لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران سال 1402

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در سال 1402 چقدر است؟

دکتر مجید نداف کرمانی / عمل های جراحی زیبایی صورت / هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در سال 1402 چقدر است؟

دغدغه ی بسیاری از افراد برای جوانسازی چهره و همینطور برطرف کردن چین و چروک ها و خطوط مابین دو ابرو و پیشانی و همینطور افتادگی ابرو هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو است. از آنجایی که این روش بدون ایجاد برش های زیاد و بزرگ موجب برطرف شدن نشانه های پیری از رویچهره با برطرف کردن افتادگی ابرو می شود از طرفداران بسیاری برخوردار است و به همین دلیل افراد به دنبال هزینه ی آن هستند.

هزینه-لیفت-آندوسکوپی-ابرو

به نظر شما هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو چقدر است؟چه عواملی در تعیین نهایی قیمت لیفت ابرو تاثیرگذارند؟

همانطور که در مقاله ی لیفت آندوسکوپی ابرو گفته شد، این روش در زمره ی جدیدترین تکنیک ها در عرصه ی جوانسازی پوست به شمار می آید. در ادامه می توانید همه چیز درباره موارد موثر بر روی هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو را بخوانید.

عوامل موثر بر هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو

موارد متعددی وجود دارند که می توانند بر روی هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو تاثیرگذار باشند و باعث افزایش آن گردند. در این بخش می خواهیم هر یک از این عوامل را نام برده و شما را از تاثیر هر یک از آن ها بر روی قیمت لیفت آگاه کنیم.

عوامل-موثر-بر-هزینه-لیفت-آندوسکوپی-ابرو

شدت افتادگی

یکی از مواردی که بر روی هزینه بسیار تاثیرگذار است، شدت افتادگی ابرو است، هر چه شدت افتادگی بیشتر باشد به طور قطع میزان تغییرات اعمال شده بیشتر بوده و هزینه جراحی بالاتر خواهد رفت.

انجام عمل لیفت ابرو همزمان با جراحی های دیگر

با نگاهی به اطراف خود می توانید به اهمیت زیبایی چهره و تاثیر مستقیم آن در روابط اجتماعی و شخصی افراد پی ببرید. داشتن صورتی جوان و گیرا باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود. این اعتماد به نفس باعث خواهد شد تا فرد در ارتباطات اجتماعی خود موفق تر باشد و از نظر روحی آرامش پیدا کند. در کنار عوامل ارثی و ژنتیکی، بالا رفتن سن نکته ی بسیار تاثیر گذار در ایجاد عارضه های پوستی می باشد. مراقبت از پوست در دوران جوانی باعث می شود تا میزان عوارض پوستی که با افزایش سن ایجاد می شوند، کاهش یابند.

در واقع افزایش سن می تواند همه بخش های صورت را تحت تاثیر قرار داده و به این ترتیب باعث از بین رفتن زیبایی و شادابی آن ها شود. افرادی که در بخش های مختلف صورت خود دچار مشکلاتی چون افتادگی پوست هستند، می توانند جراحی لیفت ابرو را همزمان با دیگر انواع جراحی های زیبایی صورت به انجام برسانند.

گستره ی تکنیک های ابداع شده در عرصه ی جراحی زیبایی صورت بسیار متنوع می باشد. به طور مثال برخی از اعمال زیبایی صورت که می توانند همزمان با لیفت ابرو مورد انجام قرار گیرند، عبارتند از:

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در سال 1402
لیفت آندوسکوپیک ابرو توسط دکتر مجید نداف کرمانی

استفاده از پیشرفته ترین تکنیک های لیفت ابرو

شاید شما در اطراف خود شخصی را سراغ داشته باشید که در دوران جوانی دارای صورت زیبا و جذابی بوده است و در دوران میانسالی با افزایش سن، دچار عوارضی همچون چین و چروک و یا افتادگی ابرو شده است. این افراد معمولا از چهره دوران جوانی خود رضایت بیشتری دارند و برای توجیه عارضه های ناشی از افزایش سن می گویند؛ دیگر از ما گذشت! ما که پیر شدیم!

