اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

جراح پلاستیک خوب در تهران

لاغری با لیپوماتیک
آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی یکی از پرطرفدار ترین جراحی ها در دنیا به شمار می آید که با هدف بهبود اندام ظاهری افراد انجام می شود. سالانه بر تعداد افرادی که جراحی زیبایی انجام می دهند افزوده می شود  زیرا این عمل زیبایی به محبوبیت بالایی در بین افراد رسیده است. عمل زیبایی برای تمام بدن قابل انجام است و هر قسمت از بدن هم روش های عمل اختصاصی دارد. به طور کلی با پیشرفت علم و تکنولوژی در بخش پزشکی، انواع جراحی زیبایی اندام با روش های خاص به وجود آمده است. نتایج به دست آمده بعد از عمل زیبایی به طور معمول دائمی هستند. افرادی که تصمیم قطعی خود را برای انجام دادن عمل زیبایی می گیرند، فقط باید یک متخصص جراحی با تجربه را انتخاب کنند تا با خیالی آسوده عمل زیبایی دلخواه خود را انجام دهند.

در خصوص اینکه آیا مشکلات ظاهری افراد با انجام عمل زیبایی از بین می رود، از قبل باید از پزشک خود مشاوره دریافت نمایید تا میزان بهبودی و شرایط پیش رو را برای شما توضیح دهد. عمل های زیبایی یک گزینه عالی برای از بین بردن بعضی از ناهنجاری های ظاهری در بدن افراد به شمار می رود که به راحتی می توان به نقص ظاهری را با انجام این عمل اصلاح کرد. در این مقاله راجع به پرطرفدارترین انواع جراحی زیبایی اندام از جمله: پیکر تراشی، لیفت سینه، پروتز سینه و لیپوساکشن به طور مختصر توضیح می دهیم تا شما با انواع این عمل های زیبایی آشنا شوید.

جراح پلاستیک خوب در تهران

برخلاف تصور افراد جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک یکی نیستند. تعداد قابل توجهی از جراحان پلاستیک، تمرکز خود را در جراحی زیبایی می گذارند. جراح پلاستیک خوب در تهران می گوید : هدف عمده جراحی پلاستیک بهبود ظاهر فرد و کمک به زیبایی صورت و اندام او می باشد . این جراحی را می توان در تمام قسمت های بدن از جمله صورت ، سر ، گردن انجام داد . جراح پلاستیک همچنین نقایض مادرزادی و نقایصی که در اثر حوادثی مانند سوختگی برای فرد به وجود می آید را برطرف می کند.

انواع جراحی زیبایی پلاستیک 

اولین نکته که برای انجام عمل زیبایی باید مد نظر قرار گیرد، نیاز ضروری به انجام آن است. برای انجام هر نوع عمل زیبایی باید به جراح متخصص مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. تمام عمل های زیبایی با عوارضی همراه هستند که در صورت انجام به وسیله پزشک با تجربه، این عوارض بسیار کاهش پیدا می کند و با مراقبت های فرد به نزدیک صفر می رسد.

اگر جراح تجربه کافی در زمینه عمل های زیبایی را نداشته باشد، ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای فرد رقم بخورد، پس حتما باید به سوابق و همچنین مشاوره های پزشک دقت شود. اگر جراح شما تجربه و مهارت کافی در زمینه انجام عمل  های زیبایی را داشته باشد، بهترین نوع عمل متناسب با اندام شما را انتخاب می کند و مراحل را شرح می دهد، تا شما بتوانید با اطمینان خاطر نسبت به کسب نتیجه مطلوب، در خصوص عمل زیبایی تصمیم بگیرید.

پیکر تراشی

از جمله عمل های زیبایی که می تواند برای تمام بدن یک فرد مورد استفاده قرار گیرد، پیکر تراشی است، این عمل زیبایی به طور معمول برای افرادی که در اثر یک سری شرایط، دچار کاهش وزن شدید شده اند و پوست بدنشان شل و افتاده است و می خواهند پوست بدنشان سفت شود یا مقدار اضافی آن را از بین ببرند، به کار برده می شود. استفاده از این روش همچنین برای زنانی که بعد از گذشت دوران بارداری و شیردهی، دچار تغییرات زیادی در اندام خود شده اند، مناسب می باشد و می توان با استفاده از پیکرتراشی به حالت قبل از بارداری برگشت. البته عمل زیبایی پیکر تراشی را می توان برای مناطق خاصی از بدن که دچار تغییرات ظاهری شده اند نیز انجام داد و حتما لازم نیست که تمام بدن عمل شود. در این روش جراحی زیبایی، گوشت ها و پوست های اضافی بدن از روی بدن او جدا شده و از بین می روند تا علاوه بر کاهش وزن، سفتی پوست بدن نیز رخ دهد. مراقبت های بعد از عمل برای این مورد عمل زیبایی بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا معمولا تمام بدن را درگیر می کند.

