26 آگوست

مزایای لاغری با لیپوماتیک

مزایای لاغری با لیپوماتیک

یکی از معضلات دنیا امروز چاقی می باشد که افرادی بسیاری با آن مواجه هستند . در کنار رعایت نکردن رژیم غذایی و مصرف غذاهای چرب، کم تحرکی عامل افزایش وزن و تجمع چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن می باشد . بهتر است برای کم کردن وزن و از بین بردن این چربی ها در مرحله اول فرد بدنبال رعایت یک رژیم غذایی و برنامه ورزش باشد و در صورتی که نتایج دلخواه خود را دریافت نکرد اقدام به جراحی نماید .

مزایای لاغری با لیپوماتیک

مزایای لاغری با لیپوماتیک

امروزه برای لاغری موضعی روش های جراحی نسبت به روش های غیر جراحی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و افراد بسیاری کاندیدای انجام این جراحی ها هستند . برای تخریب بافتی چربی دستگاه ها و روش های متفاوتی مطرح شده است که مورد استفاده قرار می گیرد .

لیپوماتیک بدلیل مزایای بسیار زیادی که دارد نسبت به سایر روش ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . لیپوماتیک روشی می باشد که کمترین آسیب بافتی را ایجاد می کند و بیمار سریع بعد از انجام این جراحی بهبود می یابد .

برای برداشتن چربی هایی که موضعی تجمع شده اند و موجب برهم خوردن تناسب اندام شده اند لیپوماتیک یک روش بسیار موثر می باشد که بدون ضرر و ریسک آمبولی می باشد . در این مقاله به مزایای لاغری با لیپوماتیک اشاره می کنیم تا با این روش لاغری موضعی بیشتر آشنا شوید :

در لیپوماتیک چربی های اضافی با ارتعاشات لوله نازک کانولا تخریب می شوند، برای ایجاد این ارتعاشات در لیپوماتیک از نیروی فشاری هوا استفاده می شود در نتیجه به بافت های مجاور آسیبی وارد نمی شود و سوختگی ایجاد نمی شود.  در دستگاه لیپوماتیک سیستم امنیتی بکار گرفته شده است، این سیستم در صورتی که لوله کانولا به بافت غیر چربی برخورد کند، حرکت کانولا را متوقف می کند به همین علت است که لیپوماتیک جزو ایمن ترین روش های لاغری موضعی شناخته شده است.

بدلیل دقت و ظرافت کار و آسیب ندیدن بافت چربی استخراج شده می توان بعد از خارج کردن چربی، برای حجیم سازی و برجسته سازی سایر نواحی بدن بعد از پاکسازی از چربی استخراج شده استفاده نمود.

بعد از لیپوماتیک تورم و کبودی کمتری مشاده می شود و بیماری نیازی به بستری ندارد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

چهار × 1 =

Call Now Button