14 اکتبر

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام ان ها شده است و همواره به دنبال روشی هستند تا چربی های شکم و پهلو خود را از بین ببرند . در حوزه پزشکی و از بین روش های لاغری با جراحی، لیپوماتیک بهترین روشی می باشد که برای از بین بردن چربی های تجمع شده در ناحیه پهلو و شکم مورد استفاده قرار می گیرد .

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

دستگاه مورد استفاده در این روش یک دستگاه هوشمند و قدرتمند است که می تواند بدون اینکه آسیبی به بافت های مجاور وارد کند با سرعت و ایمنی بالا چربی های انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را تخریب کند و ظاهر زیبا و صافی را در این ناحیه بوجود آورد .

نحوه انجام جراحی

جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو با استفاده از یک میله فلزی بسیار نازک به نام کانولا انجام می شود.

لیپوماتیک شکم و پهلو نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی ناحیه مورد نظر صورت می گیرد، به منظور وارد کردن لوله کانولا به بافت های چربی ناحیه مورد نظر شکافت های ریزی ایجاد می شود که طول این شکافت ها حدود 2 تا 3 میلی متر می باشد، کانولا با ایجاد ارتعاشات بسیار سریع سلول های چربی را می شکند، بعد از تخریب چربی ها، سلول های چربی از طریق همان کانولا ساکشن می شوند.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو

استفاده از گن های مخصوص  بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو الزامی می باشد، گن باعث می شود که میزان تورم ناشی از جراحی کاهش پیدا کند و فرم زیباتری در این نواحی ایجاد شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با استفاده از گن بعد از لیپوماتیک می توانید به مقاله اهمیت گن لیپوماتیک مراجعه نمایید .

به هیچ عنوان بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو در روز های اولیه فعالیت های سنگین انجام ندهید . تا جایی که ممکن است استراحت کافی داشته باشید . تورم و کبودی بعد از جراحی با استراحت کافی و استفاده از کمپرس یخ کاهش می یابد .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

سه × 1 =

Call Now Button