لیفت سینه

کاهش حجم سینه در زنان ممکن است باعث از بین بردن ناراحتی های جسمی شود، ولی بزرگ شدن سایز سینه فقط برای زیبایی ظاهری است. ماستوپکسی یا همان لیفت سینه، به معنی برداشتن پوست سینه و همچنین بافت آن برای کاهش سایز سینه و مرتب کردن ظاهری آن است. استفاده از این روش برای کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه در افرادی که در معرض این بیماری هستند، از از نتایج این عمل زیبایی است. لیفت سینه جز عمل های زیبایی است که امروزه طرفداران آن بسیار افزایش پیدا کرده اند و جز جراحی هایی است که الزامی در انجام آن وجود ندارد و تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

پروتز سینه

بسیاری از زنان برای بهبود فرم ظاهری بدن خود اقدام به بزرگ کردن سینه ها می کنند که این عمل هم از جمله انواع جراحی زیبایی اندام محسوب می شود. انجام عمل پروتز سینه در افرادی که به طور معمول دارای سینه های بسیار کوچک هستند، افرادی که دارای سینه های ناهمسان یا یکی بزرگتر از دیگری می باشند و همچنین افرادی که بعد از گذراندن دوره بارداری، دچار افتادگی سینه شده اند، انجام می شود. برای انجام این عمل برش هایی در اطراف سینه انجام می شود و سپس پروتز را از ناحیه های برش خورده وارد ناحیه مورد نظر می کنند و اصلاح سینه را انجام می دهند. افرادی که سینه های آنها در اثر استفاده از داروهای شیمی درمانی و غیره دچار افتادگی های شدید شده است، استفاده از پروتز سینه بهترین گزینه برای اصلاح فرم سینه آنهاست. عمل پروتز سینه انواع مختلفی دارد که می تواند با توجه به سلیقه خود فرد و همچنین مشاوره پزشک نوع مناسب آن برای فرد انتخاب شود.

لیپوساکشن

این عمل زیبایی در جهان بسیار رایج است، در عمل زیبایی لیپوساکشن، با استفاده از عمل مکش به وسیله لوله های فلزی توخالی، خارج کردن چربی از قسمت های مختلف بدن انجام می شود. این عمل برای قسمت های بدن از جمله: ران، باسن، گردن، پشت بازوها، شکم و غیره قابل انجام می باشد. عمل لیپوساکشن برای بهبود ظاهر فرد و همچنین کاهش میزان چربی های تجمع یافته در بدن بسیار مناسب است. با توجه به ساده بودن این عمل زیبایی افراد زیادی برای بهبود فرم ظاهری بدن خود از آن استفاده می کنند. لیپوساکشن از انواع جراحی زیبایی اندام بسیار متداول در کشور ما به شمار می رود که طرفداران بسیار زیادی دارد.

 1. جراحی سینه

جراحی سینه با هدف افزایش یا کاهش سینه انجام می شود که شامل موارد ذیل می باشد :

 1. جراحی بینی

جراحی بینی یکی از عمل هایی است که توسط جراح پلاستیک انجام می شود. می توان گفت اولین و مهم ترین نکته ای  که قبل از جراحی بینی باید مورد توجه قرار گیرد انتخاب جراح بینی است. جراح بینی با داشتن آگاهی و تبحر لازم می تواند بینی شما را به بهترین نحو جراحی کند. برای انتخاب جراح بینی نیاز است که نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با تنظیم یک قرار ملاقات در ارتباط با جراحی بینی با او مشاوره نمایید. جراح بینی با معاینه ی شما نوع بینی شما را مشخص می کند و در مورد نوع جراحی شما و همچنین نتیجه ی جراحی بینی تان با شما صحبت خواهد نمود.

 1. جوانسازی صورت

این جراحی شامل پروتز گونه ، لیفت صورت ، تزریق ژل به صورت ، تزریق بوتاکس می باشد که به بهبود ظاهری صورت کمک می کند .

 1. لیپوماتیک

لیپوماتیک روش لاغری موضعی است که با استفاده از این روش چربی هایی که در نواحی خاصی از بدن انباشته شده اند با استفاده از دستگاه مخصوصی که مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی می باشد خارج می شود . چربی های استخراج شده قابلیت استفاده در سایر جراحی ها نظیر تزریق چربی به سینه می باشد . انواع لیپوماتیک شامل موارد ذیل می باشد :

 • لیپوماتیک شکم
 • لیپوماتیک بازو
 • لیپوماتیک باسن
 • لیپوماتیک ران پا
 • لیپوماتیک پهلو
 1. آبدومنتوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

افتادگی پوست شکم معمولا بعد از کاهش وزن و یا زایمان به وجود می آید اما زمانی که چربی ها باعث افتادگی زیاد شکم شده باشد باید جراحی زیبایی شکم جهت از بین بردن چربی ها و خارج کردن آنها انجام بگیرد به این صورت که با ایجاد شکاف در زیر شکم چربی های اضافه همگی از شکم جدا می شود.بعد از اینکه چربی ها خارج شد برای اینکه پوست افتاده و شل نشود اقدامات لازم انجام می گیرد.

بهترین جراح پلاستیک در تهران

برای  انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران به نکات ذیل دقت کنید :

 • جراح باید تجربه و تبحر کافی در زمینه انواع جراحی پلاستیک داشته باشد .
 • جراح باید اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.
 • جراح باید با بیمار صادق باشد و در صورتی که فرد شرایط لازم برای جراحی را ندارد به او بگوید
مقالات مرتبط
لیپوساکشن گردن و چانه
عمل های جراحی زیبایی صورت

لیپوساکشن چانه و گردن

افزایش سن و وزن می تواند تاثیر بسزایی روی صورت شما به خصوصص در ناحیه گردن و چانه بگذارد. داشتن چانه ای خوش حالت و

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لاغری با لیپوماتیک
آنچه می خوانید
اشتراک گذاری این مقاله
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی
برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.