29 آگوست

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

آیا بعد از تزریق بوتاکس می توان صورت را شست؟
چرا بعد از تزریق بوتاکس نباید خوابید؟
ورزش بعد از تزریق بوتاکس به چه شیوه ای است؟
بعد از تزریق بوتاکس چند ساعت نباید خوابید؟
مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس به چه شیوه ای می باشد؟

بوتاکس از نوعی سم به نام کلستریدیوم بوتولینوم ساخته شده است که این سم بسیار خطرناک و کشنده می باشد، اما اگر در زمینه پزشکی و به خصوص زیبایی به کار رود باعث فلج نمودن برخی از عصب ها خواهد شد، این سم باعث می شود که عضله شل واز کار بیفتد و از ایجاد چین و چروک در صورت و یا برخی از قسمت های بدن جلوگیری به عمل می آورد، در نتیجه باعث  جوانسازی و زیباسازی پوست صورت خواهد شد. با تزریق بوتاکس عضلات صاف شده و پوست شاداب خواهد شد اما متذکر می شویم که چروک های غیر فعال یا استاتیک که کلاژن های تحت پوستی ایجاد می کند با این سم برطرف نمی شود زیرا عواملی مانند تابش نورخورشید و افزایش سن در این پروسه دخیل می باشند.

اگر به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق مراجعه شود نتایج می تواند مطلوب و ایده آل کسب شود ، شایان ذکر است که بگوییم این روش مانند دیگر روش های تزریقی مانند تزریق ژل یا تزریق فیلر و هم چنین تزریق چربی غیر تهاجمی و و غیر جراحی می باشد.

مراقبت-های-بعد-از-تزریق-بوتاکس

برخی نکات در مورد تزریق بوتاکس عبارتند از:

یکی از مواردی که فوق تخصص جراحی پلاستیک بسیار برآن تاکید دارد در این است که هنگام تزریق بوتاکس بیمار باید نشسته  یا ایستاده باشد تا تا مواد بوتاکس به دیگر قسمت ها پخش نشود.

از جمله مواردی که متقاضی باید بسیار رعایت نماید عدم دست کاری یا ماساژ محل تزریق می باشد اما بعد از 3 ساعت می تواند ناحیه را منقبض یا منبسط کند.

عوارض تزریق بوتاکس

در صورتی که به یک متخصص و پزشک حاذق مراجعه شود هیچ گونه عوارضی را برای متقاضی به همراه ندارد و فقط بعد از تزریق ممکن است که موقعیت کبود و متورم شود که جای نگرانی ندارد و بعد از چند ساعت کاملا برطرف خواهد شد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

سه × دو =

Call Now Button