14 سپتامبر

آیا لیفت پستان و ابدومینوپلاستی به طور هم زمان قابل انجام است؟

آیا لیفت پستان و ابدومینوپلاستی به طور هم زمان قابل انجام است؟

دو روش که بطور معمول در همان زمان انجام می شود ، عمل جراحی شکم و عمل جراحی لیفت سینه است. معمولاً بعد از بچه دار شدن زنان انجام می شود اما اغلب این اقدامات پس از دوره های کاهش وزن قابل توجه انجام می شود.

اهداف این روشها عبارتند از:

ترمیم  و ایجاد تعادل و تناسب در بدن ، پوشیدن لباس های مناسب و تأثیر مثبت بر احساس خانم ها در مورد خود در پی تغییرات مربوط به بارداری یا کاهش وزن.

آیا لیفت پستان و ابدومینوپلاستی به طور هم زمان قابل انجام است؟

عمل جراحی بسته به اندازه و شکل فرد متفاوت است اما معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و بیماران یک شب در بیمارستان می مانند.

انجام جراحی همزمان ابدومینوپلاستی و لیفت سینه به طور همزمان بسیار عالی و البته زمان بر است ، به همین دلیل دارای زمان بهبودی طولانی تری خواهد بود.

آیا می توان همزمان با ابدومینوپلاستی جراحی دیگری را نیز انجام داد؟

اقای دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در این خصوص توضیحاتی را در ادامه در اختیارتان می گذارند.

ابدومینوپلاستی و لیفت سینه ترکیبی عالی از جراحی هایی است که می توان همزمان انجام داد. اغلب جراحان پلاستیک این جراحی های زیبایی را با هم انجام می دهند. ممکن است لیپوساکشن باسن و شکم را نیز انجام می دهند. در صورت لزوم ، حتی لیپوساکشن قسمتهای دیگر بدن مانند پشت جانبی ، رانهای جانبی ، رانهای داخلی و زانوها را نیز انجام می شود. اگر بیمار از نظر سلامتی و بدون هیچگونه مشکل پزشکی باشد و تا زمانی که در کمتر از 6 ساعت انجام شود، نمی تواند مشکلی با این میزان جراحی داشته باشد.

من از بیمارانم می خواهم که توسط پزشک مراقبت های اولیه ارزیابی خود را انجام دهند تا آنها را برای جراحی آماده کنند. در حالی که خطرات بیشتری با جراحی طولانی تر وجود دارد ، من معتقدم که خطرات جراحی های متعدد نیز مشکل است. همچنین مشکل دوره های ریکاوری چندگانه با چندین روش مختلف وجود دارد.

همچنین مطمئن شوید که شما یک جراح معتبر و مجرب پلاستیک را انتخاب می کنید که تعداد خوبی از این روشهای ترکیبی را انجام داده است.

دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در زمینه انجام کلیه جراحی های زیبایی صورت و بدن مشغول به فعالیت هستند.برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به طور همزمان و مراقبت های بعد از آن می توانید با ایشان در تماس باشید. در صورت تمایل می توانید با شماره مطب ایشان تماس بگیرید. شماره مطب : 22134934 و 22134997 . همچنین می توانید با پیج اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.

تمامی این جراحی های هزمان مانند جراحی ابدومینوپلاستی با لیفت سینه، در صورتی همزمان انجام می شود که بررسی های بدن فرد نشان داده شده که می تواند این جراحی سنگین و زمان بر را تحمل کند. در صورتی که جراح پلاستیک خوب به این نتیجه برسد که بدن شما نمی تواند این جراحی را همزمان انجام دهد، در دو یا چند نوبت انجام می شود تا به بدن شما آسیبی وارد نشود.

آیا انتخاب بهترین جراح پلاستیک مهم است؟

همیشه در مورد جراحی همزمان در بخش های مختلف بدن مانند ابدومینوپلاستی با لیفت سینه، با جراح پلاستیک خود در مورد مسائل و نگرانی های خود صحبت کنید. اطلاعاتی که به صورت آنلاین می خوانید ممکن است برای وضعیت شما صدق نکند. اطمینان حاصل کنید که جراح شما دارای تجربه و تبحر در این نوع از جراحی ها را داراست.

realself.com/question/columbus-ga-tummy-tuck-breast-lift-surgery-separately-time

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی  فوق تخصص جراحی پلاستیک 

لیپوساکشن شکم 

لاغری با لیپوماتیک 

جراحی بینی 

لیفت سینه 

پروتز سینه 

پروتز چانه 

لیفت صورت 

پاسخ

19 − 1 =

Call Now Button