لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
انتخاب درست جراح پلاستیک

بهترین جراح پلاستیک تهران + نمونه کارها و رضایتمندی ها

دکتر مجید نداف کرمانی / اعمال زیبایی تنه و اندام ها / بهترین جراح پلاستیک تهران + نمونه کارها و رضایتمندی ها

این روزها زیبایی و داشتن تناسب ظاهری مسئله ای است که بدون توجه به جنسیت، سن و محل زندگی، ذهن افراد را درگیر کرده است. اگر شما هم به فکر انجام جراحی پلاستیک زیبایی یا ترمیمی افتاده اید و هنوز جراح خود را انتخاب نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله از سایت دکتر مجید نداف کرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران را بخوانید. شما می توانید با کلیک کردن روی هر یک از بخش های زیر به اصلی ترین قسمت های این مقاله دسترسی داشته باشید:

سوالات متداول

خدمات بهترین جراح پلاستیک

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک

✅ ویژگی بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک باید از نظر توانایی و قدرت تحلیل در درجه ای باشد که مشکلات متقاضیان را مورد بررسی دقیق قرار دهد. از این جهت که هر فرد نیاز به معاینه تخصصی و ویژه دارد ایشان باید توانایی بررسی مشکلات را به صورت کامل در اختیار داشته باشد. به طور کلی بهترین جراح پلاستیک باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

🟨 به علم زیبایی شناسی توجه داشته باشد

برای ایجاد تغییرات در اندام های مختلف بدن و یا چهره باید مطابق با استاندارد های زیبایی عمل کند. ایشان باید توازن و زیبایی در تمامی اندام ها را رعایت کنند و به طور مثال برای جراحی بینی یا عمل زیبایی چشم ها به سایر اجزای صورت هم دقت کنند. امروزه افراد به دنیال تغییراتی طبیعی در چهره هستند که کاملا نچرال و بدون جلب توجه مشکلات چهره و بدن خود را برطرف نمایند. این قانون در جراحی های زیبایی بدن مانند پروتز سینه و یا پیکرتراشی نیز صاد است .تغییرات باید به گونه ای باشد که بینی متوازن، زیبا و چشم نواز بوده و از کوچک شدن بیش از اندازه آن یا بزرگ بودن بینی جلوگیری شود. همچنین به مواردی مانند فاصله بینی از لب ها یا سربالا بودن آن نیز باید توجه شود. این مساله نیاز به دقت و مهارت های جراح دارد که با تکیه بر تجربه و مهارت هایش تغییرات لازم در زمان جراحی اعمال شود.

🟨 مشاوره دقی و صادقانه

بهترین جراح پلاستیک به شما کمک می کند که تصمیم گیری درستی درباره عمل مورد نظر داشته باشید. ایشان باید در این مشاوره صادق باشند و تمامی چالش ها و میزان موفقیت و یا شکست را قبل از هر اقدامی به شما ارائه نمایند. همچنین در این این جلسه مشاوره تمامی نیاز ها و خواسته های شما را جویا شوند و در صورت امکان طبق آن ها جراحی لازم را انجام دهند. اگر جراح پلاستیک زمان و فرصت لازم برای شنیدن خواسته های شما را در اختیار نداشته باشد نمی تواند مشاوره ای صادقانه و دقیق ارائه نماید.

🟨 داشتن نمونه کارهای موفق

یکی از مهم ترین شاخصه های بهترین جراح پلاستیک تهران ، داشتن نمونه کارهای قوی و موفق است. نمونه کارهایی که بدون نرم افزارهای ویرایشی تهیه شده باشند و متعلق به شخص خود پزشک باشد. شما با دقت در نمونه بینی های عمل شده می توانید سبک کاری جراح و میزان تغییراتی که در حین جراحی کرده اند را متوجه شوید. فرادی که قصد جراحی دارند، با مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی می توانند جراح مورد نظر خود را انتخاب کنید. سعی کنید نمونه کارهای جراحان مختلف را مشاهده کنید و از بین آن ها جراحی که نمونه کارش به مدل درخواستی شما نزدیک تر است انتخاب نمایید.

