دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو
آنچه می خوانید...

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام ان ها شده است و همواره به دنبال روشی هستند تا چربی های شکم و پهلو خود را از بین ببرند . در حوزه پزشکی و از بین روش های لاغری با جراحی، لیپوماتیک بهترین روشی می باشد که برای از بین بردن چربی های تجمع شده در ناحیه پهلو و شکم مورد استفاده قرار می گیرد .

لیپوماتیک شکم و پهلو
لیپوماتیک شکم و پهلو

دستگاه مورد استفاده در این روش یک دستگاه هوشمند و قدرتمند است که می تواند بدون اینکه آسیبی به بافت های مجاور وارد کند با سرعت و ایمنی بالا چربی های انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را تخریب کند و ظاهر زیبا و صافی را در این ناحیه بوجود آورد .

نحوه انجام جراحی

روش های زیبایی اندام می باشد که با پیکر تراشی می تواند اندام ایده آل شما را به شما هدیه دهد روش سریع و امن می باشد که می تواند با تجهیز دستگاه‌های به‌روز دنیا چربی‌های اضافی در ناحیه شکم و پهلو و یا قسمت های دیگر بدن را از بین برده و با فرماندهی زیباتری به بدن باعث کاهش حجم چربی و خوردگی به اندام شما بشود ک لیپوماتیک می توانید قسمت هایی که دچار چاقی موضعی شده‌اند را به‌خوبی لاغر کنید و فرم ایده‌آل تری به بدن بدهیم.

جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو با استفاده از یک میله فلزی بسیار نازک به نام کانولا انجام می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی ناحیه مورد نظر صورت می گیرد، به منظور وارد کردن لوله کانولا به بافت های چربی ناحیه مورد نظر شکافت های ریزی ایجاد می شود که طول این شکافت ها حدود 2 تا 3 میلی متر می باشد، کانولا با ایجاد ارتعاشات بسیار سریع سلول های چربی را می شکند، بعد از تخریب چربی ها، سلول های چربی از طریق همان کانولا ساکشن می شوند.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو

استفاده از گن های مخصوص  بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو الزامی می باشد، گن باعث می شود که میزان تورم ناشی از جراحی کاهش پیدا کند و فرم زیباتری در این نواحی ایجاد شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با استفاده از گن بعد از لیپوماتیک می توانید به مقاله اهمیت گن لیپوماتیک مراجعه نمایید .

به هیچ عنوان بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو در روز های اولیه فعالیت های سنگین انجام ندهید . تا جایی که ممکن است استراحت کافی داشته باشید . تورم و کبودی بعد از جراحی با استراحت کافی و استفاده از کمپرس یخ کاهش می یابد .

 

لاغری با لیپوماتیک

لاغری با یک لیپوماتیک می تواند بسیار شگفت انگیز باشد چراکه در کمترین زمان و در طول تنها یک طرفه جراحی می‌توانیم حجم عظیمی از چربی ها را بیرون کشیده و به رویایی زیبایی اندام دست پیدا کنیم .

لیپوماتیک تکنولوژی نوین برای برداشتن چربیهای زیر جلدی است و معمولاً برای چربی های موضعی کاربرد بسیاری در حالی به همراه دارد .

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه لیپوماتیک بسیار دقت بالایی دارد و همین مسئله باعث می‌شود که لیپوماتیک نسبت به روشهای دیگر لاغری محبوب تر و پر متقاضی تر باشد. این روش به صورت اتوماتیک به یک میله فلزی به نام کانولا که هوشمند است مجهز می باشد، کانال های هوشمند از وارد شدن آسیب به بافت بدن و تخریب آن  جلوگیری می کنند و در مجموع بیشترین میزان برداشت چربی را به همراه دارند. رسیدن به اندام ساعت شنی توسط لیپوماتیک یک کار بسیار پر طرفدار می باشد.

یکی از مزایای لیپوماتیکسالم بودن چربی ها بعد از تخلیه از بدن می باشند  و این مساله باعث می شود که  امکان تزریق چربی بیرون کشیده در سایر نقاط بدن وجود داشته باشد. در حقیقت بزرگترین مزیت لیپوماتیک علاوه بر سرعت و دقت آن امکان انتقال چربی به قسمت هایی مانند باسن و سینه می باشد.

 

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *