05 آگوست

آمادگی قبل از لیپوماتیک

آمادگی قبل از لیپوماتیک

قبل ازجراحی لیپوماتیک رعایت برخی از موارد الزامی می باشد تا با رعایت این موارد بتوان مطلوب ترین نتیجه را از این جراحی دریافت کرد.

دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک قبل از لیپوماتیک یک جلسه مشاوره برقرار می کنند و در این جلسه میزان توده ی چربی شما مورد برسی قرار گرفته می شود در صورتی که این میزان بیش از اندازه معمول باشد و با انجام لیپوماتیک نتوان نتایج مطلوب را دریافت کرد از شما خواسته می شود این میزان توده چربی را به حد ایده آل کاهش دهید به همین علت در برخی از افراد نیاز است قبل از لیپوماتیک مقداری وزن کم شود.  در صورتی که اضافه وزن شما بسیار زیاد باشد شاید با استفاده از لیپوماتیک نتوانید نتایج مطلوبی را دریافت نمایید به همین علت دکتر نداف کرمانی شما را از انجام این جراحی منع می کنند و سایر روش ها را برای کاهش وزن به شما پیشنهاد می کنند.

آمادگی قبل از لیپوماتیک

آمادگی قبل از لیپوماتیک

دکتر نداف کرمانی در طی جلسه مشاوره قبل از لیپوماتیک توضیحات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند در صورتی که سوال خاصی دارید حتما آن را مطرح کنید تا پاسخ آن را دریافت نمایید .

 اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک

  • شب قبل از لیپوماتیک ناشتا باشید و از خوردن آب زیاد خودداری نمایید .
  • توصیه می شود شب قبل از لیپوماتیک شام بسیار سبکی خورده شود و تا حد ممکن معده خود را خالی نگه دارید.
  • در صورتی که قرص آسپرین مصرف می کنید حتما از دو هفته قبل از لیپوماتیک باید مصرف آن را قطع کنید
  • از کشیدن سیگار و قلیان قبل از لیپوماتیک باید خودداری نمایید .
  • از یک روز قبل از لیپوماتیک از مصرف قرص و روغن ویتامین ای باید خود داری نمایید.

رعایت تمامی موارد فوق در جلوگیری از بروز مشکلات انعقادی خون و نیز سهولت جراحی لیپوماتیک کمک شایانی می کند بنابرین با رعایت تمامی موارد فوق می توانید بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت نمایید . در صورت داشتن اضافه وزن حتما با رعایت یک رژیم غذایی مناسب وزن خود را کاهش دهید . در صورتی که خواستار جراحی لیپوماتیک می باشید از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید مشاوره های لازم را از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

ده − 2 =

Call Now Button