03 آوریل

سوالات متداول در جراحی بینی

سوالات متداول در جراحی بینی

جراحی بینی امروزه در میان مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که انتخاب جراح برای برخورداری از بهترین نتیجه  در این جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک  در زمینه جراحی بینی دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی می باشند و با مهارت و دقت بالایی این جراحی را انجام می دهد و زیبایی و جذابیت را در افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی می باشند باز می گردانند. در جراحی زیبایی بینی موضوعی که باید در نظر گرفته شود تناسب بینی با فرم و سایر اجزای صورت می باشد که در این صورت این جراحی باید به گونه ای انجام شود که پس از جراحی، بینی با سایر اجزای دیگر صورت تناسب لازم را داشته باشد.

قبل از انجام جراحی بینی افرادی که خواستار این جراحی می باشند در خصوص انجام این جراحی سوالاتی را مطرح می کنند که در این مقاله  به برخی از آن ها اشاره شده:

سوالات متداول در عمل بینی

بعد از جراحی بینی استفاده از تامپون تا چه زمانی نیاز است ؟

بسته به شرایط بیمار معمولا بعد از گذشت 48 ساعت پس از جراحی بینی تامپون توسط جراح برداشته می شود( استفاده از تامپون در روز های اول الزامی می باشد)

بعد از جراحی بینی استفاده از اسپلینت تا چه زمانی نیاز است؟

یک هفته پس از انجام جراحی بینی اسپلینت بینی توسط پزشک برداشته می شود و بعد از ان بروی بینی چسب زده می شود

ورم پس از جراحی بینی چه زمانی از بین می رود؟

ورم پس از جراحی بینی یک امر  طبیعی می باشد که به مرور زمان بعد از مدتی که زخم های داخل بینی بهبود یابند از بین می رود

در برخی موارد که ورم پس از جراحی بینی کاهش پیدا نکرد و رفع نشد از تزریق کورتون توسط پزشک برای کاهش این ورم استفاده می شود.

استفاده از کمپرس یخ و کاهش مصرف نمک در رفع ورم ناشی از جراحی بینی بسیار موثر می باشد.

پس از جراحی بینی تا چه مدت باید از چسب بینی استفاده شود؟

زمان برداشت چسب بینی به نظر پزشک و نوع بینی بستگی دارد اما بطور معمول به مدت یک تا سه ماه پس از جراحی بینی چسب بینی باید استفاده شود.

آیا پس از جراحی بینی مشکلات تنفسی طبیعی می باشد؟

مشکلات تنفسی پس از جراحی بینی یک امر طبیعی می  باشد که جای هیچ گونه نگرانی ندارد این مشکلات بعلت تورمات ناشی از جراحی می باشد که به مرور زمان رفع می شود معمولا پس از جراحی بینی 1 تا 2 هفته اول نفس کشیدن کمی دشوار می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

نه + 18 =

Call Now Button