18 ژوئن

مزایای لیپوساکشن

مزایای لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن چقدر می باشد؟
عوارض جانبی لیپوساکشن کمتر است یا لیپوماتیک؟

نواحی در بدن وجود دارد که با رژیم غذایی و ورزش های منظم چربی های اضافی و زائد را محو نخواهد نمود. این عارضه افراد را به سوی اعمال برخی از جراحی های زیبایی و یپکر تراشی سوق می دهد.

یکی از روش های پیکرتراشی، لیپوساکشن شکم می باشد که از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های پیکر تراشی و زیباسازی اندام به شمار می آید . این روش جراحی با خیال راحت، موثر و دائمی چربی را کاهش می دهد و ترشح بدن را بهبود می بخشد . این نوع درمان، معمولا نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و اغلب آن ها با خرابی کمتری همراه است. لیپوساکشن، هم چنین به نام لیپوپلاستی، مکش لیپوساکولتپتور، لیپکتومی یا لیپو، نوعی جراحی زیبایی است که باعث شکستگی و “چسبیده شدن” چربی بدن می شود نیز شناخته شده است.

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن یک عمل جراحی حذف چربی است که برای اولین بار در دهه 1980 محبوب شد. در طی این روند، جراح زیبایی با دقت چربی بیش از حد را از طریق یک لوله کوچک و توخالی به نام کانولا، حذف می کند. پس از جراحی، جراح  قادر می باشد که کانول را از طریق جابجایی چربی حرکت دهد، سلول های چربی اضافی را از بین می برد و یک شکل بدن زیبا و بی چربی را تحویل می دهد. این پروسه برای حذف چربی در پاها، شکم، پشت، سینه، صورت و گردن موثر است. لیپوساکشن نتایج چشمگیرتری نسبت به سایر روش های کاهش چربی غیرمخرب را فراهم می کند، با این حال، دوره بهبودی بیشتری دارد (تا شش هفته) و به طور معمول هزینه ای آن مقداری نسبت به روش های دیگر مانند: ابدومینوپلاستی یا لاغری با لیپوماتیک کمی بیشتر می باشد، اما باید گفت که  طول ماندگاری آن نسبت به دیگر جراحی های پیکر تراشی تضمینی تر می باشد.

باید گفت که در این فرآیند ممکن است که از  اپیدورال  به منظور کنترل درد استفاده شود. در این مورد، بیهوشی به فضای اپیدورال اطراف دورا یا کیسه پر شده با مایع تزریقی پخش می شود و کل محیطی که خواهان جراحی است را بی حس می نماید.

نتایج لیپوساکشن

نتایج لیپوساکشن شکم  پس ازبرطرف شدن ورم و کبودی های مکان جراحی شده، مشخص می شود که اغلب افرادی که این فرآیند را انجام داده اند از رضایت و خرسندی کاملی را برایشان به همراه داشته است.

اگر چه نتیجه نهایی به مدت 6 ماه کاملا دیده نمی شود.

عوارض جانبی لیپوساکشن

ابتدا باید گفت که هر روش جراحی همراه با مزایا و معایبی می باشد اما اگر به یک جراح حاذق و باتجربه مراجعه شود، از کمترین عوارضی برخوردار خواهد شد. روند بهبودی پس از لیپوساکشن شکم  بدین شکل است که نیاز به بیماران  باید مقداری از فعالیت های روزمره برای چند روزی را محدود نمایند.

 بیماران می توانند بلافاصله به فعالیت های طبیعی بازگردند، هرچند انتظار می رود درد و تورم کم باشد.

لیپوساکشن یک روش تهاجمی برای کاهش چربی است . برخی از عوارض شامل: بیماران درد، کبودی و تورم را تا 10 روز پس از عمل تجربه می کنند.

مناسب ترین گزینه برای پیکرتراشی

لیپوساکشن شکم ممکن است یک گزینه عالی برای کاهش ذخایر بزرگ چربی اضافی باشد. این عارضه  قادر است که در یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های زائد را حذف کند و فرم بدن را بهبود بخشد.

روش های کاهش چربی  بدون قرص و دارو مناسب ترین روش برای لاغری می باشد. چنانچه متقاضی وزن ایده آل خود را دارد و مقدار کمی چربی در ناحیه شکم و یا پهلو اورا رنج می دهد و هم چنین الاستیسیت پوستی خوبی دارد و می خواهان حذف چربی های اضافی بدن است، لیپوساکشن مناسب ترین گزینه برای خلاص شدن از این چربی های زائد و اضافی می باشد.

به منظور رسیدن به گزینه مناسب برای پیکرتراشی بهتر است قبل از هر گونه اقدامی ابتدا به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص حاذق مراجعه نماید و مشاوره های لازم را دریافت نماید تا با دیدی باز و هوشیاری کاملی این پروسه را انجام دهد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

17 − سیزده =

Call Now Button