اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

اصلاح معایب بینی

اصلاح معایب بینی

با جراحی زیبایی بینی می توان معایب بینی که در زیر به آن ها اشاره شده است را برطرف کرد و فرم و ظاهر زیبایی را در بینی ایجاد کرد .

عمل بینی خانم

 

رفع انحراف تیغه میانی بینی

تیغه میانی بینی ممکن است بدلیل ژنتیک یا به دلایل مختلف دیگر مانند وارد کردن ضربه دچار انحراف شود این انحراف می تواند به گونه ای باشد که باعث کج شدن بینی شده باشد با جراحی زیبایی بینی می توان این انحراف را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در بینی ایجاد کرد در برخی از موارد انحراف در ظاهر بینی نشان داده نمی شود اما ممکن است باعث مشکلاتی مانند اختلال در تنفس شود که در این صورت  می توان با جراحی بینی این مشکل را برطرف کرد. انحراف بینی در مواقعی که موجب اختلال در تنفس می شود می تواند بسیار آزار دهنده باشد در برخی از موارد علت خرخر می تواند انحراف تغیه میانی باشد .  تمامی این مشکلات با جراحی انحراف تیغه میانی بینی برطرف می شود .

رفع قوز روی بینی

یکی از علت های افرادی که دارای بینی استخوانی هستند و خواهان انجام جراحی بینی خود می باشند قوز روی بینی است ، قور و برآمدگی روی بینی، بروی ظاهر چهره بسیار تاثیر می گذارد. با جراحی زیبایی بینی می توان این برآمدگی را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در بینی ایجاد نمود . اکثر افرادی که با این موضوع مواجه هستند، و این برآمدگی و قوز روی بینی باعث کاهش زیبایی چهره آن ها و اعتماد بنفس آن ها گردیده است و متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند، نتایج خوبی را از جراحی خود دریافت می نمایند اما باید توجه نمایند که جراح با مهارت و با تجربه ای را انتخاب نمایند . بیماران عزیز دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کافی را کسب کرده اند در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کاراهای این جراح را مشاهده نمایید .

بزرگی و گوشتی بودن بینی

برخی از افراد بینی های گوشتی با ظاهر بزرگ دارند که با جراحی زیبایی بینی می توان بینی گوشتی خود را کوچک کنند و فرم زیبایی را در بینی ایجاد نمایند . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی این نوع از بینی ها می توانید به مقاله بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

7 + نوزده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه