تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰
بهترین جراح پروتز سینه

انتخاب بهترين جراح پروتز سينه در تهران

آیا همه بانوان نیاز به عمل بزرگ کردن سینه دارند، آیا جایگذاری پروتز می تواند به خوش فرم تر کردن آن ها کمک کننده باشد؟ چگونه می توان بهترین جراح پروتز سینه در تهران یا حتی در ایران را پیدا کنیم؟ با ما تا انتهای این نوشتار همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات ذکر شده را دریافت کنید و بتوانید بهترین جراح پروتز سینه را انتخاب نمایید.

سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از پروتز را برای افزایش حجم پستان ها مورد تائید قرار داده است. برای بازسازی بعد از جراحی سرطان پستان و یا عمل های ترمیمی جهت رفع نقایص مختلف و همچنین برای ترمیم و بهبود و اصلاح نتیجه عمل های پستان پیشین، می توان از این روش کمک گرفت.

مزایای پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه قبل از هر گونه اقدامی باید تمامی اطلاعات لازم  را مانند نحوه انجام این عمل، توصیه های مهم بعد از جراحی پروتز پستان و عوارض احتمالی که ممکن است بعد از عمل جایگذاری پروتز رخ دهد را در اختیار شما قرار دهد.

اولین اقدامی که قبل از انجام هر نوع عملی باید صورت گیرد انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران است که با تجربه و مهارت بالا است زیرا جراح با تجربه با بکارگیری تکنیک ها و روش های مختلف در نتیجه عمل می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

قبل از جراحی توسط دکتر نداف کرمانی بهترین جراح پروتز پستان در تهران معاینات و بررسی های لازم صورت می گیرد و سوالاتی از جانب دکتر پرسیده می شود که باید با دقت کافی به این سوالات پاسخ داده شود در صورتی که انجام این عمل برای شما عوارض داشته باشد دکتر نداف کرمانی شما را از انجام این عمل منع می کند.

مشاهده نمونه کارهای پزشک در انتخاب پزشک مناسب و با تجربه قبل از عمل زیبایی پستان شما را می تواند کمک نماید دکتر نداف کرمانی در زمینه انجام این عمل از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند.

در این عمل از برش ها و پروتز های مختلفی استفاده می شود که جراح تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با این موارد باید در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما با دید بازی تصمیم به انجام این عمل بگیرد.

در حالت کلی پروتز ها به دو نوع سیلیکونی و آب نمکی تقسیم می شود که دکتر نداف کرمانی بهترین جراح پروتز سینه با بررسی بافت پستان بهترین نوع پروتز را انتخاب می نماید البته نظر و انتظار فرد از نتیجه عمل پروتز پستان در انتخاب نوع پروتز تاثیر گذار است

توجه داشته باشید که حتما در انتخاب این نوع پروتز ها باید دید منطقی داشته باشید به گونه ای که اگر بافت پستان و یا پهنای قفسه سینه کوچکی دارید نباید پروتز هایی با سایز بزرگ انتخاب نمایید. اگر با انواع پروتز سینه آشنا نیستند به این مقاله مراجعه کنید.

انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران

خانم هایی که قصد انجام این عمل را دارند ولی خیلی از انتخاب پزشک انتخاب خون مطمئن نیستند خیلی راحت با مراجعه به یک جراح پلاستیک خوب در تهران مشاهده نموه کارهای وی می توانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

از جمله روش های انتخاب بهترین جراح زیبایی پستان به شرح زیر می باشد:

 • یکی از ساده ترین روش های پیدا کردن یک جراح خوب جستجو بهترین جراح پروتز سینه است که لیستی از بهترین جراح ها را در اختیار شما قرار می دهد.
 • امروزه اینستاگرام، فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی در میان مردم طرفداران بسیار زیادی دارد از همین رو شما می توانید با مراجعه به صفحه پزشک خود و مشاهده نمونه کاراها از عملکرد وی مطلع شوید.
 • با مراجعه حضوری به مطب می توانید به طور حضوری با پزشک خود مشورت کنید و در مورد نحوه انجام عمل، مراقبت های بعد از عمل و …. مطلع شوید.
 • قبل از گسترس دنیای مجازی افراد برای انتخاب پزشک خود ابتدا از دوستان و آشنایان خود و افرادی که قبلا نزد ایشان جراحی انجام داده اند از عملکرد وی مطلع شوند.
 • مشاهده نمونه کاراها در واقع یکی دیگر از روش های انتخاب بهترین جراح است چرا که شما می توانید خیلی راحت با سبک کاری وی آشنا شوید، این موضوع در واقع به شما کمک می کند تا میزان تغییرات پستان را مشاهده کنید.

ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه

در صورت انتخاب پزشک خود برای انجام عمل پروتز گذاری پستان بهتر است تا قبل از انجام عمل حتما یک جلسه مشاوره با وی داشته باشید تا از این طریق با نحوه انجام جراحی آشنا شوید.

ولی شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که یک جراح خوب از چه ویژگی هایی می بایست برخوردار باشد که از همه ترین آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما می بایست از علم و دانش بالایی در این زمینه برخوردار باشد.
 • نسبت به انجام این عمل زیبایی پستان تجربه و مهارت بالایی را داشته باشند.
 • نسبت به تکنیک های عمل اطلاعات کامل و بروزی داشته باشد تا از این طریق بهترین نتیجه برای بیمار بعد از جراحی حاصل شود.
 • از وجدان کاری بالایی برخوردار باشد.
 • سلامت جسمانی بیمار به نسبت مسائل مالی از اولیت بسایر بالایی برخوردار باشد.
 • بهترین جراح پروتز سینه لازم است تا حتما در جلسه مشاوره با مراجعه کننده خود صادق باشد و در مورد تمامی جواب عمل با وی صحبت کند.

عمل جایگذاری پروتز پستان

طبق گفته دکتر مجید نداف کرمانی بهترین جراح پروتز سینه این روش جراحی با ایجاد برش هایی در پستان انجام می گیرد از مهم ترین اهداف انجام این عمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بزرگ کردن پستان ها
 • بهبود سایز پستان ها که بعد از زایمان، کاهش وزن شدید یا شیردهی رخ می دهد.
 • بهبود تقارن
 • بهبود شکل ظاهری پستان ها بعد از عمل برای درمان سرطان

عمل های زیبایی پستان شامل بازسازی و زیبایی است. عمل بازسازی پستان ها می تواند به عنوان بخشی از جراحی سرطان پستان انجام گیرد ولی عمل زیبایی پستان با هدف زیبایی انجام گرفته و به ایجاد فرمی زیبا در پستان می تواند بسیار کمک کند.

برای بانوانی که پستان های کوچک دارند جراح با ایجاد یک برش کوچک در زیر عضله پستان پروتز را جاگذاری می کند، با انجام این کار حجم کم پستان ها جبران می شود، اشخاص پس از عمل پروتز سینه نهایت رضایت را از جراحی دارند ولی توجه داشته باشید که حتما نزد بهترین جراح پروتز سینه این عمل انجام شود.

افراد مناسب جراحی پروتز گذاری سینه

طبق گفته دکتر مجید نداف کرمانی بهترین جراح پروتز پستان از جمله کاندید مناسب پروتز سینه به شرح زیر می باشد:

 • اگر شما مایل به انجام این عمل زیبایی هستید باید از سلامت جسمانی کاملی برخوردار باشید و در گذشته و به هیچ عنوان مبتلا به بیماری های زمینه ای یا هر بیماری دیگری که در انجام عمل اختلال ایجاد کند را نداشته باشید.
 • از همه مهم تر باید انتظارات واقع بینانه داشته باشید، اگر خواستار بزرگ کردن و حجیم نمودن سینه ها را دارید می توانید در کنار لیفت سینه را نیز انجام دهید.
 • افرادی که پستان آن ها شل و آویزان شده است و قوام و سفت اولیه خود را ندارد.
 • افرادی که سینه های آن ها نسبت به هم قرینه نمی باشند بطور مثال در یک سمت پستان سفت و خوب قرار گرفته است و سمت دیگر حالت افتاده و کشیده دارد.
 • افرادی که بدلیل کاهش وزن شدید پستان آن ها حالت افتاده و شل پیدا کرده است.
 • افرادی که بدلیل بارداری و شیردهی از ظاهر پستان های خود دیگر راضی نمی باشند چرا که حالت کشیده و افتاده پیدا کرده است.

چه انتظاراتی از عمل بزرگ کردن پستان ها می توان داشت؟

عمل بزرگ کردن پستان ها در واقع برای ایجاد ظاهری زیبا و خوش فرم تر شدن آن ها انجام داده می شود پس لازم است تا بیمارانی که قصد انجام آن را دارند به تمامی جوانب فکر کنند تا تصمیم درستی بگیرند. جایگذاری پروتز در زیر یا روی عضله پستان خواهد بود این مساله به اندازه ای حساس است که باید در جایگاه اصلی قرار بگیرد و مانع از ترکیدن پروتز سینه شود. قبل از عمل جراح سایز مناسب پروتز سینه به دلخواه بیمار و سایزی که نیاز است را تعیین می کند. با قرار دادن پروتزهای مختلف در داخل یک سوتین و بررسی چگونگی احساس بیمار هم می توان سایز پروتز را مشخص نمود.

این عمل با بیهوشی کلی زیر نظر بهترین جراح پروتز سینه انجام می گیرد. بنابراین بیمار در خواب کامل خواهد بود و هیچ نوع دردی را احساس نخواهد کرد در بعضی از مواقع ممکن است از بی حسی موضعی در حالی که بیمار هوشیار است هم برای انجام این عمل استفاده شود.

توضیحات دکتر مجید نداف کرمانی بهترین جراح پروتز سینه در مورد انجام پروتز سینه در بارداری و شیردهی

انواع برش های مورد نیاز برای زیبایی پستان

گزینه های مختلفی برای ایجاد انواع برش در پروتز سینه وجود دارد که با مراجعه به بهترین جراح پروتز سینه تمامی آن ها مورد بررسی قرار میگرند. انواع مختلف تکنیک های برش در زیر آمده است:

برش هایی که در ناحیه چین و زیر پستان ایجاد می شود.

برش هایی که در زیر بغل ایجاد می گردد.

برش هایی که در ناحیه اطراف نوک پستان ایجاد می گردد.

انتخاب بهترین نوع برش به فاکتورهای بسیار مختلفی بستگی دارد که از جمله این موارد می توان به آناتومی پستان، نوع پروتز، تمایل بیمار و پزشک و میزان بزرگ کردن اشاره کرد.

سوالات متداول از بهترین جراح پروتز پستان

کلام آخر

امیدورایم در این نوشتار شما را با بهترین جراح پروتز سینه آشنا کرده باشیم همانطور که گفته شد داشتن تجربه و مهارت کافی می تواند در دریافت نتیجه مطلوب از عمل نقش بسیار بالایی داشته باشد پس بهتر است تا در انتخاب پزشک خود دقت کافی را داشته باشد تا بعد از انجام عمل رضایت کافی داشته باشید.همچنین مراقبت های بعد از پروتز سینه را با دقت و طبق دستور انجام دهید.

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.