دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو چقدر است؟

لیفت آندوسکوپیک ابرو
آنچه می خوانید...

به نظر شما هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو چقدر است؟

چه عواملی در تعیین نهایی قیمت لیفت ابرو تاثیرگذارند؟

همانطور که در مقاله ی لیفت آندوسکوپی ابرو گفته شد، این روش در زمره ی جدیدترین تکنیک ها در عرصه ی جوانسازی پوست به شمار می آید. در ادامه می توانید همه چیز درباره موارد موثر بر روی هزینه لیفت ابرو را بخوانید.

عوامل موثر بر هزینه لیفت ابرو

موارد متعددی وجود دارند که می توانند بر روی هزینه لیفت اندوسکوپی ابرو تاثیرگذار باشند و باعث افزایش آن گردند. در این بخش می خواهیم هر یک از این عوامل را نام برده و شما را از تاثیر هر یک از آن ها بر روی قیمت لیفت ابرو آگاه کنیم.

انجام عمل لیفت ابرو همزمان با جراحی های دیگر

با نگاهی به اطراف خود می توانید به اهمیت زیبایی چهره و تاثیر مستقیم آن در روابط اجتماعی و شخصی افراد پی ببرید. داشتن صورتی جوان و گیرا باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود. این اعتماد به نفس باعث خواهد شد تا فرد در ارتباطات اجتماعی خود موفق تر باشد و از نظر روحی آرامش پیدا کند. در کنار عوامل ارثی و ژنتیکی، بالا رفتن سن نکته ی بسیار تاثیر گذار در ایجاد عارضه های پوستی می باشد. مراقبت از پوست در دوران جوانی باعث می شود تا میزان عوارض پوستی که با افزایش سن ایجاد می شوند، کاهش یابند.

در واقع افزایش سن می تواند همه بخش های صورت را تحت تاثیر قرار داده و به این ترتیب باعث از بین رفتن زیبایی و شادابی آن ها شود. افرادی که در بخش های مختلف صورت خود دچار مشکلاتی چون افتادگی پوست هستند، می توانند جراحی لیفت ابرو را همزمان با دیگر انواع جراحی های زیبایی صورت به انجام برسانند.

گستره ی تکنیک های ابداع شده در عرصه ی جراحی زیبایی صورت بسیار متنوع می باشد. به طور مثال برخی از اعمال زیبایی صورت که می توانند همزمان با لیفت ابرو مورد انجام قرار گیرند، عبارتند از:

لیفت آندوسکوپیک ابرو
لیفت آندوسکوپیک ابرو توسط دکتر مجید نداف کرمانی

استفاده از پیشرفته ترین تکنیک های لیفت ابرو

شاید شما در اطراف خود شخصی را سراغ داشته باشید که در دوران جوانی دارای صورت زیبا و جذابی بوده است و در دوران میانسالی با افزایش سن، دچار عوارضی همچون چین و چروک و یا افتادگی ابرو شده است. این افراد معمولا از چهره دوران جوانی خود رضایت بیشتری دارند و برای توجیه عارضه های ناشی از افزایش سن می گویند؛ دیگر از ما گذشت! ما که پیر شدیم!

نظر شما چیست؟ آیا زیبایی فقط مختص به افراد جوان می باشد؟ هر روز در اخبار شاهد ارتقا و پیشرفت تکنولوژی های جهانی می باشیم. علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با گسترش دانش پزشکی تکنیک ها و دستگاه هایی ابداع شده اند که می توانند انتظارات زیبایی هر فرد در هر سن را برآورده سازند. تکنیک لیفتینگ ابرو تنها یکی از این صدها راهکار نوین می باشد. در لیفت ابرو جراح با ایجاد آزادسازی های مناسب باعث می شود تا خاصیت کشسانی پوست تقویت و عوارض موجود برطرف شود.

روش لیفت ابرو

رفع افتادگی ابرو با راهکارهای متفاوتی قابل انجام می باشد. یکی از این تکنیک های کاربردی، لیفتینگ ابرو است. لازم به ذکر است لیفت ابرو به تنهایی به چندین روش تقسیم می شود. به طور مثال برای لیفت ابرو می توان از انواع متنوع زیر استفاده کرد:

  • لیفت ابرو با نخ
  • لیفت آندوسکوپیک ابرو
  • جراحی لیفت ابرو

تشخیص نوع لیفت ابرو را به دانش و مهارت جراح پلاستیک بسپارید. پزشک با انجام معاینات لازم شرایط پوستی شما و شدت عارضه های موجود را بررسی می نماید و بهترین راهکار درمانی را برای رفع آن ها تجویز می نماید. خوب است بدانید که یکی دیگر از موارد موثر بر روی هزینه لیفت اندوسکوپی ابرو، روش انجام آن است.

انتخاب جراح لیفت ابرو

جراح پلاستیک باید دارای علم زیبا شناسی باشد و بتواند پارامترهای موثر در زیبایی بیشتر چهره و یا اندام را تشخیص دهد. تجربه ی جراحی های مختلف باعث کارآزموده شدن جراح می شود. همچنین دقت و مهارت جراح از جمله عوامل تاثیرگذار در نتایج حاصل از جراحی های زیبایی یا درمانی می باشد. هر چه تجربه و تخصص جراح در زمینه انجام این عمل بالاتر باشد، هزینه جراحی لیفت ابرو هم بالاتر خواهد رفت.

خلاصه

عوامل مختلفی مانند:

  • مواد مورد استفاده در طی لیفت ابرو
  • روش اجرایی جراح
  • میزان و شدت افتادگی ابرو
  • نوع لیفت ابروی کاربردی

سن بیمار و شرایط جسمانی و… در تعیین نهایی هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو تاثیرگذارند. اگر می خواهید افتادگی ابروهای خود را برطرف کنید و زیبایی را به چهره ی خود بازگردانید، بهترین جراح را برای انجام لیفت ابرو انتخاب کنید.

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *