لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت

بسیاری از افراد با مشکل تجمع چربی در ناحیه صورت مواجه هستند، یک روش ایمن و مطمئن برای خلاصی از این چربی ها لیپوماتیک می باشد ، با استفاده از این روش که روشی بسیار کم تهاجمی می باشد می توان بافت های چربی سفت و حجیم شده در ناحیه صورت و غبغب را استخراج کرد و صاحب یک صورت زیبا و بدون چربی شد .

لیپوماتیک صورت
لیپوماتیک صورت

در تمامی نقاط بدن امکان تجمع چربی وجود دارد، که موجب برهم خوردن زیبایی اندام فرد می شود . تجمع چربی در ناحیه صورت موجب برهم خوردن جذابیت چهره فرد می شود . غبغب یکی از نواحی بدن می باشد که تجمع چربی در این ناحیه از صورت موجب می شود که از زیبایی چهره فرد کاسته شود .

به راحتی می توان با استفاده از لیپوماتیک چربی های تجمع شده در غبغب و  صورت را از بین برد ، غبغب تجمع شده در زیر صورت و اطراف چانه گردن را کوتاه و صورت را چاق تر نشان می دهد .

 چربی های تجمع شده در صورت، اطراف چانه و زیر گردن را نمی توان با ورزش و رژیم مشخصی از بین برد، اما امروزه می توان در مدت زمان کوتاهی با استفاده از لیپوماتیک کامل چربی ها را از نواحی مورد نظر خارج کرد .

نحوه انجام لیپوماتیک صورت

برای انجام لیپوماتیک صورت و غبغب در ابتدا بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد ، به منظور خارج کردن چربی های تجمع شده در ناحیه گونه برش لازم برای وارد شدن لوله کانولا در دهان زده می شود که برش بسیار ظریف و کوچکی می باشد و چربی ها از صورت با استفاده از این برش خارج می شود . برای خارج کردن چربی های انباشته شده در گردن و غبغب از طریق برش های ایجاد شده لوله کانولا وارد ناحیه مورد نظر می شود و چربی های تجمع شده در این ناحیه را تخریب می کند .

لیپوماتیک یکی روشی می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که برای خارج کردن تجمع چربی های انباشته شده در گردن و صورت خواهان انجام لیپوماتیک هستید می توانید مشاوره های لازم را از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.