16 دسامبر

ترمیم بینی عمل شده

ترمیم بینی عمل شده

ترمیم بینی عمل شده در افرادی که از نتیجه جراحی اولیه بینی خود ناراضی می باشند، صورت می گیرد . برخی از افراد بدون اینکه ایرادی در بینی آن ها بعد از جراحی مشاهده شود یا مشکلی در بینی داشته باشند تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود می گیرند و می خواهند بینی خود را بیش از حد کوچک نمایند، انجام جراحی ترمیمی بینی در این افراد توصیه نمی شود زیرا کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند عوارض جبران ناپذیری مانند عدم تنفس راحت ایجاد نماید .

ترمیم بینی عمل شده

ترمیم بینی عمل شده

کاندیدای مناسب برای ترمیم بینی عمل شده

افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند باید توصیف منطقی و واقع بینانه ای از وضعیت بینی خود داشته باشند، همچنین فرد باید ثبات روحی و روانی داشته باشد ، برخی از افراد وسواس فکری دارند و بدون اینکه فرم بینی ایرادی داشته باشد تصور می کنند که بینی ظاهر مناسبی ندارد در ارزیابی فرد کاندید، برای ترمیم بینی عمل شده تمامی مواردی که ذکر شده حائز اهمیت می باشد و حتما فرد باید ثبات روحی – روانی داشته باشد .

اهداف انجام این جراحی

حفظ عملکرد تنفسی در جراحی بینی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، تغییراتی که در بینی ایجاد می شود نباید به گونه ای باشد که فرد کوچکترین مشکل تنفسی بعد از جراحی داشته باشد ، سوراخ های بینی نباید به هیچ عنوان بسیار کوچک شود یا قوسی که در بینی داده می شود زیاد و غیر طبیعی باشد تمامی این موارد باعث می شود که تنفس بیمار بعد از جراحی با مشکل روبرو شود همچنین بینی نباید بسیار کوچک و نازک شود . اختلالات تنفسی که بعد از جراحی ایجاد می شود یکی از مهمترین عواملی می باشد که موجب می شود فرد تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود بگیرد .

فرمی که بعد از جراحی در بینی ایجاد می شود باید بسیار ایده آل باشد به هیچ عنوان نباید انحرافی در بینی دیده شود یا اینکه سوراخ های بینی نسبت به هم نامتقاران باشند تمامی این عوامل باعث می شود که فرد به هیچ عنوان از نتیجه جراحی بینی خود راضی نباشد و تصمیم به ترمیم بینی عمل شده خود بگیرد .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

بیست − یازده =

Call Now Button