11 ژوئن

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

بینی های گوشتی دارای ظاهر مشخصی می باشند این نوع از بینی ها دارای پوست کلفت و غضروف های ضعیفی هستند و اغلب ظاهر پهنی دارند. میزان چربی و گوشت در بینی های گوشتی بسیار زیاد است. در زمینه زیبایی بینی یکی از حساس ترین جراحی ها جراحی بینی گوشتی است بسیاری از افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، نگران جراحی بینی خود می باشند و تصور می کنند نتیجه دلخواه خود را دریافت نمی کنند اما در صورتی که جراح بینی ظرافت کافی و دقت را حین جراحی به کار گیرد بهترین نتیجه از این جراحی دریافت می شود.

عمل زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

غضروف بینی گوشتی ضعیف است بنابرین جراح بینی برای فرم دادن به بینی به جای برداشتن غضروف ها آن ها را باید تقویت و اصلاح کند تا بینی از استحکام بالایی برخوردار شود.

کاندیدای جراحی بینی گوشتی

افرادی که خواستار جراحی بینی گوشتی هستند باید در انتخاب جراح بینی خود دقت بالایی داشته باشند زیرا جراحی بینی های گوشتی بدلیل داشتن غضروف ضعیف و پوست بینی کلفت نسبت به جراحی بینی استخوانی دشوارتر می باشد در نتیجه جراحی بینی گوشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی بینی گوشتی دارای تجربه بسیار بالایی هستند و با دقت فراوانی این جراحی را انجام می دهند و درصد رضایت مندی افرادی که توسط دکتر نداف کرمانی جراحی بینی خود را انجام داده اند، بسیار بالا می باشد.

افرادی که پوست بینی آن ها خیلی ضخیم است به طور کل کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی نمی باشند. افرادی که خواستار جراحی بینی گوشتی خود می باشند باید از نظر جسمی و روحی از سلامت کامل برخوردار باشند.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

قبل از جراحی بینی گوشتی حتما باید در جلسه مشاوره سوالات خود را از جراح بینی خود بپرسید و خواسته خود را از نتیجه جراحی بینی با جراح خود در میان بگذارید. در صورتی که پوست بینی خیلی ضخیم باشد نباید انتظار جراحی بینی بدون نقصی را داشته باشید در نتیجه افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند باید انتظارات واقع بینانه داشته باشند.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

8 + نوزده =

Call Now Button