23 جولای

ماندگاری لیپوماتیک

ماندگاری لیپوماتیک

یکی از سوالات متداولی که از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود ماندگاری و تاثیر گذاری لیپوماتیک است .

دکتر نداف کرمانی در پاسخ به این سوال می فرماید لاغری با لیپوماتیک بدون بازگشت است و لیپوماتیک یک روش لاغری بصورت دائم است.

در صورتی که بعد از لیپوماتیک دچار افزایش وزن مجدد شدید،  در موضعی که لیپوماتیک شده است چاقی مشاهده نمی شود اما باید توجه نمایید که بعد از لیپوماتیک مراقبت های لازم را رعایت کنید و رژیم غذایی خود را حفظ نمایید

ماندگاری لیپوماتیک

ماندگاری لیپوماتیک

شناخت دقیق بافت بدن و اندام های مربوطه در ماندگاری و دریافت بهترین نتیجه از این جراحی تاثیر گذار می باشد باید توجه نمایید که جراحی لیپوماتیک توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک باید انجام شود تا مطلوب ترین نتیجه از این جراحی دریافت شود البته تجربه و تبحر مورد نیاز برای انجام این جراحی بسیار دخیل می باشد .

نحوه کار در لیپوماتیک به این گونه است که با ایجاد لرزش سلول های چربی تخریب می شود و در نهایت توسط دستگاه مکش از بدن خارج می شود لیپوماتیک دارای مزایایی است که در زیر به آن ها اشاره شده است:

  • کوتاه بودن دوره نقاهت
  • در این روش از لاغری موضعی درد بسیار مختصری احساس می شود.
  • عمل جراحی لیپوماتیک در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و فرد زمان بسیار کمی را در اتاق عمل می گذراند.
  • در این روش نیازبه بستری شدن بیمار نیست زیرا لیپوماتیک بصورت سرپایی و بدن بخیه زدن انجام می شود و فرد می تواند در همان روز مرخص شود.
  • ظاهر پوست موضعی که لیپوماتیک شده است بهتر می شود زیرا لیپوماتیک خاصیت لیفتینگ پوست دارد و به صورت همزمان با تخلیه چربی پوست را لیفت می دهد.
  • احتمال بروز آمبولی در این روش بسیار کم است .
  • نسبت به سایر روش های لاغری تورم و کبودی بعد از جراحی کم تر است .

چرا لاغری با لیپوماتیک یک روش ماندگار است؟

در این روش سلول های چربی با حرکات ارتعاشی لوله کانولا تخریب می شوند و از بین می روند و از میزان آن ها به اندازه چشم گیری کاسته می شود به گونه ای که با افزایش وزن حجم چربی ها زیاد نمی شود . زمانی که تعداد سلول ها کم باشد افزایش حجم دیگر رخ نمی دهد زیرا این سلول های چربی هستند که زمانی که فرد دچار افزایش وزن می شود، باعث افزایش حجم می شوند .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

سه × 1 =

Call Now Button