20 سپتامبر

لیپوماتیک پشت کمر

لیپوماتیک پشت کمر

امروزه با استفاده از لیپوماتیک دیگر داشتن یک کمر باریک آرزوی هیچ فردی نمی باشد، لیپوماتیک یکی از روش های لاغری موضعی می باشد که می توان با استفاده از این روش چربی های انباشته شده در کمر و پهلو ها را در یک جلسه و با کمترین درد استخراج نمود و از داشتن یک اندام زیبا لذت برد. با لیپوماتیک کمر می توان به یک کمر باریک و تراشیده دستیابی پیدا کرد  . در واقع پشت کمر و پهلو نواحی از بدن می باشند که چربی های سختی دارند و نمی توان چربی های انباشته شده در پشت کمر را به راحتی با ورزش و رژیم از بین برد بهترین روش برای از بین بردن چربی های انباشته شده در این ناحیه لیپوماتیک می باشد که ماندگاری طولانی مدتی دارد و هیچ گونه جای اسکاری را باقی نمی گذارد.

لیپوماتیک پشت کمر

لیپوماتیک پشت کمر

چربی های انباشته شده در کمر و پهلو ظاهر فرد را لاغرتر و کوتاه تر نشان می دهد و در نتیجه موجب می شود که سایز لباس های انتخابی بزرگ تر باشد و از زیبایی اندام وی کاسته شود.

لیپوماتیک پشت کمر توسط دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک تحت شرایط خاصی و با دقت بالایی صورت می گیرد به گونه ای که پوست بعد از لیپوماتیک حالت افتاده و آویزان پیدا نمی کند .

با استفاده از لیپوماتیک کمر برآمدگی ها و حالت یک تکه پشت کمر از بین می رود.

نحوه انجام لیپوماتیک کمر

همان طور که گفته شده بود در برخی از مواقع گاهی با هیچ ورزش یا رژیم خاصی چربی های کمر و پهلو از بین نمی رود و مناسب ترین گزینه  لیپوماتیک می باشد . برای انجام لیپوماتیک نواحی از پشت کمر که نیاز به تخلیه چربی دارند نشانه گذاری می شود  تا با توجه به این نشانه گذاری ها ناحیه مناسب برای ایجاد شکاف لازم که قرار است لوله کانولا از طریق آن وارد بافت چربی شود ایجاد شود، تخریب و از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک از طریق لوله کانولا صورت می گیرد این لوله با حرکات ارتعاشی که ایجاد می کند به چربی های اضافی ضربه وارد می کند و موجب تخریب این چربی ها می شود، از طریق مکش چربی های تخریب شده استخراج می شود .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

پاسخ

2 × چهار =

Call Now Button