08 مه

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

در برخی از افراد در ناحیه ران پا چربی های اضافی مشاهده می شود که این امر موجب عدم ایجاد تناسب کافی با سایر اعضای بدن گردیده است با استفاده از لیپوماتیک ران می توان چربی های اضافی و انباشته شده در ناحیه ران پا را از بین برد و ظاهر زیبایی را ایجاد نمود.

لیپوماتیک ران

با استفاده از لیپوماتیک که یک روش ایمن و موثر برای لاغری موضعی می باشد می توان چربی های اضافی و انباشته شده در مناطق مختلف بدن مانند ران پا، باسن، بازو، شکم، پهلو و غبغب را تخریب کرد و از بدن خارج نمود.

با لیپوماتیک درمان بزرگی پا و بزرگی ران ها به آسانی امکان پذیر می باشد و میتوان چربی های این نواحی را از بدن خارج نمود. در سایز و شکل پا ها ژنتیک نقش بسیار زیادی دارد در برخی موارد مشاهده شده است بجز ران پا سایر اعضای بدن شخص دارای تناسب اندام کافی می باشد که این امر موجب ناراحتی و کاهش اعتماد بنفس فرد گردیده است.

نحوه انجام لیپوماتیک ران پا

برای انجام لیپوماتیک انتخاب جراح در گرفتن بهترین نتیجه بسیار موثر می باشد دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی زیبایی اندام دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی می باشند و بوسیله جراحی لیپوماتیک، زیبایی اندام را برای شما فراهم می سازد. لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر عوارض بسیار کمتری دارد و روش بسیار ایمنی می باشد که می تواند برای از بین بردن چربی ها اضافی اندام های مختلف بدن یکی از بهترین روش ها باشد.

در ابتدا توسط جراح نواحی که چربی های اضافی در آن مشاهده می شود نشانه گذاری می شود و فرد برای انجام لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و شکاف های ریزی به طول 2 الی 6 میلی متر بروی مناطقی که نشانه گذاری شده بود ایجاد می شود و لوله بسیار نازک کانولا از طریق شکاف ایجاد شده وارد بافت چربی می شود این لوله با حرکات چرخشی و ارتعاشات بسیار سریع چربی های انباشته شده را بدون وارد کردن آسیب به بافت های مجاور تخریب می سازد و با استفاده از دستگاه ساکشن از بدن خارج می کند و تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به ارمغان می آورد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

بیست − 7 =

Call Now Button