23 مارس

مقایسه لیپوماتیک با سایر روش ها

مقایسه لیپوماتیک با سایر روش ها

لیپوماتیک از جدید ترین روش های تخریب و از بین بردن چربی می باشد که می تواند نتایج باور نکردنی را برای افرادی که از اضافه وزن خود ناراحت می باشند و این امر در زیبایی و اعتماد بنفس ان ها تاثیر گذاشته است به همراه بیاورد.
لیپوماتیک جدیدترین روش لاغری است که نسبت به روش های دیگر عوارضی کمتری دارد و در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است در این روش امنیت و ایمنی بالایی در حین جراحی وجود دارد و افراد پس از انجام این جراحی نهایت رضایت را دارند و پس از جراحی با عارضه ای روبرو نمی شوند.

مقایسه لیپوماتیک با سایر روش ها
انتخاب یک جراح با تجربه و تبحر بالا در نتیجه جراحی لیپوماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و یکی از بهترین جراحان زیبای اندام و پیکر تراشی با سابقه طولانی مدت و درخشان در زمینه جراحی زیبایی اندام بوسیله جراحی لیپوماتیک زیبایی اندام را برای شما فراهم می سازد و زیبایی و اعتماد بنفس را در افرادی که بدلیل چاقی و اضافه وزن از دست داده بودند باز می گرداند

امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام ها روش های جراحی بسیاری مانند لیپوساکشن، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و لیپولیزر مطرح شده است که در این مقاله ما قصد داریم به مقایسه لیپوماتیک با سایر روش ها بپردازیم.

مقایسه لیپوماتیک با لیپوساکشن

با استفاده از این روش ها چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن تخریب می شوند و خارج می شوند و هر دو این روش ها به منظور کاهش وزن و لاغری بصورت موضعی انجام می شود با این تفاوت که در روش لیپوساکشن در طی یک جلسه نسبت به روش لیپوماتیک حجم چربی کمتری تخریب می شود و از بدن خارج می شود و همچنین از چربی های خارج شده بوسیله لیپوماتیک پس از پاکسازی و تصفیه در صورت نیاز می توان استفاده کرد.

مقایسه لیپوماتیک با ابدو مینوپلاستی

افرادی مناسب جراحی ابدومینوپلاستی می باشند که دارای شکم بزرگی هستند و پوست آن ها دچار افتادگی شدید شده است و حالت کیسانی خود را از دست داده است در این روش چربی و پوست اضافه زیر شکم برش داده می شود و سپس از محلی بالاتر از شکم به زیر شکم پیوند زده می شود.
در واقع جراحی ابدومینوپلاستی برای افرادی که دارای شکم بزرگ و سفتی هستند مناسب نمی باشد و روش جراحی لیپوماتیک مناسب این افراد می باشد.

مقایسه لیپوماتیک با لیپولیزر

در روش جراحی لیپولیزر نمی توان از چربی های تخریب شده و خارج شده در صورت نیاز استفاده کرد زیرا در این روش با استفاده از موج های اولتراسونیک چربی ها ذوب می شوند و دیگر قابل استفاده نمی باشند در صورتی که در روش جراحی لیپوماتیک پس از تخلیه چربی ها می توان در صورت نیاز از ان ها استفاده کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

هشت + 12 =

Call Now Button