03 آگوست

افراد کاندید جراحی ابدومینوپلاستی

افراد کاندید جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومنوپلاستی برای چه کسانی مناسب است و این جراحی زیبایی شکم به چه افرادی توصیه می شود ؟

پاسخ این سوال ساده است ، ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم برای فردی مناسب است که از سایز و اندازه ی شکم خود راضی نیست و دچار چاقی است .
البته این جراحی منحصرا برای افرادی توصیه می شود که شکم آن ها به شدت بزرگ و آویزان است و پوست ناحیه زیر شکم آن ها شل و افتاده شده است .

ابدومینوپلاستی چیست ؟

همانطور که بیان شد ابدومینو پلاستی روشی است که در آن جراح با برش در ناحیه زیر شکم پوشت و چربی های اضافه این قسمت را بر می دارد . در این روش نیاز به ایجاد برش جراحی است و اسکار آن به صورت یک خط برش در زیر شکم دیده خواهد شد .

جراحی زیبایی شکم

روش انجام ابدومینوپلاستی

برای انجام این جراحی نیاز به بی حسی و یا بی هوشی عمومی بدن داریم .
رش های جراحی در تامی تاک یا ابدومینوپلاستی
تمامی اعمال جراحی از خود اسکار یا جای زخمی بر جای می گذارند. اما یک جراح پلاستیک متخصص و متبحر است که سعی در به جا گذاشتن کوچک ترین اسکار قابل مشاهده در کم ترین مکان قابل رویت است.
اصلی ترین اسکار در جراحی ابدومینوپلاستی در زیر شکم یا در زیر اسکار سزارین واقع است.این برش می تواند در طول از دهانه استخوان ران به سمت استخوان لگن نیز گسترش یابد. که به طور عمومی کاملا بهبود یافته و در زیر خط بیکینی پنهان می شود. در حالت برهنه اسکار ممکن است قابل مشاهده باشد که این موضوع بستگی به میزان دوره بهبودی اسکار دارد. به طور کلی این اسکار را می توان بالاتر یا پایین تر از محل ذکر شده و وابسته به تمایلات بیمار بر جای گذاشت.
برش دوم در اطراف ناف، در امتداد لبه آن ایجاد می شود.این اسکار به طور طبیعی تمایل به ترکیب شدن با پوست اطراف ناف را داشته و درون انحنای طبیعی ناف پنهان می شود.
دکتر نداف در طول جلسه مشاوره به طور کامل در رابطه با تمامی گزینه های مربوط به برش های تامی تاک با شما صحبت خواهد کرد.

این جراحی برای چه کسانی مناسب است ؟

به طور کلی این جراحی برای افراد زیر مناسب بوده و توصیه می شود که با انجام آن از زیبایی و خوش اندامی لذت ببرند :
افرادی که دارای پوست اضافی یا پوست شل شده در ناحیه شکمی هستند که می تواند با توده چربی اضافی نیز همراه باشد یا نباشد.
افرادی که از وجود خطوط استریا در ناحیه شکم آزرده خاطر هستند
افرادی که عضلات شکم آن ها به شدت شل شده است .
بیمارانی که کاهش وزن داشته اند
بیمارانی که کاهش وزنهای شدید و معنادار داشته اند،به ویژه بیمارانی که تحت اعمال جراحی لاغری قرار گرفته اند، کاندیدای مناسبی برای این عمل هستند. برداشتن پوست اضافی و سفت کردن و کشیدن عضلات در این بیماران برایشان بسیار سودمند است.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مجید نداف کرمانی

پاسخ

17 − 15 =

Call Now Button