لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰
لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام ان ها شده است و همواره به دنبال روشی هستند تا چربی های شکم و پهلو خود را از بین ببرند . در حوزه پزشکی و از بین روش های لاغری با جراحی، لیپوماتیک بهترین روشی می باشد که برای از بین بردن چربی های تجمع شده در ناحیه پهلو و شکم مورد استفاده قرار می گیرد.

بسیاری از افراد از داشتن شکم بزرگ و بد فرم رنج می برند با انجام لیپوماتیک شکم که یک روش کاملا ایمن و بی ضرر است می توان به یک شکم صاف و زیبا دسترسی پیدا کرد. ازبین بردن چربی های شکم و پهلو بسیار سخت و دشوار است که با لیپومتیک شکم می توان از شر این چربی ها رهایی پیدا کرد و ظاهر زیبایی را در اندام های بدن ایجاد کرد.

لیپوماتیک یک روش دائمی برای حذف چربی های انباشته شده در شکم است در این روش سلول های چربی سوزانده نمی شوند بلکه تخریب می شوند و از بدن استخراج می شوند. لیپوماتیک شکم برای افرادی که توانایی ورزش کردن و یا گرفتن رژیم های طاقت فرسا را ندارند و چربی های انباشته شده در ناحیه شکم، آن ها را بسیار آزرده خاطر کرده است و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی اندام آن ها گردیده است بسیار توصیه می شود.

لیپوماتیک یک روش کاملا ایمن و بی ضرر است که عارضه ای بر جای نمی گذارد. با استفاده از این روش امکان تزریق چربی به دست آمده از این جراحی بعد از پاکسازی به سایر اعضای بدن نیز وجود دارد.

مزایای لیپوماتیک شکم

یکی از روش های لاغری به منظور دستیابی به بدنی متناسب و خوش اندام لیپوماتیک می باشد که از کمترین عوارض جانبی برخوردار می باشد. در روش لیپوماتیک فوق تخصص جراحی پلاستیک ابتدا چند نقطه از سطح شکم را نشانه گذاری می کند و سپس با استفاده از میله ای ظریف و باریک به نام کانولا اقدام به ایجاد ارتعاش می نماید. یکی از مزایای روش لیپوماتیک در این می باشد که بعد از استخراج نمودن چربی های زائد و اضافی اقدام به تزریق این چربی در ناحیه ای که از کمترین چربی برخوردار است برای همان متقاضی اعمال می کند.

این روش هیچ گونه خطری برای فرد به همراه ندارد و خطر آمبولی شدن در این روش بر عکس جراحی لیپوساکشن شکم دیده نمی شود و از دوره نقاهت کمتری برخوردار می باشد.

اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک شکم

قبل از جراحی لیپوماتیک شکم باید اقدامات لازم را انجام دهید. قبل از جراحی لیپوماتیک دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک یک جلسه مشاوره برقرار می کنند که در این جلسه باید به تمامی مواردی که دکتر نداف کرمانی ارائه می کنند توجه نمایید و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی  لیپوماتیک خود داشته باشید و خود را برای یک جراحی موفق آماده کنید . لازم است در این جلسه مشاوره از داشتن سابقه بیماری هایی مانند: فشار خون بالا، دیابت کنترل نشده، بیماری های مزمن مانند سرطان، بیماری های همراه با ضعف سیستم ایمنی و بیماری های قلبی عروقی مانند سکته قلب و یا مغزی پزشک را مطلع سازید.

همچنین در صورت داشتن جراحی هایی پیشین پزشک خود را مطلع سازید. تمامی اطلاعاتی که شما در زمان مشاوره در اختیار دکتر نداف کرمانی قرار می دهید می تواند کمک بسیار بزرگی در روند جراحی لیپوماتیک شما داشته باشد. در صورت مصرف داروهای خاص باید پزشک خود را درزمان مشاوره مطلع سازید. درزمان مشاوره دکتر نداف کرمانی در رابطه با تغییرات وزنی شما سوالات را مطرح می کنند که در این حالت باید گزارش تغییرات وزنی خود را در اختیار دکتر نداف کرمانی قرار دهید تا ایشان بتوانند تصمیم صحیحی برای شما جراحی بگیرند.

لیپوماتیک شکم و پهلو
لیپوماتیک شکم و پهلو

دستگاه مورد استفاده در این روش یک دستگاه هوشمند و قدرتمند است که می تواند بدون اینکه آسیبی به بافت های مجاور وارد کند با سرعت و ایمنی بالا چربی های انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را تخریب کند و ظاهر زیبا و صافی را در این ناحیه بوجود آورد .

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

روش های زیبایی اندام می باشد که با پیکر تراشی می تواند اندام ایده آل شما را به شما هدیه دهد روش سریع و امن می باشد که می تواند با تجهیز دستگاه‌های به‌روز دنیا چربی‌های اضافی در ناحیه شکم و پهلو و یا قسمت های دیگر بدن را از بین برده و با فرماندهی زیباتری به بدن باعث کاهش حجم چربی و خوردگی به اندام شما بشود ک لیپوماتیک می توانید قسمت هایی که دچار چاقی موضعی شده‌اند را به‌خوبی لاغر کنید و فرم ایده‌آل تری به بدن بدهیم.

جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو با استفاده از یک میله فلزی بسیار نازک به نام کانولا انجام می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی ناحیه مورد نظر صورت می گیرد، به منظور وارد کردن لوله کانولا به بافت های چربی ناحیه مورد نظر شکافت های ریزی ایجاد می شود که طول این شکافت ها حدود 2 تا 3 میلی متر می باشد، کانولا با ایجاد ارتعاشات بسیار سریع سلول های چربی را می شکند، بعد از تخریب چربی ها، سلول های چربی از طریق همان کانولا ساکشن می شوند.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو

 • استفاده از گن های مخصوص  بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو الزامی می باشد، گن باعث می شود که میزان تورم ناشی از جراحی کاهش پیدا کند و فرم زیباتری در این نواحی ایجاد شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با استفاده از گن بعد از لیپوماتیک می توانید به مقاله اهمیت گن لیپوماتیک مراجعه نمایید .
 • به هیچ عنوان بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو در روز های اولیه فعالیت های سنگین انجام ندهید . تا جایی که ممکن است استراحت کافی داشته باشید . تورم و کبودی بعد از جراحی با استراحت کافی و استفاده از کمپرس یخ کاهش می یابد .
 • باید میزان قند خون متقاضی کاملا چک شود و اگر قند خون فرد بالا یا پایین بود، باید آن را کنترل کرد و بعد جراحی لیپوماتیک را انجام دهد.
 • داوطلبانی که دارای فشار خون می باشند، گزینه مناسبی برای جراحی لیپوماتیک نمی باشند.
 • اطلاع دادن به پزشک معالج، در صورت داشتن سابقه جراحی و یا عمل های دیگر.
 • اجتناب از استعمال دخانیات، قلیان و عدم نوشیدن مشروبات الکلی به مدت دو هفته قبل و بعد از جراحی الزامی می باشد.
 • عدم مصرف داروهای ضد انعقاده خون مانند آسپرین تا دو هفته قبل از عمل هرچند پزشک خود را حتما در این رابطه در جریان قرار دهید.
 • آزمایشاتی مانند:عدم بارداری فرد، آزمایش چکاپ و… را قبل از جراحی لیپوماتیک باید انجام شود.
 • بستن گن در ناحیه شکم ،باسن ، پهلو در صورتی که لیپوماتیک شکم و یا لیپوماتیک پهلو ویا حتی لیپوماتیک باسن انجام داده باشید.
 • عدم حمل اجسام سنگین و ورزش های سنگین تا زمانی که پزشک تجویز نموده باشد.
 • بلافاصله بعد از جراحی تا 48 ساعت قادر نمی باشید که استحمام نمایید، برای این منظور بهتر است برای تمیز کردن خود از دستمال مرطوب استفاده نمایید.
 • تا زمان پایان یافتن دوره نقاهت بهتر است که از غذاهای شل و آبکی استفاده شود و تبعیت از یک دستور غذایی استاندار مهم می باشد.

لاغری شکم با لیپوماتیک

لاغری شکم با یک لیپوماتیک می تواند بسیار شگفت انگیز باشد چراکه در کمترین زمان و در طول تنها یک طرفه جراحی می‌توانیم حجم عظیمی از چربی ها را بیرون کشیده و به رویای زیبایی اندام دست پیدا کنیم . لیپوماتیک تکنولوژی نوین برای برداشتن چربیهای زیر جلدی است و معمولاً برای چربی های موضعی ناحیه شکم و پهلو کاربرد بسیاری به همراه دارد .

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه لیپوماتیک بسیار دقت بالایی دارد و همین مسئله باعث می‌شود که لیپوماتیک شکم و پهلو نسبت به روشهای دیگر لاغری محبوب تر و پر متقاضی تر باشد. این روش به صورت اتوماتیک به یک میله فلزی به نام کانولا که هوشمند است مجهز می باشد، کانال های هوشمند از وارد شدن آسیب به بافت بدن و تخریب آن  جلوگیری می کنند و در مجموع بیشترین میزان برداشت چربی را به همراه دارند. رسیدن به اندام ساعت شنی توسط لیپوماتیک یک کار بسیار پر طرفدار می باشد.

یکی از مزایای لیپوماتیک شکم، سالم بودن چربی ها بعد از تخلیه از بدن می باشند و این مساله باعث می شود که  امکان تزریق چربی بیرون کشیده در سایر نقاط بدن وجود داشته باشد. در حقیقت بزرگترین مزیت لیپوماتیک علاوه بر سرعت و دقت آن امکان انتقال چربی به قسمت هایی مانند باسن و سینه می باشد.

تغذیه بعد از عمل بینی

تغذیه مناسب بعد از عمل بینی

عمل بینی یکی از محبوب ترین جراحی های پلاستیک است. عمل بینی در اغلب موارد با هدف زیبایی انجام می گیرد ولی می توان برای

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به همراه فیلم

جراحی بینی گوشتی مختص افرادی که دارای بینی هایی پهن، پوست ضخیم و بانک غضروفی کم هستند، می باشد. همانطور که می دانید جراحی بینی

جراحی بینی

بهترین جراح بینی گوشتی

یکی از کاندیدای جراحی زیبایی بینی افرادی می باشند که دارای بینی گوشتی با ظاهر پهن هستند، یکی از عواملی که می تواند در موفقیت

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.