نگاهی کلی به آمار جراحی پلاستیک در ایران

جراحی پلاستیک یکی از پر طرفدار ترین انواع جراحی ‌ها در دنیا به شمار می ‌آید که با هدف بهبود ظاهر افراد در بخش صورت و اندام انجام می ‌شود. سالانه بر تعداد افرادی که جراحی زیبایی انجام می دهند، افزوده می شود. آیا می دانید چند جراح پلاستیک در ایران فعالیت می کنند؟ آیا می دانید که سالانه حدودا چند جراحی پلاستیک در کشور انجام می شود؟ آیا از شایع ترین سن انجام جراحی پلاستیک آگاهی دارید؟ در ادامه آخرین آمار منتشر شده توسط انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران (ISPAS) را به سمع و نظر شما می رسانیم:

رتبه ایران در جدول تعداد جراحی پلاستیک

۲۰

سن شایع کاندیداهای جراحی پلاستیک

۱۸-۶۵

تعداد جراحی پلاستیک سال 2017 در ایران

۱۵۱۴۳۹

تعداد جراحان پلاستیک فعال در کشور

۳۳۰

اهمیت انتخاب یک جراح پلاستیک خوب

به طور کلی با پیشرفت علم و تکنولوژی در علم پزشکی، انواع جراحی زیبایی صورت و اندام با روش ها و تکنیک های روز دنیا در ایران قابل انجام هستند. نتایج به دست آمده از عمل زیبایی به طور معمول دارای ماندگاری بالا خواهند بود. افرادی که تصمیم قطعی خود را برای انجام عمل زیبایی می گیرند، فقط باید یک جراح فوق تخصص پلاستیک با تجربه را انتخاب کنند تا با خیالی آسوده عمل زیبایی دلخواه خود را انجام دهند.

جراحی زیبایی و ترمیمی توسط جراح پلاستیک

اما، آیا شما به انجام جراحی پلاستیک نیاز دارید؟

اولین نکته ای که برای انجام هر گونه عمل زیبایی یا ترمیمی باید مد نظر قرار گیرد، میزان نیاز فرد به انجام آن است. برای انجام هر نوع عمل زیبایی باید ابتدا به یک جراح پلاستیک خوب مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرید. اگر جراح تجربه کافی در زمینه عمل های زیبایی را نداشته باشد، ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای فرد رقم بخورد، پس حتما باید به سوابق و همچنین مشاوره های پزشک دقت شود.

اگر جراح پلاستیک انتخابی تجربه و مهارت کافی در زمینه انجام عمل  های زیبایی را داشته باشد، بهترین نوع عمل متناسب با اندام شما را انتخاب می کند و مراحل را شرح می دهد، تا شما بتوانید با اطمینان خاطر نسبت به کسب نتیجه مطلوب، در خصوص عمل زیبایی تصمیم بگیرید. با انجام آزمون طراحی شده در این قسمت، شما می توانید از آمادگی اولیه خود برای انجام جراحی پلاستیک اطمینان حاصل کنید:

84

آیا انجام جراحی پلاستیک برای شما مناسب است؟

با انجام این آزمون می توانید متوجه شوید که تصمیمتان برای انجام هر یک از انواع جراحی پلاستیک و زیبایی درست است یا خیر. لازم به ذکر است که پرسش ها و پاسخ های این آزمون مورد تایید دکتر نداف کرمانی هستند.

1 / 4

کدام یک از موارد زیر هدف شما از انجام جراحی زیبایی را توصیف می کنند؟

2 / 4

آیا می دانید چگونه باید یک جراح پلاستیک خوب انتخاب کنید؟

3 / 4

فکر می کنید کدام یک از موارد زیر جزو ویژگی های یک جراح پلاستیک خوب هستند؟

4 / 4

آیا به این دلیل می خواهید جراحی زیبایی انجام دهید که از تمسخر دیگران خسته شده اید؟

خدمات بهترین جراح پلاستیک

جراح پلاستیک پزشکی است که علاوه بر گذراندن دوره پزشکی عمومی و دوره تخصص، دارای بورد مهم فوق تخصص جراحی پلاستیک نیز هست. داشتن بورد فوق تخصصی به جراح توانایی انجام همه انواع اعمال زیبایی و ترمیمی صورت و اندام را می دهد. در تصویر زیر به صورت کلی، خدمات یک جراح پلاستیک خوب را لیست کرده ایم. شما با کلیک روی هر عنوان می توانید به توضیحات مفصل آن هدایت شوید:

در انتخاب جراح پلاستیک عجله نکنید!

حقیقت موضوع این است که هیچ پزشک یا جراحی نمی تواند نتایج یکسانی برای تمام مراجعین انجام دهد. حتی در صورت تشابه نوع جراحی و پزشک در افراد مختلف، هیچ قطعیتی در کسب نتیجه یکسان وجود ندارد. جراحی پلاستیک می تواند یک تجربه فوق العاده و مثبت و به طور بالقوه تغییر دهنده زندگی باشد، بنابراین به یاد داشته باشید که برای انجام این فرآیند عجله نکنید. همچنین فراموش نکنید که جراحی پلاستیک یک تجربه کاملاً فردی است. جراحان با تجربه به این مساله واقف بوده و قبل از آمادگی برای جراحی، زیباجو را برای تصمیم‌گیری تحت فشار قرار نمی‌دهند یا برای انجام یک عمل عجله نمی‌کنند. معیارهای مختلفی وجود دارد که می توانید برای قضاوت در مورد مناسب بودن یا نبودن یک جراح خاص برای خود استفاده کنید.

✴️ نمونه کارهای دکتر مجید نداف کرمانی ( بهترین جراح پلاستیک تهران )

⬅️ نمونه کارهای جراحی زیبایی گوش

⬅️ نمونه کارهای لیفت ابرو

⬅️ نمونه کارهای لیفت صورت و گردن

سوالات متداول درباره جراحی پلاستیک خوب

ممکن است پاسخ سوالات خود درباره جراحی زیبایی و روند انتخاب یک جراح پلاستیک خوب را در این مقاله پیدا نکرده باشید. در ادامه می توانید در بخش پرسش و پاسخ این مطلب همه سوالات متداولی که کاربران سایت از دکتر نداف کرمانی می پرسند را بخوانید. اگر در این بخش هم به جواب نرسیدید، می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سوال خود را به طور مستقیم برای دکتر نداف بفرستید.

14 پاسخ
 1. دکتر نداف عزیز
  خدمت شما بینی م رو عمل کردم، انقدر هر روز دعاتون میکنم که حد نداره.
  ممنونم ازتون

 2. آقای دکتر بینی های گوشتی رو میشه نیمه فانتزی جراحی کرد؟
  خیلی شنیدم که میگن بینی گوشتی خیلی سخته عمل کردنش اما من دوست دارم بینیمو عمل کنم.

  1. سلام برای گرفتن پاسخ دقیق عکس بینی خودتون رو واتسپ ارسال کنید تا نظر بدهم

 3. دقیقا نباید در انتخاب جراح عجله کرد، من تمام پیج های اینستاگرام رو زیر و رو کردم و دست آخر دکتر نداف عزیز رو برای عمل خودم انتخاب کردم.
  راضی هستم و سپاسگزارشونم.

 4. سلام وسپاس از آقای دکتر نداف کرمانی برای مقاله جامع و مفیدی که درباره همه ی جراحی پلاستیک توضیح کامل داده بودند ،دکتر عزیز تزریق چربی در سینه موندگاریش تا چه مدته؟

  1. بین 6 ماه تا یک سال
   به همین دلیل من به همه مراجعان پروتز سینه رو پیشنهاد می کنم

  1. اختلالات عروقی
   عفونت
   عوارض تزریق و مصرف داروی راکوتان
   دستکاری بیش از حد و تخریب بافت توسط جراح
   استعمال دخانیات

 5. سلام خسته نباشید؛ دکتر اگر کسی چندین سال پیش از ناحیه ی دست دچار سوختگی شده باشه و جای سوختگی مونده باشه الان میشه با جراحی به حالت قبلش برگرده؟امکانش هست؟

  1. با سلام
   عکس سوختگی روی دستتون رو داخل واتسپ ارسال کنید تا تشخیص بدهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.