نظر شما چیست؟ آیا زیبایی فقط مختص به افراد جوان می باشد؟ هر روز در اخبار شاهد ارتقا و پیشرفت تکنولوژی های جهانی می باشیم. علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با گسترش دانش پزشکی تکنیک ها و دستگاه هایی ابداع شده اند که می توانند انتظارات زیبایی هر فرد در هر سن را برآورده سازند. تکنیک لیفتینگ ابرو تنها یکی از این صدها راهکار نوین می باشد. در لیفت ابرو جراح با ایجاد آزادسازی های مناسب باعث می شود تا خاصیت کشسانی پوست تقویت و عوارض موجود برطرف شود.

روش لیفت ابرو

رفع افتادگی ابرو با راهکارهای متفاوتی قابل انجام می باشد. یکی از این تکنیک های کاربردی، لیفتینگ ابرو است. لازم به ذکر است لیفت ابرو به تنهایی به چندین روش تقسیم می شود. به طور مثال برای لیفت ابرو می توان از انواع متنوع زیر استفاده کرد:

 • لیفت ابرو با نخ
 • لیفت آندوسکوپیک ابرو
 • جراحی لیفت ابرو

تشخیص نوع لیفت ابرو را به دانش و مهارت جراح پلاستیک بسپارید. پزشک با انجام معاینات لازم شرایط پوستی شما و شدت عارضه های موجود را بررسی می نماید و بهترین راهکار درمانی را برای رفع آن ها تجویز می نماید. خوب است بدانید که یکی دیگر از موارد موثر بر روی هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو، روش انجام آن است.

تجربه و مهارت جراح

جراح پلاستیک باید دارای علم زیبا شناسی باشد و بتواند پارامترهای موثر در زیبایی بیشتر چهره و یا اندام را تشخیص دهد. تجربه ی جراحی های مختلف باعث کارآزموده شدن جراح می شود. همچنین دقت و مهارت جراح از جمله عوامل تاثیرگذار در نتای

موقعیت مکانی

موقعیت مکانی و جغرافیایی یکی از عامل های موثر در هزینه است، بالطبع هزینه ها در شهرهای بزرگ مانند تهران و همینطور کلینیک های که در منطقه بالاشهر قرار دارد از هزینه ها در شهرستان ها و کلینیک های در منطقه رو به پایین بیشتر است.

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران چقدر است؟

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران چقدر است؟ در این خصوص باید گفت همانطور که ذکر کردیم، عوامل بسیار زیادی بر روی هزینه این روش تاثیرگذار است ولی هزینه لیفت در شهرهای بزرگ مانند تهران بالطبع از هزینه این روش در شهرستان ها به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته تر بالاتر است.

برای اطلاع از هزینه این روش در تهران می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

هزینه لیفت آندوسکوپی صورت با بیمه

از آنجایی که جراحی های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و لیفت اندوسکوپی ابرو نیز جزو جراحی های زیبایی به شمار می رود بنابراین تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت و بدین ترتیب باید افراد تمام هزینه ها را به صورت ازاد خودشان پرداخت کنند.

خلاصه

عوامل مختلفی مانند مواد مورد استفاده در طی لیفت ابرو، روش اجرایی جراح، میزان و شدت افتادگی ابرو، نوع لیفت ابروی کاربردی، سن بیمار و شرایط جسمانی و… در تعیین نهایی هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو تاثیرگذارند. اگر می خواهید افتادگی ابروهای خود را برطرف کنید و زیبایی را به چهره ی خود بازگردانید، بهترین جراح را برای انجام لیفت ابرو انتخاب کنید.

8 پاسخ
 1. سلام وقتتون بخیر آقای دکتر اگه امکان داره قیمت آندوسکوپی ابرو رو بفرمایید من از روستا تماس میگیرم و باید قیمت رو بدونم سکه بتونم بیام خدمتتون مچکرم

  1. سلام عکس ابروهاتونو داخل اینستاگرام دایرکت بفرستید تا هزینه عمل لیفت ابرو رو بهتون اعلام کنیم

 2. سلام روزبخیر،دکترجون چرا در بعضی افراد که جراحی لیفت اندوسکوپی رو انجام دادن جای بخیه ها دچار کچلی و همینطور بی حسی و خارش هست آیا برای هرشخصی ممکنه این اتفاق بیوفته یا اینکه به تخصص پزشک مربوط میشه،ممنون که وقت میگذارید و پاسخگو هستین

   1. با سلام و وقت بخیر آقای دکتر میشه خواهش کنم از تلگرام استفاده کنیم برای فرستادن عکس

    1. سلام لطفا برای ارتباط مستقیم با مطب با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ اقدام کنید
     09105898005
     02122134934
     02122134997

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.