جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی انواع مختلفی دارد که با اهداف متفاوتی برای برطرف کردن نقص های بینی انجام می شود که یکی از انواع عمل های بینی جراحی ترمیمی بینی می باشد که به منظور برطرف کردن مشکلاتی مانند اختلال در تنفس،کجی بینی، انحراف تیغه میانی بینی و بوجود آمدن قسمت های زائد که فرد بعد از جراحی زیبایی بینی خود با آن ها روبه رومی شود صورت می گیرد. در جراحی ترمیمی بینی انتخاب جراح با تجربه و متبحر بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا این نوع از جراحی به نسبت جراحی های دیگر مانند جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی مشکل تر می باشد دکتر نداف کرامانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، یکی از بهترین جراحان بینی در این زمینه مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

جراحی ترمیمی بینیممکن است در جراحی بینی برخی از جزئیات توسط جراح بینی رعایت نشده باشد و یا فرد از ظاهر جدید بینی خود نازاضی باشد در این صورت می تواند تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود بگیرد به عنوان مثال در جراحی بینی های استخوانی به دلیل داشتن پوست نازک تمامی اقدامات انجام شده در جراحی در بینی فرد مشخص خواهد شد در این صورت اگر کوچکترین اشتباهی در جراحی بینی رخ دهد در بینی فرد نمایان می شود و مشاهده می شود که این امر موجب ناراحتی و نارضایتی افراد از جراحی بینی خود می شود در این صورت تصمیم به جراحی بینی ترمیمی می گیرند. در این جراحی جراح بینی دارای محدودیت می باشد بنابرین این نوع از جراحی بسیار سخت و دشوار میباشد.

دلایل انجام جراحی ترمیمی بینی

برداشتن بیش از حد بافت های بینی ( در این مورد یک جراح متبحر در جراحی ترمیمی بینی میتواند با استفاده از پیوند غضروف نواحی دیگر مانند گوش، بینی را ترمیم کند)

در مواردی که استخوان و غضروف های بینی در جراحی کم برداشته شده باشد به عنوان مثال در بینی های استخوانی قوز بینی به طور کامل برداشته نشده باشد در نتیجه ممکن است فرد از ظاهر بینی خود ناراضی باشد و تصمیم به جراحی بینی ترمیمی بگیرد.

در مواردی که جراحی بینی اولیه موجب انحراف و کجی بینی افراد شود

تقویت اسکلت بینی

نامتقارن بودن سوراخ های بینی

بوجود امدن فرورفتگی در جراحی بینی اولیه

نتیجه جراحی ترمیمی بینی

نتیجه و موفقیت جراحی ترمیمی بینی به مقدار آسیب دیدگی بینی در جراحی اولیه بستگی دارد در این صورت بیماران از نتیجه جراحی ترمیمی بینی باید انتظارات واقع بینانه تر و معقولی داشته باشند و تصور نکنند که با این جراحی به خواسته خود حتما خواهند رسید. جراحی بینی ترمیمی نسبت به جراحی اولیه نیاز به مهارت و تخصص بیشتری دارد از این رو انتحاب جراح با تجربه و متبحر در این جراحی بسیار پر اهمیت می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

17 − هفت =

Call Now Button