02 آگوست

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

لیپوماتیک و لیپوساکشن هردو از روش های لاغری موضعی می باشند اما این دو روش با یکدیگر تفاوت دارند. برخی از افراد تصور می کنند لیپوماتیک همانند لیپوساکشن می باشد و هیچ اطلاعات جامعی در رابطه با لیپوماتیک و لیپوساکشن ندارند به همین علت ما قصد داریم در این مقاله توضیحاتی را در رابطه با لیپوماتیک و لیپوساکش  بیان کنیم، تا در این زمینه شما اطلاعات جامعی را بدست آورید و در صورتی که برای لاغری موضعی خواستار استفاده از این روش ها باشید بهترین روش را انتخاب نمایید تا مطلوب ترین نتیجه را دریافت کنید.

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

لیپوماتیک

لیپوماتیک نمونه ای از جراحی های زیبایی است که با استفاده از این روش بافت های چربی از بدن بیرون کشیده می شود که امروزه طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است و افراد زیادی را از چاقی نجات داده است. لیپوماتیک به عنوان یک روش موثر و ایمن در لاغری شناخته شده است در این روش به هیچ عنوان از حرارت برای از بین بردن چربی ها استفاده نمی شود بلکه بافت چربی با وارد شدن ضربه و کاملا بصورت فیزیکی تخریب می شوند. در لیپوماتیک از یک لوله بنام کانولا استفاده می شود که این لوله کاملا بصورت فیزیکی و با حرکات ارتعاشی و وارد کردن فشار چربی های اضافی را تخریب می کند و ازبدن استخراج می کند.

لیپوساکشن

لیپوساکشن هم همانند لیپوماتیک از روش های لاغری موضعی می باشد و با استفاده از دستگاه لاغری انجام می شود اما در این روش برای از بین بردن چربی های اضافی از حرارت استفاده می شود به گونه ای که چربی های زیر پوستی بعد از سوزانده شدن توسط دستگاه مکش از بدن استخراج می شود.

نحوه از بین بردن چربی های اضافی از تفاوت های روش لیپوماتیک و لیپوساکشن می باشد به این گونه که در لیپوساکشن چربی ها سوزانده می شوند اما در لیپوماتیک به هیچ عنوان چربی ها سوزانده نمی شوند و با حرکات ارتعاشی لوله کانولا تخریب می شوند و از بدن بیرون کشیده می شوند. از تفاوت های دیگر لیپوماتیک و لیپوساکشن در این است که امکان انتقال چربی به قسمت های دیگر بدن در لیپوماتیک وجود دارد اما در لیپوساکشن بدلیل سوزاندن چربی و آسیب دیگی بافت چربی این امکان وجود ندارد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

شانزده + ده =

Call Now Button