لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت

بسیاری از افراد با مشکل تجمع چربی در ناحیه صورت مواجه هستند، یک روش ایمن و مطمئن برای خلاصی از این چربی ها لیپوماتیک می باشد ، با استفاده از این روش که روشی بسیار کم تهاجمی می باشد می توان بافت های چربی سفت و حجیم شده در ناحیه صورت و غبغب را استخراج کرد و صاحب یک صورت زیبا و بدون چربی شد .

لیپوماتیک صورت

لیپوماتیک صورت

در تمامی نقاط بدن امکان تجمع چربی وجود دارد، که موجب برهم خوردن زیبایی اندام فرد می شود . تجمع چربی در ناحیه صورت موجب برهم خوردن جذابیت چهره فرد می شود . غبغب یکی از نواحی بدن می باشد که تجمع چربی در این ناحیه از صورت موجب می شود که از زیبایی چهره فرد کاسته شود .

به راحتی می توان با استفاده از لیپوماتیک چربی های تجمع شده در غبغب و  صورت را از بین برد ، غبغب تجمع شده در زیر صورت و اطراف چانه گردن را کوتاه و صورت را چاق تر نشان می دهد .

 چربی های تجمع شده در صورت، اطراف چانه و زیر گردن را نمی توان با ورزش و رژیم مشخصی از بین برد، اما امروزه می توان در مدت زمان کوتاهی با استفاده از لیپوماتیک کامل چربی ها را از نواحی مورد نظر خارج کرد .

نحوه انجام لیپوماتیک صورت

برای انجام لیپوماتیک صورت و غبغب در ابتدا بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد ، به منظور خارج کردن چربی های تجمع شده در ناحیه گونه برش لازم برای وارد شدن لوله کانولا در دهان زده می شود که برش بسیار ظریف و کوچکی می باشد و چربی ها از صورت با استفاده از این برش خارج می شود . برای خارج کردن چربی های انباشته شده در گردن و غبغب از طریق برش های ایجاد شده لوله کانولا وارد ناحیه مورد نظر می شود و چربی های تجمع شده در این ناحیه را تخریب می کند .

 

لیپوماتیک یکی روشی می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که برای خارج کردن تجمع چربی های انباشته شده در گردن و صورت خواهان انجام لیپوماتیک هستید می توانید مشاوره های لازم را از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

4 × 1 =

Call Now Button