا حذف رسوبات چربی یکی از رایج ترین عمل جراحی پلاستیک است که امروزه از استقبال گسترده ای برخوردار شده است. روش های مختلفی برای انجام لیپوساکشن وجود دارد و می توان آن را به عنوان یک درمان مستقل یا همراه با روش هایی مانند لیفت شکم و یا پستان ، انجام گیرد. بسیاری از ما به ورزش منظم و شدید در ورزشگاه و رژیم های غذایی مغذی و متعادل متعهد هستیم،اما مقداری چربی در ناحیه شکم، ران، باسن و دیگر قسمت ها کاملا حذف نمی شود.

هزینه-لیپوساکشن-شکم

یکی از دغدغه های فکری اکثر متقاضیان لیپوساکشن شکم تعیین قیمت دقیق لیپوساکشن می باشد که باید در این زمینه گفته شود که متقاضی با مراجعه به یک جراح حاذق باید میزان و مقدار چربی را معاینه کرده و بر اساس آن مقدار چربی هزینه لیپوساکشن را تخمین نماید. عوامل تعیین کننده عمده در هزینه درمان لیپوساکشن شامل تعداد مناطق تحت درمان و مقدار چربی است که خواهان حذف  آن می باشیم بر هزینه تاثیر گذاشته و قیمت دقیق را دچار تغییر خواهد نمود. لیپوساکشن اغلب با روش های دیگر ترکیب شده است که می تواند تفاوت زیادی در هزینه داشته باشد. از دیگر مواردی که بر هزینه لیپوساکشن تاثیر می گذارد در این می باشد که آیا بیمار مایل به انتقال چربی تخلیه شده  به دیگرقسمت ها مانند باسن، پهلوها و … می باشد. در عین حال، نوآوری های جدیدی نظیر لیپوساکشن با کیفیت بالا، حذف چربی را با تکنیک های اچینگ پوست ترکیب می کنند که می توانند عضلات زیر را بهتر پس از لیپوساکشن تعریف کنند. این درمان ویژه ای برای افرادی است که مایل به دستیابی به شصت نوع از عضلات شکمی شکسته می باشند، دیده می شود. لیپوساکشن HD می تواند دو برابر هزینه لیپوساکشن باشد. به طور خلاصه، یک روش لیپوساکشن که فقط شامل حذف چربی از ناحیه شکمی می شود، هزینه بسیار کمتر از یک روش است که شامل حذف چربی در ناحیه قوس، ران و… و یا شامل سایر روش های مکمل است.

منبع:www.thaqafnafsak.com

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

چهار × سه =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه